برترین های مشاوره تحصیلی و کنکور کشور معرفی شدند

امیر 1399/07/07 نظر شما راجب دانشگاه بویین زهرا چیه؟ از نظر معتبر بودن دانشگاه های روزانه علوم پزشکی ، دانشگاه مازندران ساری ، بوعلی سینای همدان یا بابل ، کدوم یک ارزشمند تره ؟ مشاور کنکور پزشکی خود باید پزشک یا دانشجوی پزشکی باشد که به مشاوه کنکور مسلط است. علی 1399/08/10 با سلام نظر شما راجع به دانشگاه اراک چیستپاسخ مشاور هیوا: سلام . با تکرار یک مطلب، فهم و یادگیری اون، تسلط و سرعت پاسخگویی در جلسهی آزمونت بالا می ره و با یادآوری و تکرار مطلب، ذهنت منسجم میشه و مطالب در ذهن به صورت منظم دسته بندی میشه. به نظر من کار آن فردی که بدان اشاره کردید، در کسب رتبه یک رقمی، بسیار با ارزش بوده است، اما من ایشان را هیچگاه دانش آموز کمپ کنکور خود قلمداد نکرده و نمی کنم زیرا اینکار با ارزش های کاری ما همخوانی ندارد. بله آن فرد کاملاً درست گفته است، زیرا از نظر مادی در شرایطی نبوده که بتواند از امکانات کمپ کنکور ما استفاده کند، بلکه یکی از دوستان ایشان که شاگرد من بود و اتفاقا رتبه دو رقمی امسال را هم کسب کرده است، از همان ابتدا از بنده اجازه گرفتند که اسامی منابع کنکوری ، برنامه های درسی و نیز مواردی که آموزش می دهم را نیز در اختیار آن شخص قرار دهند، بنده هم به دانش آموز خود عرض کردم که از نظر من مشکلی ندارد، مهم این است که نیت تو خیر است و می خواهی به دوستت کمک کنی.

در اینجا لازم است به این نکته مهم اشاره کنم که ما تاکنون هیچ دانش آموزی را صرفاً به خاطر مسائل درسی اخراج نکرده ایم و اتفاقاً وقتی می بینیم او همه تلاشش را برای کسب نتایج بهتر بکار بسته است، حمایتهایمان را از وی دو چندان نموده ایم. چنین دانش آموزی پیش از هرچیز، نیاز به آموختن روش مطالعه صحیح دروس، ایده یابی مفاهیم به روش طراحان سوالات کنکورسراسری، افزایش تمرکز ، افزایش دقت در تست زنی، مدیریت صحیح زمان تست زنی ، کنترل استرس و از همه مهمتر یک برنامه درسی حساب شده و علمی دارد که بخشی از آن وظیفه مشاورتحصیلی و بخشی دیگر نیز وظیفه متخصصی است که باورهای لازم برای موفق شدن را در او ایجاد نموده و عزت نفس و اعتمادبه نفس لازم را به او بدهد. اجازه بدهید در این مورد به ماجرای جالبی اشاره کنم و آن اینکه دو سال پیش من یک دانش آموز دختر را که حتی پدر و مادر ایشان ذره ای به موفقیت او اعتقاد نداشتند به اندازه ای حمایت کردم که حتی برخی مرا زیر سوال بردند اما چون به توانایی های ایشان ایمان داشتم، به شدت پای موفقیت او ایستادم و همه طعنه ها را نیز به جان خریدم.

مشاور غیرحضوری کنکور

چرا که او بهترین ارزیابی را از وضعیت خودش دارد. بله من هم آگهی این شخص را دیدم ، اتفاقاً پدر بزرگوار یکی از دانش آموزان تازه وارد کمپ کنکور ما، با همین تصور اشتباه، برنامه هایی را از آن فرد خریده بود و بعداً متوجه شده بود که آنها همگی تقلیدی از دفتربرنامه ریزی یک موسسه کنکوری است که بیش از بیست سال است بروز نشده و در دسترس همگان است. من از مهرماه با آقای اسلامی خصوصی کار میکنم. فردانیوز : آقای تهرانی چرا برخی ها نسبت به مشاورین تحصیلی ذهنیت خوبی ندارند؟ سایت « فردا » : آقای تهرانی شما امسال دست بکار عجیبی زدید و در اقدامی که به نظر می رسید، ریسک بسیار بالایی برای یک مشاور سرشناس کنکور دارد، اسامی رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری ۹۴ را پیش بینی کردید که بعد از اعلام نتایج رسمی توسط سازمان سنجش مشخص شد که همه آن پیش بینی ها کاملاً درست بوده است؟

مشاوری که به گفته کارشناسان، روش تفکر صحیح در تحصیلات و زندگی را به شاگردانش می آموزد. اما بله درصد بالایی از تخمین های ما به خصوص در مورد رتبه های تک رقمی صحیح بود. خدمت شما باید عرض کنم: از میان حدود پانصدو دوازده نفری که در کنکورهای سراسری سه سال اخیر در سیستم کنکوری ما حائز رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی مناطق سه گانه کشور شده اند، تنها شصت درصدشان معدلی بالای نوزده داشته اند و این نشان می دهد که چنین چیزی صحت ندارد. آن پیش بینی ها کاملاً هم درست نبود و تعدادی از دانش آموزانی که در آن لیست بودند، بجای رتبه دو رقمی ، رتبه سه رقمی کسب کردند و البته عکس این قضیه نیز صادق بود. اما بعد از دیدن برنامه درسی ما، کاملاً به اشتباه خود پی برد. اما آیا این کارها باعث شده است من و گروه درس زندگی از ارزش هایمان عقب نشینی کنیم؟ برای بنده احترام به ارزش ها و استانداردهای گروه درس زندگی از هرچیز دیگری ارزشمندتر است. سینا تهرانی گفت: نخیر اینگونه نیست که ما به این راحتی کسی را از کمپ کنکور درس زندگی اخراج کنیم. حاتمی گفت: علم روانشناسی با تغییر و تحولات گستردهای همراه بوده و مهمترین اقدام روانشناسان، مقوله پیشگیری و تلاش برای تقویت مهارتهای ارتباطی در اجتماع است.

مشاور کنکور در کرج

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور کنکور همدان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما