باتوجه ب تغییراتی ک داشته?

استرس اصلیترین عاملی است که در نتیجه کنکور تأثیر چشمگیری دارد که اگر مشاور کنکور برای کاهش این استرس شما را یاری دهد قطعا نتیجه ای بهتر از تصور خودتان در کنکور خواهید داشت. روزهای منتهی به کنکور، قطعا روزهای پراسترسی برای داوطلب و خانواده او خواهد بود. حال اگر همین مشاور نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده میگردد. با وجود یک مشاور , سردرگمی های ممکن شما کاهش می یابد و با راهنمایی های او مسیر کنکور به مراتب آسان ترخواهد بود. مشاور کنکور تجربی بهتر است در یکی از رشته های تجربی تحصیل کرده باشد و روش ها و سختی های راه شما را بشناسد تا بتواند به بهترین شکل ممکن شما را در مسیر خود قرار داده و کمکتان کند. از طرفی، قبل از مراجعه به مشاور تحصیلی کنکور ، دانش آموز باید اطلاعات کافی درباره رشته تحصیلی خود و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی مختلف داشته باشد و با دفترچه آزمون رشته خود ( ریاضی – تجربی – انسانی ) در حد مختصری آشنا شده باشد. برنامه ریزی برای هر دانش آموز باید به صورت منحصر به فرد، با توجه به سطح دانش آموز و شرایط مطالعه وی و حتی سبک زندگی وی انجام شود.

عشق به مشاور کنکور نی نی سایت

در حال حاضر منابع کمک آموزشی زیادی در بازار در رشته تجربی وجود داشته که هریک دارای مزایا و معایب منحصر به خود هستند. در ضمن پشتیبان های آموزشی آقای مشاور در طول هفته به صورت تلفنی از طریق سیستم چت آنلاین دانش آموزان را چک کرده و تکالیف مربوطه را تحویل می گیرند. دکتر رونقی با توجه به دانش و تخصصی که در رابطه با بودجه بندی کنکور تجربی داشته، دانش آموزان را در مسیر درست تحصیلی هدایت کرده و موجب قبولیشان در بهترین رشته های کنکور تجربی شدهاند. البته پارسال که بحث مدرک ایشون شده بود یه نفر توی یکی از تاپیک ها بلافاصله یه یوزر درست کرد و گفت که من مدرک ایشون رو دیدم! ایشون دکترای روانشناسی از آلمان دارن ولی هیچ منبع معتبری تاییدش نکرده و کسی مدرکش رو ندیده. یک مشاور حرفه ای با توجه به سطح دانش آموز و سبک درس خواندن وی میتواند بهترین منبع را از میان هزاران منبع انتخاب و به دانش آموز معرفی کند; به این طریق شما در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی میکنید. سلام استاد ببخشید من برا ریاضی طعم گلابی رو کار کنم برم سراغ کدوم منبع؟

استاد بعضی از سهمیه ها استعلام مستقیم داره از سازمان سنجش که نخواسته کد وارد کنیم؟ سلام استاد دوره کردن تست ها چند روزه باید باشه چند روز بینشون باید فاصله بیفته؟ تست هایی که این بار حل نکردید یا غلط حل کردید رو باید علامت گذاری کنید چون در این تست ها ضعف دارید و باید ضعفتون رو برطرف کنید. برای درس زیست شناسی هر دو جنبه درسنامه و تست باید مورد توجه باشد. بازارکار، حدود درآمد، موقعیت های شغلی و دروسی که در حین تحصیل باید گذرانده شوند نکات مهمی هستند که باید درباره آنها اطلاعات کاملی داشته باشید. روش های جمع بندی کنکور تجربی و تندخوانی، مهمترین مهارت هایی است که دانش آموز باید در آنها حرفه ای باشد. در همین ادامه قصد داریم به بررسی مهمترین نکات برای پیدا کردن بهترین مشاور کنکور تجربی بپردازیم. بنابراین از حالا باید فکری برای تقویت عضلات بدنتان کنید. به همین خاطر مشاور باید اطلاعات جامعی در خصوص رشته مد نظر شما در اختیارتان قرار داده و مسیر تاریکی که پیش رویتان قرار دارد را تا حد زیادی روشن کند تا قابلیت تصمیم گیری بهتری از رشته ی مورد نظرداشته باشید.

موسسه فرهنگی آموزشی آنلاین آقای مشاور، اولین پلتفرم آموزش آنلاین کشور، از سال 96 تا کنون با بهره گیری از سیستم مشاوره محور با هوشمند سازی روند تحصیل مشاوران، با حضور استادان برجسته و مولفین کتب آموزشی، کلاس های آنلاین،آزمون های آنلاین و مشاوره و برنامه ریزی آنلاین و مجازی برگزار کرده است. ایشون با هیچ موسسه یا انتشاراتی زدو بند نداره! تاپیک هایی هم که در وصف ایشون ایجاد میشه در لحظه ایجادشون از قبل تعدادی از عاشقان سینه چاکشون آماده هستن که صفحه اول تاپیک رو به مدح ایشون مزین کنن. مشاور کنکور حرفه ای و موفق تحصیلی چه کسانی هستند و چه ویژگی هایی دارند؟ مطالعه برای کنکور تجربی از چه زمانی باید آغاز شود؟ برای درس هایی که قبلا مطالعه کردی تست های بیشتری بزن و با تست زدن مرور کن و یادت باشه هرچقدر به کنکور نزدیک میشی سهم تست زنی تو مطالعه ات باید بیشتر بشه. و به جای اینکه چهار سال از عمر خود را صرف خواندن دروس تکراری دبیرستان و تکنیکهای تست زنی پشت کنکوری کنند پایه تئوری علم پزشکی را آموختهاند کاش دولتمردان کمی بیشتر به فکر این همه متقاضی معدل بالا برای رشته پزشکی میبودند! این کتاب دارای درسنامه خوب و کاملی است و تست هایی با سطح متوسط دارد و به شما کمک می کند تا مطلب را بهتر یاد بگیرید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما