استخدام مشاور تحصیلی، استخدام مشاور آموزشی، اسفند 1400

وی افزود: هدف وقتی مشخص باشد با برنامه ریزی می توان به نتیجه رسید. موضوع دیگر درباره انتخاب منابع آموزشی و تستی برای هر یک از دروس این است که از چندین منبع استفاده نکنید چرا که فقط باعث سردرگمی شما می شود. اگه این تصمیم رو گرفتی و می خوای اراده کنی تا به هدفت برسی و به درس خوندن علاقه مند بشی، با ما همراه باش و بقیه کارها رو به ما بسپار تا کمکت کنیم و تو این مسیر سرنوشت ساز، همراهت باشیم. مثلا اگه شما داوطلب رشته علوم تجربی هستید، 9 تا 10 ساعت رو به درس زیست شناسی ، 3 تا 4 ساعت رو به درس ریاضی ، 4 تا 5 ساعت رو به درس فیزیک ، 4 تا 5 ساعت رو به درس شیمی ، حدود 4 ساعت رو به درس ادبیات ، حدود 3 ساعت رو به درس عربی ، حدود 3 ساعت رو به دین و زندگی و 2 تا 3 ساعت رو به درس زبان انگلیسی اختصاص بدید. ایمان سرور پور بهعنوان یکی از پرمخاطبترین مربیان زندگی و مشاور های کنکور ایران شناخته میشود. در این دوران داوطلبین نباید تنها به درس خواندن مشغول باشند و تفریح و وزرش را به کل از برنامهی زندگی خود حذف کنند.

مشاور کنکور یوسف پریشن

دغدغه اصلی تمامی دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند افزایش تراز و بهبود وضعیت مطالعاتی می باشد.تیم مشاوره مستر کنکور با رویکردی نوین در جهت افزایش بهره وری شما به نحوی برنامه ریزی خواهند کرد که شما به بالاترین تراز هایی که می خواهید برسید. از ابتدای سال ۹۹ ، بارسا چندین همایش روانشناسی آنلاین رو با موفقیت برگزار کرده و این بار قصد داریم بزرگ ترین همایش آنلاین کنکور رو برگزار کنیم تا همه دانش آموزان ایران بتونند از روانشناسی ACT برای موفقیت در کنکور استفاده کنند. طبق یافته های دانشمندان ،یک پدیده ی روانشناختی منحصر به فرد وجود دارد، به این معنی که هنگامی که شما یک مطلب را برای بار اول مطالعه میکنید یا سخرانی ای را گوش میکنید ، ۸۰ درصد محتوا را یاد گرفته اید . نهایتا برای هر درس دو منبع تستی و آموزشی مناسب است در عوض منابع خود را چندین بار مطالعه و مرور کنید. فقط توجه داشته باشید در خلاصه برداری وسواس زیاد به خرج ندهید و تمرکز خود را بر روی مباحث مهم و کلیدی و تیتر های کتب درسی بکنید که با مرور کردن آنها به کل مطالبی که قبلا خوانده اید برایتان یادآوری شود.

توجه داشته باشید که از ابتدای دبیرستان بسته هایی را تهیه کنید که بتوانید به صورت منظم و روی اصول کار کنید و همچنین از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و بسته ها را با هزینه کمتر دریافت کنید زیرا هر سال قیمت پکیج اضافه خواهد شد. از نت برداری بر روی گوشه های خالی کتاب ها خصوصا زیست شناسی و شیمی قافل نشوید که در زمان تورق سریع بسیار بدرد خواهند خورد. دانش آموزان استان اصفهان می توانند برای تعیین زمان مشاوره حضوری با شماره همراه زیر تماس بگیرند تا در کلینیک های مشاوره اصفهان پذیرای آن ها باشیم. نکته ۱: توجه داشته باشید که سرفصلهای کنکور هنر بسیار گسترده و حجم بالای منابع باعث میشود تا نتوان تسلط مناسبی بر همهی منابع پیدا کرد. پورسانت.(دریافتی بالای 4.000.000 تومان) بعد از 3 ماه افزایش حقوق خواهید داشت. مشاوره کنکور ۱۴۰۱ حالا میتواند بیشتر از هر زمان دیگری به داوطلبان کمک کند.

مشاوره کنکور آنلاین چت

نکات دیگری که باید رعایت بشه دور شدن از هر عامل حواس پرتی در سال کنکور هست مثل گوشی , فیلم و لپتاپ و… سال بعد با یه مشاور از شهر خودم کار کردم خیلی خیلی بهتر و کمک کننده تر بود. من اینو به عینه تجربه کردم، سال اول یه مشاور تهرانی داشتم که گند زد به برنامه هامون و فقط طبل توخالی بود. جمع بندی طرح کنکور و برنامه های درسی نیم سال اول تحصیلی در تابستان بسیارحائز اهمیت و راهگشا خواهد بود برای بهتر نتیجه گرفتن حتما مطلب مدیریت کنکور و مدرسه در سال دوازدهم را نیز مطالعه کنید. برنامهریزی حرفهای و دقیق هفتگی همراه با بررسی گزارش کار بر مبنای توانایی فردی، ظرفیتها و محدودیتهای داوطلب و ارایه برنامهریزی درسی حجمی -زمانی بر اساس الویتهای مورد نیاز با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب از جمله ویژگی های تیم مشاوره ماست.

مشاور کنکور حسین رونقی

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور کنکور حسابداری ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما