آیا مصرف قرص فلوکستین اعتیادآور است؟

 • داروی ضد درد – فنتانیل، ترامادول [9]
 • تعریق بیش از حد
 • حداکثر دوز: 80 میلی گرم خوراکی در روز
 • خونریزی از غشاهای مخاطی مانند چشم ها و دهان

قرص فلوکستین 20 فلوکستین میتواند علائم پیش از قاعدگی مانند زودرنجی، افزایش اشتها و افسردگی را کنترل کند. کسانی که از فلوکستین برای درمان پرخوری (درمان بولیمیا) استفاده میکنند ۶۰ میلیگرم در روز مصرف میکنند. این دارو را طبق دستور پزشک، معمولا یک بار در روز صبح، از طریق خوراکی مصرف کنید. دوز اولیه: 10 تا 20 میلی گرم خوراکی یکبار در روز؛ دوز روزانه 10 میلی گرم پس از یک هفته تا 20 میلی گرم خوراکی یکبار در روز افزایش یابد. حلقه ی داخلی و کوچکتر را که در انتهای بسته کاندوم است بین انگشت شست و انگشت اشاره ی خود بگیرید و با استفاده از دست دیگر خود، چین های اطراف واژن را باز کنید.

 1. خونریزی غیر طبیعی. علائم شامل موارد زیر است
 2. یبوستهای مزمن
 3. شربت کوریزان کودکان درد و تب 60 میلی لیتر
 4. ضربان قلب سریع یا نامنظم
 5. کهیر یا تاول
 6. قرص ناپروکسن-عبیدی 250 میلی گرم
 7. افزایش زمان انزال

قرص فلوکستین 20 کاندوم های داخلی یا زنانه از کاندوم های خارجی بزرگتر هستند. اگر در انتهای کاندوم مقداری هوا وجود دارد، با استفاده از انگشت شست و انگشت شست خود هوا را از آن خارج کنید. قند خون خود را به طور منظم کنترل کنید و نتایج را با پزشک خود در میان بگذارید. مصرف الکل همراه با تادالافیل باعث افت ناگهانی و شدید فشار خون می شود. تادالافیل برای درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) و اختلال نعوظ (ED) و فشار خون شریانی ریوی (PAH) در مردان استفاده می شود. استفاده از الکل هنگام مصرف آوانافیل، احتمال بروز عوارض جانبی خاص آوانافیل مانند سرگیجه، سردرد، افزایش ضربان قلب و کاهش فشار خون را افزایش می دهد. در صورت حساسیت به آوانافیل یا سایر داروهای این دسته یا سایر مواد موجود در قرص آوانافیل، به پزشک خود اطلاع دهید. قبل از مصرف سیلدنافیل، اگر به این دارو حساسیت دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

 1. گرفتگی بینی، درد سینوس، گلودرد، علائم آنفلوانزا؛ یا
 2. توهم و هذیان
 3. سفت شدن عضلات بدن
 4. بی قراری؛
 5. هماهنگی مختل شده
 6. برای درمان و بهبود افسردگی
 7. دستورالعملهای پزشک خود را با دقت دنبال کنید

برخی از افراد ممکن است به لاتکس، پلاستیک یا اسپرم کش حساسیت داشته باشند. از کاندوم استفاده ی مجدد نکنید. به کمک انگشت سبابه، انگشت میانی یا هر دو به آرامی کاندوم را به داخل واژن خود فشار دهید تا به دهانه ی رحم برسید. فعالیت جنسی ممکن است فشار بیشتری را بر قلب وارد کند، مخصوصا اگر مشکلات قلبی دارید.

 • استفراغ ماده ای که شبیه به قهوه است
 • قرص سوتالول-عبیدی 80 میلی گرم
 • سندروم پیش از قاعدگی را برطرف می سازد
 • تحریک پذیری
 • مدفوع به رنگ روشن
 • سرگیجه شدید و طولانی

خوردن گریپ فروت یا نوشیدن آب گریپ فروت ممکن است باعث افزایش سطح تادالافیل در خون شود. سیلدنافیل باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی مرد شده و منجر به ایجاد نعوظ و پایداری نعوظ می شود. آلت تناسلی مرد باید به داخل کاندوم وارد شود و اشتباها در فاصله ی بین کاندوم و سوراخ واژن وارد نشود. به آرامی کاندوم را به پایین آلت تناسلی مرد بکشید.

ساعات مصرف قرص فلوکستین

هنگام انجام این کار، کاندوم را در قسمت انتهایی آلت تناسلی نگه دارید. اگر رول کاندوم به سمت پایین کشیده نمی شود، ممکن است آن را به صورت اشتباه گذاشته باشید. اگر در وسط رابطه ی جنسی کاندوم پاره شود، بلافاصله کاندوم از بدن همسر خود خارج کنید و کاندوم جدیدی را جایگزین کنید. اگرچه کاندوم داخلی برای رابطه ی جنسی از طریق واژن استفاده می شود، اما می تواند برای رابطه ی جنسی مقعدی نیز مورد استفاده قرار گیرد. از دندان یا قیچی استفاده نکنید، زیرا ممکن است کاندوم پاره شود. علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل موارد زیر باشد: ضربان قلب سریع/نامنظم، سرگیجه شدید، غش. در صورت بروز علائم زیر به پزشک بروید: طپش قلب، توهم، از دست دادن هماهنگی، سرگیجه، حالت تهوع/استفراغ/اسهال شدید، انقباض عضلات، تب، تحریک/بی قراری غیرمعمول. این خطر ممکن است در صورت استفاده از داروهای خاصی مانند قرصهای آب یا داروهای ادرار آور یا در صورتی که مشکلات خاصی از قبیل عرق کردن شدید، اسهال و استفراغ داشته باشید بیشتر شود.

 1. همه چیز به دور سر چرخیدن
 2. درمان اختلال هراس اجتماعی :با مصرف ترانیل سیپرومین
 3. مشکل در تمرکز
 4. احساس تنگی در قفسهی سینه
 5. گریه مدام
 6. نام تجاری فلوکستین، پروزاک Prozac می باشد
 7. خون در مدفوع و دفوع تیره

توجه: خیلی از افرادی که این دارو را مصرف مینمایند با مشکل و عوارض جانبی جدی روبرو نمیشوند اما اگر حین مصرف این دارو دچار عوارض جانبی نادر ولی جدی این بیماری از قبیل مدفوع خونی و سیاه، استفراغی که شبیه دانههای قهوه هست، تپش قلب، غش، تشنج، راشهای پوستی و تغییر در مقدار ادرار شما رخ داد، سریعا به بیمارستان و یا پزشک خود مراجعه نمایید. فلوکستین همچنین برای درمان پرخوری عصبی استفاده می شود و همچنین همراه با اولانزاپین برای درمان افسردگی مقاوم و افسردگی مرتبط با اختلال دوقطبی تجویز می شود. ممکن است رفتارهای پرخوری و پاکسازی در پرخوری عصبی را کاهش دهد. سیلدنافیل یکی از داروهای بهبود عملکرد جنسی با نام تجاری viagra یا SDF است که به شکل قرص های ۲۵ و ۵۰ و ۱۰۰ میلی گرمی در دسترس می باشد.

 • قرص سوفیرا 400 میلی گرم
 • مشکل در به خواب رفتن یا خواب ماندن
 • دوز نگهدارنده: 20 تا 60 میلی گرم خوراکی در روز
 • سابقه سوء مصرف دارو و یا افکار خودکشی
 • آپنه خواب شدید

پرووسترا یک داروی بهبود عملکرد جنسی است که به شکل قرص های ۳۰ عددی در دسترس می باشد. دارو را می توان با غذا و یا بدون غذا و یا با یک نوشیدنی کامل مصرف کرد. در مورد مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کنید. قبل از مصرف داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) برای درد، آرتروز، تب و یا تورم، با پزشک خود مشورت کنید.

 • سرگیجه یا غش
 • بینایی را بهبود می بخشد
 • نوشته معصومه راهی
 • کپسول مایلودک 10 میلی گرم – میلودک
 • فلوکستین با نام تجاری پروزاک (Prozac) شناخته می شود
 • دانه های پوستی، تب، بزرگ شدن غدد لنفاوی

باید برای لغزنده کردن کاندوم و بهبود عملکرد جنسی، از روان کننده های با پایه ی آب مانند ژل لوبریکانت استفاده کنید. فلوکستین با نام های تجاری پروزاک یا سارافم و به عنوان یک داروی عمومی در دسترس است. تادالافیل نباید بیش از ۱ بار در یک دوره ی ۲۴ ساعته مصرف شود. 2. اثرات درمانی این دارو معمولا دو تا سه هفته بعد از شروع درمان ایجاد میشوند. در صورت عدم بهبود علائم پس از ۸ هفته به پزشک خود مراجعه کنید. از قاشق خانگی مصرف نشود. پیش از مشورت با روانپزشک مصرف دارو را متوقف نکنید. در چنین شرایطی مصرف قرص را قطع کرده و با پزشک مشورت کنید. خطر در طی چند ماه اول درمان با این دارو بیشتر است. • دوز اولیه: 20 میلی گرم خوراکی یک بار در روز صبح ، اگر بهبود بالینی کافی مشاهده نشود بعد از چند هفته افزایش می یابد. فلیبانسرین یک داروی بهبود عملکرد جنسی با نام تجاری addyi است که به شکل قرص های ۱۰۰ میلی گرمی در دسترس می باشد.

برملانوتاید یکی از داروهای بهبود عملکرد جنسی با نام تجاری Vyleesi است که به شکل محلول های تزریقی زیر جلدی در دسترس می باشد. ایا این دارو ها با فلوکستین تداخل دارویی دارند؟ کاندوم ها را در سطل زباله دفع کنید و در چاه فاضلاب نیندازید زیرا ممکن است راه فاضلاب را مسدود کند.

کپسول فلوکستین ۲۰

کاندوم یکی از ابزار محافظت در مقابل بیماری های منتقله از راه جنسی است. این دارو فرد را از ابتلا به بیماری های مقاربتی مانند HIV، هپاتیت B، سوزاک و سیفلیس محافظت نمی کند. سرترالین را می توان ۴ ساعت قبل از رابطه ی جنسی استفاده کرد. قبل از استفاده از کاندوم حتما تاریخ انقضا و سالم بودن کاندوم را بررسی کنید.

 • عدم تعادل حین راه رفتن
 • قرص ستریزین-عبیدی 10 میلی گرم (ستیریزین)
 • ضعف ناگهانی در دست و پا
 • پروپافنون (برای درمان ریتم های غیر طبیعی قلب)

استفاده از کاندوم داخلی برای دخترانی که پرده بکارت (هایمن) دارند، توصیه نمی شود زیرا احتمال آسیب به پرده ی بکارت وجود دارد. کاندوم را از بسته بندی خارج کنید. با سمت دیگر کاندوم امتحان کنید. زنان باردار هم فقط در صورت نیاز و با نسخه پزشک فلوکستین را مصرف کنند. در هنگام سرگیجه بعد از مصرف سیلدنافیل، رانندگی نکنید و از انجام کارهایی که نیاز به هوشیاری یا دید واضح دارند خودداری کنید. افراد زیر ۱۸ سال نباید از تادالافیل استفاده کنند. خانم ها نباید از آوانافیل استفاده کنند. کپسول خوراکی فلوکستین با سایر داروها، ویتامین ها یا گیاهان مصرفی می تواند تداخل ایجاد کند. درمان افسردگی، OCD، اختلال هراس، PTSD و اختلال اضطراب اجتماعی با ۲۵ تا ۵۰ میلی گرم یک بار در روز آغاز می شود.

عوارض فلوکستین در دراز مدت

این دارو میتواند وضعیت را بدتر و یا منجر به یک بیماری خطرناک شود. در صورت استفاده صحیح از کاندوم های داخلی، مانند کاندوم های خارجی، در جلوگیری از بارداری و کاهش خطر انتقال بیماری های منتقله از راه جنسی بسیار موثر هستند. واردنافیل یکی از داروهای بهبود عملکرد جنسی با نام تجاری levitra یا vilitra است که به شکل قرص های ۵ و ۱۰ و ۲۰ میلی گرمی در دسترس می باشد. نکتهای که در مورد مصرف فلکوستین وجود دارد این است که گرچه داروی خیلی قویای برای درمان افسردگی است، اما اصلا نباید آن را به دیگران توصیه کنید، چون مصرف این دارو فقط با نسخهی پزشک امکانپذیر است. واردنافیل نباید بیش از ۱ بار در یک دوره ی ۲۴ ساعته مصرف شود. این دارو را به صورت خوراکی، طبق تجویز پزشک، معمولا یک بار در روز، صبحها، مصرف کنید.

در مواردی هم عکس قضیه اتفاق میافتد.

این دارو معمولا ۱ بار در روز و هنگام خواب مصرف می شود. بدلیل اینکه این دارو باعث بیاشتهایی میشود مصرف این دارو در بیماران بیاشتها با احتیاط صورت پذیرد. • در مواردی مانند: بیماری قلبی ، صرع( در صورت وقوع حملات صرعی، مصرف دارو قطع شود)، درمان همزمان با الکتروشوک سابقهمانیا، نارسایی کبدی و کلیوی با احتیاط فراوان مصرف شود. در مواردی هم عکس قضیه اتفاق میافتد. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، در این گروه سنی ممکن است عوارض دیگری مانند تاخیردر بلوغ جنسی و خون دماغ شدن هم اتفاق بیفتد. سیلدنافیل را با هیچ محصول دیگری که حاوی سیلدنافیل یا سایر داروهای مشابه برای اختلال نعوظ یا فشار خون ریوی است (مانند تادالافیل ، واردنافیل) مصرف نکنید. اگر با مصرف این قرص در بازه ی زمانی ۳ تا ذ۶ هفته، زود انزالی درمان نشد یا عوارض جانبی زیاد شد، لازم است داروی دیگری تجویز شود.

 • بی خوابی
 • مشکل در خواب
 • بازگشت افسردگی یا اضطراب
 • داروهای بیماری پارکینسون
 • متوپرولول (برای نارسایی قلبی استفاده می شود)
 • نعوظ دردناکی که بیش از 4 ساعت طول میکشد
 • دوز معمولی: 20 تا 80 میلی گرم در روز
 • اگر بیماری مانیا داشته یا دارید

در صورتی که شما هم زمانی فلوکستین مصرف میکردید یا الان روند درمانی خودتان را طی میکنید، از تجربههای خود برای ما بنویسید. قرص پرووسترا با افزایش لغزندگی واژن، روند رسیدن به ارگاسم را تسریع می کند و لذت رابطه ی جنسی را افزایش می دهد. آوانافیل را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد. آوانافیل را می توان حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کرد. اگر علائم شما پس از ۸ هفته درمان بهبود نیافت، به پزشک خود مراجعه کنید.

 • افسردگی همراه با افکار خودشکی
 • تحریک پذیری بیش از حد
 • چنانچه تحت درمان با جریان الکتریکی هستید
 • شرایط درمان

قبل از استفاده از هر دارویی، اگر در ۵ هفته گذشته فلوکستین مصرف کرده اید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. 15. فلوکستین را در دمای اتاق دور از گرما و رطوبت، نگهداری کنید. ضمن دور نگه داشتن این دارو از نور آن را در محل هایی مرطوب مانند حمام نگهداری نکنید. پس از ارضا شدن، آلت تناسلی مرد نباید با ناحیه ی تناسلی زن تماس پیدا کند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان