آخرین و جدیدترین اخبار رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان در سال 98 و 99

دکتر قدیر گفت: در حال حاضر ۹۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای قم بستری هستند که حال ۱۱۱۲ نفر از آنها وخیم است. خبرگزاری فارس-گروه رادیو و تلویزیون: بعد از پخش فصل ۶ سریال «پایتخت» و حواشی بوجود آمده برای این سریال و حتی توبیخ و تذکر رئیس سازمان صداوسیما به مدیران زیردستی اش، این انتظار نمی رفت که علی رغم روشن نشدن موضوع، دوباره آن هم به فاصله کمتر از یکسال همان گروهی که ستون پنجم فرهنگی دشمن خطاب شده بودند، دعوت به کار شوند. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مجید متقیفر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شهر تهران در این سالها، علی الخصوص در چهار سال گذشته، بواسطه تسلط شهرداران و سایر مدیران شهری ناکارآمد بر مناصب مربوط به حوزه مدیریت شهری، حال و روز خوبی را سپری نکرده است، افزود: بر همه گروههای جریان انقلاب لازم است که توجه لازم را به انتخابات شورای شهر داشته باشند که انشاءالله در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر، شاهد کنار زدن مدیرانی که به هیچ عنوان اعتقادی به عدالت محوری در مدیریت شهری ندارند، توسط مردم عزیز باشیم.

اخبار جدید ثبت نام خودرو

کنار رفتن از قدرت با ژست طلبکارانه ۸ سال ناکارآمدی دولت تدبیر و امید کافی است که جریان اصلاحات به این نتیجه برسد که این دور از انتخابات دور شانس اصلاحات نخواهد بود. زهره نوروزپور: کمتر از یک هفته به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده و نامزدهای انتخابات 1400 درباره برنامه های خود برای سیاست خارجی کشور را اعلام کرده اند که عمده آنها از 7 کاندیدا گفته اند که برجام را ادامه می دهند،همان توافقی که طی سالهای اخیر وقتی در سال 2015 منعقد شد هیچگاه آن را نپذیرفتند و بلکه در مسیر اجرای آن سنگ اندازی کردند.حال امروز این توافق مورد قبول نامزدهای انتخابات شده و حال این سوال مهم مطرح است که آیا دولت جدید می تواند آن را حفظ کند یا خیر؟ به گزارش «نماینده» غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در نشست خبری ظهر امروز (یکشنبه) که با حضور برخی نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران برگزار شد، به توضیح درباره عملکرد این شورا در انتخابات پیشرو پرداخت و گفت: شورای ائتلاف تجربهای برآمده از ۴۲ سال کار سیاسی و انتخاباتی بخصوص در دهه اخیر را دارد که ابتدا به صورت جبهه مردمی نیروهای انقلاب یعنی جمنا اعلام فعالیت کرده و سپس جمنا به عنوان شورای ائتلاف تکامل پیدا کرده است.

در این راستا نشست «چالشهای فعالیت دختران در جریان دانشجویی» با حضور محدثه مصفا دبیر واحد خواهران اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل و زهرا حبیبی جانشین خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد. اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حسن عباسی پیش از ظهر امروز در همایش دانشجویی جوان مومن انقلابی در سالن همایشهای ناجا اظهار داشت: کشور با پدیده لیبرالیسم روبهروست و امروز نظام درگیر زدودن جریان لیبرالی است اما عدهای بعد از گذشت 30 سال هنوز به لیبرال بودن خود افتخار میکنند. وی همچنین ادامه داد که اعتماد و اطمینان خانوادهها به پسران، عامل تمایل آنها به فعالیتهای جانبی مانند عضویت در جریان دانشجویی است. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: در واپسین روزهای بهار سیاستورزی و ایام خاطرهانگیز خرداد پررخداد، امسال در حالی به استقبال انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای تعیین هشتمین رئیسجمهور تاریخ ایران میرویم که متأسفانه برخی از بدیهیّاتِ گفتمانِ انقلابِ اسلامی بعضاً در شُبهه و مُخاطره افتاده است. دبیر ستاد انتخابات کشور: در دومین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، ۱۳۰ نفر برای نام نویسی به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند. سید ابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محسن رضایی نزدیک به جریان اصولگرایی و محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی نزدیک به جریان اصلاح طلبی در کشور هستند.

داستان تکراری که تکرار شد اما داستان انتخاباتهای کشور برای اصولگرایان یک نکته تکراری دارد. این احتمال وجود دارد که یارانه جدید در بهمن ماه واریز شود، اولین قدم نیز برای اجرای آن برداشت شده است. براساس گزارش ایسنا، دولت تصمیم دارد به ۳۰ میلیون نفر یارانه ۹۰ هزار تومانی و ۳۰ میلیون نفر دیگر یارانه ۱۲۶ هزار تومانی پرداخت کند. به نظر میرسد منظور دولت از خبر خوب، پرداخت یارانه جدید است؛ چرا که از سوی دیگر دولت به دنبال حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، نشریه فوربس طبق روال گذشته اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد جهان کرد که بر این اساس و تا پایان ماه آوریل، جف بزوس موفق شد بار دیگر به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شود. هادی علیایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: رقابت های قهرمانی فرنگی در رده سنی نونهالان استان با حضور ۷۰ کشتی شامگاه چهارشنبه ۱۵ دی ماه جاری به پایان رسید. بعد گفت فقط این کار یه ده روز دوره اموزشی داره باید بیای آموزش ورود به کار رو ببینی اگر خوشت اومد با هم توافق میکنیم، من هی میپرسیدم مگه کارش دقیقا چیه؟ میگفت کارهای دفتری، حتی با اون مدیرشون هم تلفنی حرف زدم اونم فقط یه سری حرفهای کلی میزد و میگفته پشت تلفن نمیشه گفت، باید بیای اینجا.

اخبار جدید سهام ذوب

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت اخبار جدید پلی استیشن 4 (ادامه یافت https://math-me.ir).

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما