اینکه از اول میخونم اشکالی داره؟

البته در کنکور 98 تعداد سوال قابل توجهی از مبحث شاخص های اقتصادی طرح شده است. البته روش درست مطالعه این درس در نتیجه شما بسیار تاثیر گذار است. پس روش مطالعه رتبه برتر ها را یادبگیرید! برای این که به راحتی بتوانید مانند یک رتبه برتر این مباحث را یاد بگیرید، به روش دورخیز مطالعه کنید! به یک جمله ی زیبا برای شرح این مطلب اشاره می کنیم که می گوید: آرزوهایت را آرزو نکن بلکه آنها را زندگی کن. ما در این مطلب می خواهیم درباره مشاوره کنکور و مشاوران خوب آن صحبت کنیم. اکثر بچه های انسانی از مطالعه و سرمایه گذاری روی این درس ترس دارند و ما سعی کرده ایم با ارائه بودجه بندی کنکور برای این درس تا حدی کار شما را راحت کنیم. پس بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس اقتصاد هم مهم است. در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس عربی اختصاصی هم مانند عربی عمومی، بخش زیادی از سوالات را مبحث ترجمه به خود اختصاص داده است. در بررسی بودجه بندی کنکور در درس علوم اجتماعی، می بینیم که اکثر سوالات از دو سال یازدهم و دوازدهم طرح شده است.

مشاور کنکور چیکار میکنه

حالا به بررسی بودجه بندی کنکور 1401 و 1400 انسانی در دروس اختصاصی رسیدیم. برای بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در این درس هم به صورت درس به درس عمل کرده ایم. پس بررسی بودجه بندی کنکور در این درس می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس جغرافیا هم می بینیم که بیشتر توجه طراح به دو سال یازدهم و دوازدهم است. در جدول زیر با توجه به زمان برگزاری آزمون ها در پنج گروه آموزشی سال های گذشته، تاریخ وشیفت و ساعت برگزاری این آزمون ها را به تفکیک آورده ایم. قبل از حضور در کنکور سراسری بهتر است خودتان را با تفکیک کردن مباحث آشنا نمایید. قدم بعدی، برنامه ریزی کنکور انسانی است.در این رشته، به خاطر تنوع درسی که وجود دارد، این بخش خیلی اهمیت دارد و اگر مشاور با اصول برنامه ریزی کنکور انسانی آشنا نباشد، قطعا داوطلب با شکست رو به رو می شود. نکته مهم این است که در قدم اول مطالعه، با تعاریف پایه ای که در کتاب علوم اجتماعی سال دهم گفته شده آشنا باشید. کتاب فارسی دهم نشر الگو : از ویژگی های کتاب موضوعی ادبیات دهم الگو می توان به درسنامه های کامل و بانک تست آن اشاره کرد .

گروه مشاوره کنکور ژین

همچنین در سال 98 ادبیات تنها درسی بود که هیچ شرکت کنندهای در گروه آزمایشی تجربی از بین 569984 نفر موفق به کسب درصد 100 در این درس نشده است. همان طور که در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس ادبیات اختصاصی دیدید، بیشتر توجه طراحان کنکور به مباحث موسیقی شعر و تاریخ ادبیات و سبک شناسی است. حالا می رسیم به بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس ریاضی! پس با استفاده از بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در این درس، برای مطالعه این درس برنامه ریزی و هدف گذاری کنید تا بتوانید به راحتی درصد خوبی کسب کنید. در اینجا می خواهیم بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس روانشناسی را بررسی کنیم. با بررسی بودجه بندی کنکور برای این درس، متوجه می شوید که به جز دو مبحث معرفی روانشناسی و روانشناسی رشد، بقیه مباحث ارزش تستی یکسانی دارند. به همین جهت، در سایت مشاوره کنکور تجربی، شما امکان پرسیدن سوال در مورد این شیوه ها را خواهید داشت. پس اگر می خواهید در رشته های زیر گروه چهار رشته انسانی قبول بشوید، برای این دو کتاب بیشتر وقت بگذارید.

پس حتماً تمرین و مطالعه برای ترجمه را جدی بگیرید. تکرار می کنیم که اگر هدف شما قبولی در یکی از رشته های زیر گروه چهار رشته انسانی است، دو کتاب سال های یازدهم و دوازدهم را بیشتر مطالعه کنید.  به طور مثال : شما در فرم انتخاب رشته خود 100 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود آورده اید سازمان سنجش به ترتیب انتخاب های شما را از بالا بررسی می کند در صورتی که به طور مثال در انتخاب 59 قبولی برای شما مشخص شود در اینجا متوقف می شود و اعلام قبولی می نماید . اکثر شما به عشق قبولی در رشته روانشناسی وارد مسیر پر پیچ و خم کنکور انسانی شده اید. همان طور که می بینید، طرح سوال از منطق سال دهم و فلسفه یازدهم و دوازدهم، به صورت یکنواخت است و اگر هدف شما قبولی در رشته های زیر گروه یک، چهار و یا پنج است باید برای هر سه کتاب وقت کافی بگذارید. این کار این روزها خیلی مد شده است و ما می بینیم که مثلا دانشجویان پزشکی بعد از قبولی در این رشته، شروع به کار مشاوره تحصیلی می کنند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما