باتوجه ب تغییراتی ک داشته?

در دسترس داشته باشید تا مجبور نشوید برای پیدا کردن آن ها از اتاق مطالعه دور شوید. بزرگی می گوید:« اگر می خواهید فرد موفقی شوید، نیازی نیست تا مسیرهای آزمون نشده را امتحان کنید، بلکه فقط کافی است مسیرهایی را طی کنید که قبل از شما افراد موفق پیموده اند. در این حالت اگر متقاضان موفق به کسب حدنصاب 80 درصد گزینش آزاد در این کد رشته محل ها و 85 درصد حدنصاب گزینش آزاد در کد رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی شوند، مجاز به استفاده از این سهمیه خواهند بود. توصیه می کنیم که در بررسی رتبه قبولی ها و درصد دروس لازم خیلی تمرکز نکنید زیرا ممکن است به مرور که پیش می روید و نمی توانید آن درصد های لازم را به دست آورید ، از درس خواندن زده شوید اما حتما باید برای هر درس هدف گذاری کنید مثلا در درس فیزیک کنکور لازم است که حداقل درصد 70 را کسب کنید ولی در زبان کنکور با درصد پایین تر نیز احتمال قبولی دارید پس باید برای درس فیزیک بیشتر زمان بگذارید و مطالعه کنید. ریاضی در سال 98 جایگاه اول را در میان دروس تخصص از حیث داشتن کمترین درصد کسب شده توسط داوطلبین را به خود اختصاص داد.

مشاور کنکور منحصرا زبان

سعی کنید که به حالت نشسته یا دراز کشیدن درس نخوانید چون خیلی زیاد خسته می شوید همچنین پس از هر یک ساعت مطالعه ، میان وعده شیرین میل کنید تا انرژی از دست رفته شده جبران شود. 6. هیچ وقت دو درس سنگین را پشت سر هم مطالعه نکنید و حتما به صورت یک در میان که به صورت یک درس عمومی و سپس یک درس اختصاصی است ، برنامه خود را بچینید. خالی بودن اتاق از وسایلی که ممکن است تمرکز شما را به هم بزند مثل کامپیوتر ، لپ تاپ ، کنسول بازی و … بنابراین در ابتدا باید بررسی کرد که چه زمانی به صورت خالص و جدا از فعالیت های روزانه در اختیار داوطلب قرار دارد. البته اگر به مدرسه می روید یا از لحاظ زمانی فقط نیمی از روز را در اختیار دارید میتوانید در هر روز سه الی چهار عنوان کتاب و درس را در دستور خود قرار دهید. شاید در نگاه اول این نکته بسیار مورد توجه قرار نگیرد، اما باید بدانید آشنایی خانوادهها از توانایی و نقاط قوت و ضعف فرزندانشان میتواند در این مسیر کمک شایانی به داوطلبین بکند.

هر چند می توانید برای آگاهی بیشتر از رشته ها تحقیقات مفصل تری نیز انجام دهید، اما این کار زمان زیادی از شما می گیرد و شاید فرصت این همه تحقیق نداشته باشید. البته بد نیست برای آنکه استرس نگیرید که مبادا دروس را فراموش کنید ، تورق سریع مباحث مهم و پر تکرار کنکور سال های گذشته را انجام دهید و با بررسی کنکور دو سه سال گذشته ، یک نگاه کلی به سوالات و یادآوری آن ها برای خود داشته باشید. 3. برنامه ریزی خود را با قابلیت انعطاف طراحی کنید و حتما برای مطالعه دروس جبرانی زمانی را اختصاص دهید. جدول برنامه ریزی های فوق که توسط مشاوران پاسخ با ما تهیه شده است ، از استاندار های لازم برخوردار می باشد. همونطورکه قبلاگفته بودم ورودی۸۸دانشگاه پیام نوررشته نرم افزاربودم وبدون انصراف،دانشگاه رورهاکردم،آیاامکان ادامه تحصیل درهمون دانشگاه باتغییررشته وتطبیق واحد هایی که گذروندم هست؟ احتمالا شما هم جزو داوطلبانی هستید که مطالب را خیلی سریع فراموش می کنید و اگر به اندازه کافی مرور نکنید ، تمام مباحث مطالعاتی که تاکنون داشته اید از یاد میبرید باید بگوییم که شما تنها نیستید و این مشکل خیلی از داوطلبان است اما تکنیک هایی وجود دارد که می توانید با به کار گیری آن ها مباحث را به حافظه طولانی مدت خود بسپارید.

مشاور کنکور گرافیک

فرم هایی که مورد نیاز است نیز فرم شماره 1 و فرم شماره 2 می باشد به همراه سریال کارت اعتباری ثبت نام که هزینه آن جدا پرداخت می شود. بنده دانشجوی ترم 2 ارشد هستم و یکبار در کارشناسی انصراف دادم ، میخواستم بدونم اگر الان انصراف بدم برای دوم با توجه به اینکه دیگه نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم و باید سربازی برم ، چقدر مهلت دارم تا اعزام ؟ میتونن کنکور بدم . در واقع نقش مشاوره کنکور ریاضی پررنگ و مهم می شود. به شما می گوییم که 8 اقدام مهم برای اینکه برای کنکور 1401 شروعی طوفانی داشته باشید کدام اند؟ نکته مهم در مورد سوالات کنکور: کارکردن سؤالات سال 1400 و تبیین نکات سؤالات کنکور سراسری می بایست در طول سال انجام شده و داوطلب کنکور سراسری نباید به این حرف که برخی اعتقاد به دست نزدن سؤالات کنکور سراسری تا اواخر ماه های مانده به کنکور دارند اعتماد داشته باشد. 1. حتما پیش از تهیه کتاب تحقیقات لازم را انجام دهید ، از پی دی اف های رایگانی که با جستجو در گوگل می توانید آن ها را پیدا کنید ، استفاده نمایید تا با سبک هر کتاب آشنا شوید.

وابستگی به مشاور کنکور

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور کنکور یوسف پریشن وب سایت خود باشید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما