ببخشید میتونم بپرسم به هدفشون پزشکی رسیدن ?

نحوه بیان دو استاد: هر استادی نحوه بیان مخصوص به خود را دارد و هر دانش آموز با یک نوع نحوه بیان ارتباط برقرار می کند، تشخیص استاد مربوطه کاملا بر عهده خود دانش آموز است و باید نمونه تدریس هر استاد را ببیند و با نوع بیان دو استاد آشنایی پیدا کند. در صورتی که مشورت در ارتباط با دیگران معنی می شود نه با خود اون فرد! دانشگاه دیگری در شهر تهران به نام دانشگاه هنر وجود دارد که مدرک جداگانه ای می دهد و خودش دانشگاه مستقلی است و دارای رشته های هنری « ادبیات نمایشی، ارتباط تصویری، بازیگری، سینما، صنایع دستی، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی صنعتی، عکاسی و فرش» می باشد. دانشگاه صنعتی شریف در نزدیکی میدان آزادی است و دارای پردیسی در جزیره کیش میباشد. حتی فرآیند طرح و ارسال سوال برای سازمان سنجش و آموزش کشور هم محل سوال و ابهام است! مشاوره بنده خانم دکتر محمدی هستن که هرشب پیگیری های لازم رو دارن و برنامه درست و به موقع واسم ارسال میشه.

مشاور کنکور یخچالیان

خب این که نشد مشاوره و برنامه دادن. خودش بیرون یه دفتر مشاوره هم داشت و کانال هم داشت لینک کانالش رو بهم داد و گفت من به بچه هام برنامه نمی دم تو هم مثل اونا برنامه بنویس با هم جورش می کنیم و اصلاحش می کنیم. من حتی با یکی از مشاورای مدرسه خودم صحبت کردم که خارج از فعالیت مدرسه مشاورم بشه و بهم برنامه بده هزینه اش رو هم میدم اولش که کلی کلاس برام گذاشت و ناز کرد بعد یه مبلغی گفت که باورم نشد از سینا تهرانی بالاتر. طبق تحقیقات هیچ فردی به این نام از آن مدرسه فارغ التحصیل نشده است! گزینه دو در سال 1401-1400 با تکیه بر سابقه آموزشی و مشاوره ای 20 ساله خود، تمام این خدمات را برای شما به بهترین شکل ممکن ارائه کرده است. سپس شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت توسط همان مشاور به شما اعلام می گردد.

من اگه بلد بودم برنامه بنویسم خب دیگه اونو می خواستم چی کار؟ مجموعه ای که چند سال پیش توسط جمعی از دبیران ممتاز شهر تهران و با نگاهی مفهوم محور به دروس کنکور تولید شد هرچند آن پروژه ی موفق دیگر ادامه نیافت اما آقای میرصادقی با ایجاد یک پانسیون مطالعاتی به کار خود در زمینه مشاوره کنکور (روی صفحه وب کلیک کنید) ادامه داد. سال ۹۷ این کار رو انجام دادم یعنی نتایج انتخاب رشته که اومد دانشگاه غیر انتفاعی که قبول شدم ثبت نام نکردم و رفتم یک دانشگاه غیر انتفاعی دیگه ثبت نام کردم . خبرنگار آفتاب: جناب سینا تهرانی خودتان هم می دانید بسیاری از مشاورین تحصیلی سواد لازم برای انجام اینکار را ندارند؟ از مشاورینی که خودشان در کنکور موفقیت قابل توجهی بدست نیاورده اند و اغلب در رشته ها و دانشگاه های بی کیفیت درس خوانده اند نمی توان توقع انجام اینکار را داشت. پذيرفته شدگان در دوره روزانه کنکور سال گذشته اعم از رشته های متمركز و يا رشته های نيمه متمركز در صورت شرکت در کنکور 1401، تنها مجاز به انتخاب رشته در دوره های غير روزانه (شبانه (نوبت دوم)، دانشگاه آزاد اسلامی، نيمه حضوری، پيام نور، غيرانتفاعی، ظرفيت مازاد، پرديس خودگردان و مجازی) هستند و فقط در اين دوره ها گزينش خواهند شد.

مشاوره ثبت نام کنکور ارشد

توجه داشته باشید که استفاده از کتاب های کمک آموزشی غیراستاندارد نه تنها کمکی به پیشرفت و یادگیری شما نخواهد کرد بلکه با سوالات غیراستاندارد سردرگم خواهید شد. من واقعا پوستم کنده شد سال 98 و پنج ماه سال 99 تا روز کنکور. بهترین کتاب های تست زیست کنکور که در مقاله نام برده شده همگی به صورت جامع موجود هستند تا بتونی هر ۳ سال رو با هم جمع بندی کنی. 1- تغییرات مواد درسی در دفترچه سوالات باعث می شود تا رتبه ها نسبت به سال های گذشته تغییرات عجیبی داشته باشد. در همه گروه های آزمایشی مانند ریاضی، تجربی و انسانی، ضرایب درس های عمومی مانند معارف، ادبیات فارسی، زبان و عربی یکسان است که ما ضرایب این درس ها را در جدول زیر برای شما ذکر می کنیم. به دوست دیگه هم اون از دهم داشت شد 31 یکی دیگه 41. مدرسه ما دو رقمی کم نداشت . خیلی خیلی درس خوندم روزای مدرسه حداقل 8 ساعت مفید و پنج شنبه جمعه ها حداقل 14 ساعت از همه چی گذشتم.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما