اینکه از اول میخونم اشکالی داره؟

لازم به ذکر است، پذيرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در آزمون ورودی دوره های كارشناسی ارشد ناپيوسته سال گذشته،حتی در صورت عدم ثبت نام و يا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون ورودی كارشناسی ارشد ناپيوسته رشته حقوق، سال 1400 نخواهند بود. 3. فارغ التحصیلان و دانشجويان رشته های گروه پزشكی متقاضی شركت در آزمون کارشناسی ارشد، باید از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، وضعيت خود را مشخص و از نظر وزارت مذكور منعی برای ثبت نام و شركت در آزمون و در صورت قبولی برای ادامه تحصيل نداشته باشند. ۵- با فرزند خود علمی صحبت کنید، تا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد، این فقط زمانی اتفاق می افتد که شما خود را به روزرسانی کنید. ساپورت معنوی: شما ساپورت مالی را برای فرزند خود در حد توان دارید، بهتر است به جای حساسیت های خود فرزندان را از نظر معنوی و روحی ساپورت کنید که فرزند شما احساس تنهایی در درس خواندن نکند، سال کنکور به اندازه کافی سال سختی است اینکه شما حساس شوید و دائم بگید درس بخوان و به او توصیه هایی مبنی بر درس خواندن داشته باشید باعث اعصاب خوردی فرزند شما می شود بهتر است به جای حساسیت شما هم شرایطی مانند او را برای خود ایجاد کنید، به طور مثال خود شما هم درس بخوانید، همین باعث می شود فرزند شما احساس تنهایی نکند.

مشاوره ی کنکور رایگان

چه جوری برنامه ریزی کنکوری و درسی انجام بدیم-برنامه ریزی اصولی جو کنکور جوی پر از استرس برای دانش آموزان و اولیا هست، در واقع همین استرس نشان دهنده اهمیت دادن فرزندان شما به کنکور و آینده خود است، شما در مسیر موفقیت فرزندتان نقش مستقیم و پررنگی دارید، از اهمیت والدین در موفقیت فرزندان هیچ گاه نمی توان غافل شد، وقتی موفقیت دانش آموزان موفق در مسیر کنکور را پیگیری می کنیم به پدر و مادرانی می رسیم که از خود فرزندان موفق تر بوده اند، دقت کنید اینجا اصلا منظور این نیست حتما پدر و مادر خود درس خوانده اند مثلا حتما پدر و مادر دکتر باشند که فرزند پزشکی قبول شود، نه، در واقع موفقیت تعریف خاصی ندارد که بگوییم حتما در تحصیل است، شما در مسیر زندگی خود باید فرد موفقی باشید تا فرزندانتان را در مسیر موفقی قرار دهید. موسسه بانک کتاب ایرانیان به عنوان نماینده ای از ناشرین برتر و نمونه، ارائه دهنده خدمات ارسال کتاب در سطح تهران و شهرستانها می باشد. البته پیشنهاد ما این است که اول خیلی سبز را کار کنید و اگر کتاب را چند دور مرور کردید و مطلب تازه ای برای شما نداشت به سراغ منبع دوم بروید.

مشاور کنکور دکتر بیگی

سلام استاد عزیز من زیست دهمم رو کاملخوندم (بدون مرور)و فصل دوم از یازدهم هستم اما وقتی برمیگردم و تست از مباحث دهم میزنم کلیاتش تو ذهنمه اما جزئیات مطالب کاملا فراموشم شده و اصلا نمیتونم ازشون درصد خوبی بگیرم. با عرض سلام. من علیرضام رشته ریاضی پایه دهم من نوبت اول درس ریاضی رو مجموع نمرات ۵ شدم باید نوبت دوم چند بگیرم قبول خرداد بشم؟ فیزیک دوازدهم تجربی رو اگر که مسلط مسلط باشیم حدودا چند در صد فیزیک کنکور رو میتونیم بزنیم ؟ این گونه منابع ارزش سرمایهگذاری ندارند و بهتر است سراغ کتابهایی بروید که حداقل یک یا چند سوال از کنکور را به خود اختصاص میدهند. داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد حقوق در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام لازم است در زمان تعیین شده با تهیه مدارک لازم به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

اعتراض نتیجه داد و در نهایت تاثیر معدل به صورت 30 درصد مثبت اعمال شد که احتمالا این روند در سال 99 و کنکور 1401 نیز ادامه پیدا خواهد کرد. موفقیت 7 ماهه در کنکور نیز مانند سایر مسیرهای بزرگ نیازمند به یک سبک زندگی موفق است. با توجه به اینکه حجم عمدهی کنکور هنر را حفظیات تشکیل میدهد داشتن تداوم در مرور مطالب نیز اهمیت مییابد. زیرا اطلاعات کلی شما با توجه به تغییر رشته مورد نظر کم می باشد. استاد من از اول عید برنامه50 روزه رو دارم می خونم اما هنوز بخش دهمم و هنوز خیلی کار داره به بهشون مسلط بشم و تموم کنم یه ویسی تو کانالتون دیدم راجب جمع بندیه بقچه ایی که دوستان سوال کرده بودن و وقتی شنیدم خیلی استرس گرفتم که من هنوز تموم نکردم و خیلیاشون هنوز مونده و استرس گرفتم استاد برای اینکه زود تموم شن برم تو کار بقچه ای واسه جمع بندی برنامه و راستی دوازدهم هم تو برنامه خیلی کم هست استاد پس اینا چی میشن امتحان های نهایمون چی … ایجاد شرایط مناسب مطالعه برای فرزندان: شرایط مناسبی برای مطالعه فرزندانتان ایجاد کنید، اتاقی با کم ترین میزان رفت و آمد و سر و صدا را برای آن ها قرار دهید، تا بتوانند بیشترین تمرکز را داشته باشند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور 99 – برو اینجا – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما