اسامی مشاوران حرف آخر بهمراه لیست مشاورین – مشاوران رتبه برتر – تمام مشاوران موسسه!!!!

بهترین مشاور کنکور انسانی » کارنامه خرد اما در صورتی که به هر دلیلی موفق به شروع مطالعه از تابستان نشدید، نگران نشوید. تمامی کارهایی که در بخشهای ذکر شده قبلی در پنل مشاوره و برنامه ریزی ارشد روانشناسی انجام می شود برای این است که بهترین بازه های زمانی در بخش آنالیز برنامه ریزی به دست آید. است و با ارائه یک برنامه ریزی دقیق ، اختصاصی و جزء به جزء تا روز کنکور با داوطلب خواهیم بود و در این مسیر به طور مستمر به داوطلبان مشاوره می دهیم و پاسخ گوی سوالات آنها هستیم. طبق معمول قبل از تهیه منابع از چند نفر از دوستانم که در کنکور رتبه های خوبی آورده بودند و همچنین اساتید دوره کارشناسی ام در مورد تهیه کتاب ها پرس و جو کردم و منابعی را که روی آنها توافق وجود داشت و همه به عنوان کتاب های پر اهمیت بهم گفته بودند تهیه کردم (هرچند که در مطلب منابع کنکور ارشد در مورد مواردی که برای انتخاب کتاب ها باید درنظر بگیریم و من در نظر نگرفتم توضیحاتی دادم) بعد از اینکه امتحانات پایان ترم تمام شد، نگاهی به فهرست کتاب ها انداختم و بر اساس حجم مطالب، برنامه ای ریختم که تمام کتاب ها تا آخر پاییز دو دور خوانده شود و دی و بهمن را هم برای جمع بندی گذاشتم (سال 93کنکور بهمن ماه برگزار شد).

مشاور کنکور حسین لطفی

بد نیست برای روشن شدن اهمیت برنامه ریزی جمع بندی و تسلط در کنکور، از تجربه خودم در سال اولی که برای کنکور ارشد شرکت کردم بگم. با توجه به دغدغههایی که داوطلبین کنکور ۹۹ دربارهی تاریخ برگزاری کنکور تجربه کردهاند، مسلماً برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ این پرسش ایجاد میشود که تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۱ چه زمانی خواهد بود؟ قاعدتاً اگر زمان داوطلب ارشد روانشناسی برای مطالعه کم باشد و این زمان پوشش دهنده همه سرفصل های درس های مختلف روانشناسی نباشد، مشاور اقدام به حذف سرفصل های غیرضروری براساس انالیز کنکورهای سال های گذشته و پیش بینی کنکور امسال می کند. اگر شما نیز برای خود برنامه ریز می کنید باید چنین انالیزی داشته باشید. سازمان سنجش به منظور آرامش خاطر برای این دسته از داوطلبان، امکان ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری را در سایت خود فراهم کرده است. اما هنگامی که ازکافی بودن زمان صحبت به میان می آید شامل تمام افراد و با هر پایه ی درسی و هر نوع مطالعه و کار برای کنکور سراسری نمی باشد. تاثیر دروس اختصاصی در کنکور سراسری 1402 چگونه است؟ این نکته مهم را در نظر داشته باشید که ضرایب هر یک از دروس برای زیر گروه های مختلف متفاوت می باشد و طراحان سوال همیشه توجه ویژه ای به برخی مباحث دارند.

در نظر داشته باشید که تفاوت در بعضی گرایشها تنها در یک کتاب است و به راحتی می توان با یک دید باز، در گرایشهای دیگر نیز رتبه خیلی خوبی کسب کرد. دررشته ی ریاضی نیزمی توان در انتها فصل مشتق را به جز آهنگ تغییر مطالعه کرد. مطمئنا اگر بخواهیم کتاب ها را بر اساس اهمیت هر درس در برنامه قرار دهیم، بالینی بیشترین زمان و دروس ضریب1 کمترین زمان را به خود اختصاص می دهند. اگر می خواهید بدانید رتبه برتر های سال های گذشته چگونه درس خوانده اند و شما هم کیفیت و بازدهی مطالعه خود را بالا ببرید ، مقالات زیر را حتما بخوانید. هر قدر صحیح تر و دقیق تر دوران مطالعه اولیه خود را طی کرده باشید، با اطمینان بیشتری جمع بندی و تسلط را به پایان خواهید رساند ولی اگر روش مطالعه و خلاصه برداری و مرورهای شما مشکل داشته باشد، جمع بندی شما هیچ تاثیر مثبتی برای شما نخواهد داشت. منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟ با وجود مطالعه فشرده و دقیق، رتبه ام در کنکور خوب نشد و این رتبه برای خودم و افرادی که از مطالعه چند ماهه من خبر داشتند تعجب آور بود. من ۹۷ کنکور دادم و قبول نشدم یک سال پشت کنکور موندم.

مشاور کنکور ریاضی 99

ادبیات - کنکوری (ساختمان واژه) - استاد مهماندوستان بسیاری از داوطلبان برای شرکت در کنکور ارشد دقت زیادی در انتخاب منابع دارند و از چندین موسسه و مشاور برای تهیه کتاب ها پرس و جو می کنند؛ جلسه اولی که با داوطلبان در مورد برنامه ریزی کنکور ارشد روانشناسی صحبت می کنم، اکثر داوطلبان دو سوال یا بهتر است بگویم دو دغدغه اصلی دارند: “هنوز بین گرایش عمومی و بالینی موندم و نمی دونم برای کدوم گرایش شرکت کنم” و ” نمی دونم چه کتاب هایی بخونم”. بخش زمانبندی: این بخش برای مدیریت زمان هر چه دقیق تر داوطلب در پنل برنامه ریزی و مشاوره 3گام طراحی شده تا علاوه بر مدیریت زمان، براساس شخصیت یادگیری داوطلب کارشناسی ارشد روانشناسی، نوع برنامه ریز به دقت انتخاب و طراحی میشه. تصویری از این بخش در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام، مخصوص داوطلبان ارشد روانشناسی نشان داده شده است. هم چنین سوالاتی با عنوان ” تکامل یافته کنکور” دارد که به عبارتی این سوالات معمولا با الهام از سوالات کنکور و اضافه شدن نکاتی طراحی شده اند. یا بعضی از داوطلبان از همان ابتدا آرزوی داروساز شدن را در ذهنشان پرورش میدهند. اما رفرنس های اصلی درس روانشناسی رشد، روانشناسی رشد (لورا برک)، ژنتیک (محمود منصور) و نظریه های رشد (ویلیام کرین) است که بعضی کتاب ها بعضا دو جلد و حجم هر جلد حدود 500 صفحه است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما
این سایت با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محتوای خود را بر اساس داده‌های موجود در اینترنت تولید می‌کند و هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.