ببخشید میتونم بپرسم به هدفشون پزشکی رسیدن ?

به علاوه در هر رشته ای از جمله رشته ریاضی شما باید با فوت و فن های مطالعه و خصوصاً تست زنی آشنا باشید. یکی از خدماتی که مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای داوطلبان دارد، انجام برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با اصول یادگیری و برنامه ریزی برای هر داوطلب است. مزایای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری در مقایسه با مشاوره حضوری چیست؟ وقتی مسیر اهواز تا تهران با هواپیما یک ساعت طول میکشه و راحت بهش دسترسی هست اگر همین مسیر رو با ماشین بریم دیگه اون لذت از سرعت وجود نداره. از طرفی یک سری رشته های دیگر که پر طرفدار نیز هستند مانند داروسازی در زیرگروه 2 قرار گرفته و برای قبولی در این رشته ها نیز باید نکات لازم را بدانید. زیرا این رشته نیز یک سری منابع خاص و مهم دارد که آشنایی با آن ها بسیار سرنوشت ساز است و همچنین در این کنکور آشنایی با نحوه طرح سوالات نیز می تواند بسیار کمک کننده به شما باشد. از طرفی در رشته تجربی آشنایی با انواع رشته ها در زیرگروه ها نیز بسیار مهم است. برترین رتبه های کنکور به دقت با محتویات این کتاب آشنا بودند و برای یادگیری زیست دهم از هیچ نکته ای عبور نمی کردند.

ما با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور قصد داریم تمام این فاصلهها را کم کنیم. با توجه به اینکه هر داوطلب کنکور برای رسیدن به اهداف خود لازم است از مشاوره و برنامه ریزی برای موفقیت خود استفاده نماید، بنابراین نیازمند خدمات مشاورهای خواهد بود. مشاوره تحصیلی رایگان، این امکان را در اختیار کلیه داوطلبان قرار میدهد تا بدون فوت وقت و هزینه، به راحتی هر نوع سؤال خود را مطرح نمایند و به آنچه لایق آن می باشند و شغل مورد نظر خود، دست یابند. مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقهای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد. به هر حال نمیتوان با همه، به شکل یکسان برخورد نمود و توقع یکسانی از تمامی داوطلبان داشت. بر اساس قوانین کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه می تواند نفرات اول تا پانزدهم المپیاد های علمی دانشجویان را برای ورود به همان رشته و یا رشته های مرتبط به تشخیص تخصصی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی با ارائه معرفی نامه از دبیر خانه المپیاد به صورت سهمیه مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون انتخاب کند . همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار دسترسی داشته باشید.

مشاور کنکور صنعتی

پاسخ: «من خودم متوجه شدم فصل 1 فیزیک دهم رو درست یاد نگرفتم و با یک معلمی صحبت کردم و یک جلسه باهاش کلاس خصوصی گرفتم. در برنامه های آزمون شرکت کنید و به صحبت های مشاور و پشتیبان گوش بدهید. زمانی که صحبت از ارائه مشاوره تلفنی کنکور به میان می آید باید عرض کنیم که این خدمات تمامی مباحث مرتبط با کنکور سراسری را در بر می گیرند. اتفاقی که همیشه برای بیشتر داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری رخ می دهد عدم رضایت از رتبه و انتظار بیشتر از نتایج است. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. البته در مشاوره تلفنی کنکور اطلاعاتی هم در رابطه با دانشگاه های معتبر و همین طور رشته های دانشگاهی نیز ارائه می شود. به طور کلی برای برنامه ریزی حتما مشاور لازم است به خصوص برای کسانی که در برنامه ریزی مشکل دارند و همچنین برای پذیرفته شدن در دانشگاه های خوب ایران.

اگه تعدادی رای داشته باشه به لیست اضافه می کنیم.

مشاوره تلفنی کنکور شامل موارد مختلفی میباشد مثلاً برخی از داوطلبان ممکن است در برنامه ریزی خود دچار مشکل باشند. اما اگر دانش کافی در این زمینه را ندارید می توانید از طریق شرکت هایی که این خدمات را ارائه می کنند اقدام کنید. جستجو کردن نام مدارس در وبسایتها و خواندن نظرات اولیا و دانش آموزان نیز راه مناسبی برای مقایسه مدارس دولتی و مدارس غیرانتفاعی است. علاوه بر خدمات مشاوره ای که در این مرکز صورت می پذیرد، کلیه خدمات مربوط به انجام ثبت نام و انتخاب رشه نیز، از کارهای دیگری است که در این مرکز انجام می شود. با توجه به تغییراتی که در کتب درسی مختلف در سالهای اخیر در برخی از گروههای آزمایشی مخصوصاً تجربی به وجود آمده است، لیست بهترین منابع کنکور برای داوطلبان را متفاوت کرده است. اگه تعدادی رای داشته باشه به لیست اضافه می کنیم. یکی از خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری ارائه این لیست به صورت کامل و در تمامی گروههای آزمایشی مختلف است. فصل دو یازدهم کامل. ولی این که بگین خب دو هفته فقط ترسیم میخونم، دو هفته فقط فیزیک، خیلی بازدهی رو کم میکنه. همچنین با توجه به اینکه سایتهای مختلف، منابع مختلفی را منتشر مینمایند، بنابراین اطلاع از این موضوع با کمک یک مشاور، دست یافتنی تر به نظر برسد.

مشاور کنکور چت

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور کنکور سیب ترش (از طریق مقاله زیر کلیک کنید).

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما