ارائه یک داروی هوشمند در برابر پشه های ترماسل

[ad_1]

فرارو-در فصل بهار در برخی مناطق به طور ناگهانی پشه های زیادی ظاهر می شوند، مقابله با این موجودات تشنه به خون کار آسانی نیست. پوشاندن خود و محیط با حشره کش ها و سمپاشی باغ ها با آفت کش ها یکی از رایج ترین روش های کنترل حشرات است. اما این روش بهترین راه حل و راه دوستدار محیط زیست نیست.

به گزارش فرارو، Thermacell اخیرا یک ماده دافع پشه ساخته است. با استفاده از این ماده دافع پشه، به جای پوشاندن بدن برای جلوگیری از حملات پشه، یک منطقه محافظ در اطراف شما ایجاد می شود تا از نزدیک شدن حشرات جلوگیری شود. دافع پشه هوشمند Liv که دیروز (1 مارس 2022) راه اندازی شد، اولین سیستم دافع پشه Thermacell است.

ارائه پشه دافع هوشمند Thermacell // ویرایش

طبق گفته Thermacell، سیستمی که این برنامه را اجرا می کند با یک کیت سه فشاری و یک هاب به قیمت 699 دلار عرضه می شود. این سیستم به عنوان یک بسته چهار تکه با قیمت 799 دلار برای پوشش 1260 فوت مربع یا یک بسته پنج تکه به قیمت 899 دلار برای پوشش کمتر از 1600 فوت مربع فروخته می شود. این حشره کش هوشمند با همکاری Amazon Alexa و Google Assistant از بروز خطا جلوگیری می کند. ترماسل بیش از دو دهه است که در حال توسعه نسخه های قابل حمل سیستم دافع پشه بوده است. این محصولات برای استفاده در کمپینگ، فضای باز و پاسیو طراحی شده اند و هنوز به صورت دستی کار می کنند و به راحتی قابل حمل هستند. Liv اولین دافع الکتریکی دائمی پشه است.

ارائه پشه دافع هوشمند Thermacell // ویرایش

Thermacell در مواد دافع پشه خود از 5.5٪ متوفلوترین تشکیل شده است (مولکول مصنوعی ثبت شده در EPA، که یک دافع طبیعی است که در گل داودی یافت می شود که پشه ها از آن متنفرند). سیستم Liv با گرم کردن کارتریج دافع در داخل هر ماده دافع آب و هوا که آن را در هوا پخش می کند، کار می کند و یک ابر بی بو نامرئی در اطراف شما ایجاد می کند که تعداد کمی از پشه ها می توانند از آن عبور کنند (به گفته Thermacell. راندمان 93٪).

این سیستم توسط یک هاب کنترل می شود که به یک پریز خارجی متصل می شود و تا پنج ماده دافع خارجی را تامین می کند. سپس توسط برنامه از طریق اتصال WiFi کنترل می شود. در صورت لزوم، کاربر می تواند سیستم را روشن و خاموش کند، آن را تنظیم کرده و سطح مواد دافع را کنترل کند. این شرکت توصیه می کند قبل از اینکه بخواهید زمانی را در فضای باز بگذرانید، آن را به مدت 15 تا 30 دقیقه روشن کنید. Liv با بلندگوهای هوشمند Amazon Alexa و Google Nest برای کنترل صدا کار می کند و هر کارتریج دافع حدود 40 ساعت دوام می آورد. هزینه تکمیل برای یک بسته شش رقمی 120 دلار است.

ارائه پشه دافع هوشمند Thermacell // ویرایش

لیو محصول ارزان قیمتی نیست و جایگزین آن برای این نوع حفاظ حیاط، سیستم اسپری شیمیایی است که معمولاً شامل پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری و نصب سیستم اسپری پمپاژ آفت کش ها به شرکت می شود. هر دوی این محلول ها گران هستند و می توانند به حشرات دیگری به جز پشه ها آسیب برسانند. Thermacell به The Verge گفت که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه لیو حشرات هم اندازه را تحت تأثیر قرار داده است وجود ندارد. اما از آنجایی که شما آن را فقط در صورت تقاضا و در یک منطقه متمرکز استفاده می کنید، نه به طور مداوم، هر گونه تاثیر منفی باید در مقایسه با راه حل های دیگر کاهش یابد.

منبع: theverge

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما