بررسی عملکرد بهترین مشاوران تحصیلی و کنکور توسط تحلیلگران آموزشی

برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام می توانید در کانال ایران تحصیل عضو شوید و یا اینکه در سامانه دانشگاه آزاد از زمان دقیق آن اطلاع یابید. در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید. با این کار شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود هر یک از مشاوران را برگزیده و به صورت رایگان با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید در کنکور بهترین نتیجه را کسب کرده و به اهداف بزرگی که در ذهن خود پرورانده اید دست پیدا کنید. مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید. بسیاری از افرادی که برای کنکور شرکت میکنند تلاش می کنند و درس می خوانند اما تنها برخی از آنها موفق به کسب رتبه خوب می شوند به نظر شما علت آن چیست؟

مشاور کنکور رایگان

نصیحت های یک رتبه دو رقمی به کنکوری ها - انگیزشی برنامه ریزی و مدیریت زمان برای کنکور علاوه بر آن، می توانید از مشاوره کنکور (digiclassor.ir) آنلاین نیز استفاده نمایید. مشاورین کنکور آسان است که از برترین مشاورین کشور هستند در امر برنامه ریزی و مشاوره به شما کمک خواهند کرد تا بهترین برنامه ریزی درسی را برای رسیدن به موفقیت داشته باشید پس در کنار خرید محصولات کنکور اسان است که بهترین منابع کنکوری برای شما هستند می توانید از مشاوره و برنامه ریزی رایگان مشاورین مجرب نیز بهره مند شوید. مشاوره و برنامه ریزی یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که شما دانش آموزان کنکوری برای رسیدن به موفقیت و رتبه شدن در کنکور سراسری نیاز دارید. گرایش مهندسی پزشکی در کنکور ارشد برق دارای دو زیر گرایش است که ضرایب دروس برای هردو زیر گرایش یکسان است. از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان عزیز در پایه های مختلف می توان به روش های نوین مطالعه کنکور، آموزش فنون مطالعه، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز، راهنمایی انتخاب رشته، معرفی رشته های مختلف، درمان استرس، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور اشاره کرد. وی افزود: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمهمتمرکز سال ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدهاند، از امروز شنبه ۳۱ فروردین تا سهشنبه ۳ اردیبهشت ماه مهلت دارند برای انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور کنکور به انگلیسی

تدریس های ریاضی و حسابان امیر مسعودی در قالب مجموعه های مختلف تستی، آموزشی، جمع بندی همراه با جزوات چاپ شده، مناسب داوطلبانی است که قصد یادگیری پایه ای درس مهم و تاثیر گذار ریاضی و ۱۰۰ زنی در کنکور را دارند.برای استفاده از پکیج های ریاضی امیر مسعودی میتوانید به صورت سال به سال یا مبحث به مبحث اقدام به سفارش محصولات کنید. کارنامههای قبولی دانش آموزان آقای حیدری نیز گواه بر تدریس فوقالعاده و منحصر به فرد ایشان است که در ادامه نمونههایی از کارنامهها را آوردهایم. جالبه بدانید که آقای آریان حیدری و آقای مهربان در تهران آموزشگاه تدریس ریاضی را تاسیس کرده بودند که روش تدریس فوقالعاده و منحصر آقای حیدری باعث جذب تمامی دانشآموزان به سمت کلاسهای ایشان شد. یکی از ترفندهای خارقالعاده آریان حیدری در تدریس مثلثات استفاده از روش 5 درجه و 0.08 است که حل سوالات مخوف ریاضی را به آسانی خوردن یک کیک تبدیل کرد. در متن بالا برای آشنایی شما دوستان با این مدرس خارقالعاده روشهای تدریس و بیوگرافی آریان حیدری را آورده ایم و امیدواریم مطالب فوق مورد استفاده و پسند شما قرار گرفته باشد.

مشاور کنکور قلم چی

این نکته را به خاطر داشته باشید که حجم کاری آقای حیدری به شدت بالا است و یافتن زمان خالی برای این کار کمی دشوار به نظر میرسد. پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله زیاد، باعث شده که همه افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. اکثر دانش آموزان هم بعد از عید به شدت خسته اند، اما باید این خستگی رو ببینند و بپذیرند و قبول کنند که همه در این زمان خسته هستند و همونطور که گفتم، هر چقدر که خسته تر باشند به این معنی هست که تو مسیر درست تری قرار دارند. اگر در درس زبان انگلیسی کمی ضعیف تر هستید کتاب میکرو طبقه بندی گاج نیز مناسب است.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما