با رتبه های برتر + تضمین قبولی

کنکور مشاور - اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری مشاوره تحصیلی با دانش؛ با شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش آموزان به آنها برای استفاده ی هرچه بهتر از توانایی های بالقوه شان کمک می کند. اگرچه رقابتهای تجاری موسسات مشاوره کنکور (آخرین وبلاگ او) آنها را مجبور به خطای تاسیس کانال برنامهریزی رایگان کنکور میکنند، اما ما به شدت با این اقدام مخالف هستیم. تا زمانی که شما کتاب خود را نتوانید به درستی مرور کنید هیچ یک از مطالب در ذهن شما باقی نمی ماند و همچنین می توانید بر آنها تسلط لازم را پیدا کنید. سلام.ببخشید کتاب جمع بندی کنکورچی پیشنهاد میدین؟ دارن هاردی در کتاب اثر مرکب میگوید هیچ چیزی به اندازه موفقیت زود نابود نمی شود. اما به دلیل نداشتن آگاهی لازم در رشته مورد علاقه خود نمی توانند قبول شوند و مجبور میشوند در رشته ای غیر از رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند . درگذشته تعداد افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه را داشتند بسیار اندک بود ولی امروزه بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند که به دانشگاه رفته و ادامه تحصیل دهند . من پایه دهم را در تبریز و پایه یازدهم ، دوازدهم را در اسکو منطقه ۳ تحصیل کردم، بدین صورت ، سهمیه نهایی من در کنکور کدام منطقه خواهد بود ؟

مشاور کنکور گاج

با تشکر از سایت خوبتون به من خیلی قوت قلب می ده. شما بعد از شناخت و دریافت اطلاعات کافی برنامهای به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه تدوین می کنید.در این برنامه شما یک سری اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت تعیین می کنید. برای رسیدن به یک هدف بلند مدت می بایستی اهداف کوتاهمدت، میانمدتی را مشخص کنید. مقصد را مشخص کنیم، همانگونه که وقتی تصمیم به رفتن به جایی می کنید مقصد را مشخص می کنید در راستای رسیدن به اهداف نیز باید مقصد را مشخص کنید. داوطلبانی که از زمان انتخاب رشته بدون کنکور ارشد آگاه شدند باید از نحوه و مراحل دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته نیز آگاه شوند . شناخت عادت های داوطلب نیز یکی از موارد مهم در زمینه مشاور تحصیلی است. برگزاری کلاس های آزمون استعداد درخشان، کلاس های کنکور ویژه مدارس، طراحی آزمون های استاندارد، مشاوره و هدایت تحصیلی از عمده ترین فعالیت های مجموعه در سال های اخیر است. البته برنامه ی مدرسه ی شما کمی غیر عادی است و زمان کمی را برای مطالعات خانگی برای شما باقی می گذارد مگر آن که کلاس ها چهار روز در هفته برگزار شوند و شما سه روز را تعطیل باشید که در این حالت فضای لازم برای درس خواندن شما در حدود 40 تا 45 ساعت در هفته (که برای گرفتن رتبه ی درخشان لازم است) فراهم می شود.

مشاور کنکور خوب در کرج

مشاوره کنکور تجربی - 7 پیش نیاز مهم قبولی تضمینی در رشته تجربی - IDNovin همگی باید در ماه و هفته آخر کنکور در نظر گرفته شوند. دانشجویانی که ترم آخر کارشناسی هستند و داوطلبینی که سال های قبل فارغ التحصیل شده اند . یه گروه عمده ای از دختر خانوما به دلایلی مثل شرایط سختی که برای رسیدن به هدفاشون تحمل میکنن نیاز شدید به کلیپ های انگیزشی دخترونه هستن البته همونطور که بالاتر گفتم قطعا برای انرژی و انگیزه واقعی حتما باید برن سراغ راه های اصولی تر تا نتیجه بگیرن به نظر من مشاوره انگیزشی میتونه راه بهتری باشه برای انرژی و انگیزه گرفتن چون تخصصی مشکل و مانع انگیزشی شما بررسی میشه و مهارت و تکنیک های انگیزشی مخصوص متناسب با اون مشکل به شما ارائه میشه یعنی به جای خود درمانی از یه متخصص استفاده کنید تا عوارض داغونتون نکنه! در واقع این جزئیات هستند که کنار هم نتیجه مطلوب را می دهند . کنکور سراسری و قبولی در این آزمون یکی از مهم ترین و حساس ترین مرحله زندگی تحصیلی است که استرس زیادی را به همراه دارد و متاسفانه شرکت کنندگان به دلیل عدم آگاهی از برنامه ریزی صحیح و اصولی نتیجه مطلوب را در کنکور کسب نمی کنند. همان گونه که تا از زمینه ای شناخت کافی نیابیم نمیتوان نتیجه مطلوب را دریافت کرد.

همان طور که اشاره کردیم، کنکور یک رقابت است. مقصد صحیح همان هدفی است که با توجه به روحیات ،خلقیات ،عواطف شما مشخص شده است. البته برنامه ریزی برای کنکور هنر را با توجه به شناور بودن این رشته میتوان به سه دسته برنامه ریزی و سه نوع داوطلب در این مورد اشاره نمود. هنگامی که شما یک مشاور حرفه ای داشته باشید با اعتماد به نفس پیش می روید و طبق برنامه ریزی سطح مطالعاتی شخصی سازی شده به شما نظم می دهد و اجازه نمی دهد زمان و انرژیتان را صرف فعالیت ها و امور بیهوده کنید. لازمه هر نوع برنامهریزی درسی، آگاهی از شیوه برنامهریزی استاندارد، سبکهای مطالعاتی و شناخت عادات فردی شاگرد است. عادات موجب میشود تا سبک زندگی یک فرد بر اساس راحتطلبی تنظیم گردد یا حتی عادت سبب میشود کاری سخت به آسان ترین حالت خود باشد. همش برای اینکه حالت باهاشون خوب بشه البته شاید بشه بدون این ها هم حال آدم خوب باشه اما من واقعا درک نمیکنم آدمایی رو که به خاطر بدست آوردن یا نیاوردن هیچ و پوچ حال دلشون خراب میکنن ! یک مشاوره تحصیلی واتساپ خوب عادت های روزانه ،هفتگی ،ماهانه شما اهمیت قائل میشود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما
مطالب ارائه شده در این وب‌سایت توسط الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی تهیه و پردازش شده‌اند و ما هدف ما ارائه تبلیغات یا اظهار نظر درباره خوب یا بد بودن محتوا نیستیم و هیچ مسئولیتی در قبال دقت آنها نمی‌پذیریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.