برنامه ریزی عید تا روز کنکور

آزمون ها چگونه باعث رشد شما درمدرسه شده است؟ خیلی تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری در حال آماده سازی خود برای شرکت در کنکور رشته ریاضی هستید و یا در کنکور رشته تجربی با غولهای مدعی برای قبولی درخانواده پزشکی در حال مبارزه باشید و یا حتی شاید دانش آموز سال نهم دهم یازدهم باشید و یا از اولیای دانشآموزان پایه باشید که بخواهید فرزندانتان را در مسیری درست هدایت نمایید ،در هر صورت تمامی گروههای نام برده شده برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک مربی و یک مشاور حرفهای دارند تا به کمک ایشان مسیر دشوار موفقیت را طی نمایند .تعداد زیادی از خانواده ها و دانش آموزان ایرانی از بهترین دبیران ایران و برترین اساتید ایران استفاده می نمایند ،اما اعتقاد چندانی به کار مشاوره و کار مشاوران ندارند ،البته عدم اعتقاد به وجود مشاور ریشه در ضعف برخی از مشاوران و روانشناسان دارد و این ضعف باعث گردیده که اعتماد عمومی به مشاوران کنکور و روانشناسان در حوزه های دیگر کاهش یابد اما فراموش نکنید .شما حتی اگر برترین اساتید کنکور ایران را در اختیار داشته باشید ،همانند تیم فوتبالی هستید که در تمام نقاط بازیکنان بسیار عالی و درجه یکی را جذب نموده .اما روی نیمکت مربیگری این تیم فردی بسیار ضعیف و ناتوان نشسته است ،قطعاً برترین های دنیا نیز بدون داشتن مربی و بدون یک هماهنگ کننده نمیتوانند، اثربخشی لازم را داشته باشند.

مشاور کنکور پازوکی

لیست مشاوران کنکور آسان است - رتبه گردون، کنکور آسان است ... حال با توجه به اینکه کل محدوده ی فعالیت صنعت نساجی حول پوشاک نمی گردد و تولیدات و منسوجاتی که به غیر از مصارف پوشاکی می رسند را نیز در نظر بگیریم، در می یابیم که رشته مهندسی نساجی با در نظر گرفتن شرایطی که بیشتر درباره آن صحبت می کنیم رشته بسیار عالی و با آینده شغلی بسیار خوب است. با توجه به تفاوت درس ریاضی برای رشته های ریاضی و تجربی ما نیز منابع ریاضی کنکور را برای هر 2 رشته به صورت مجزا بررسی می کنیم. معرفی منابع کنکور را با درس ریاضی شروع می کنیم که جزو مهم ترین دروس کنکور رشته تجربی و ریاضی است. پس مشاور تحصیلی خوب کسی ست که با توجه به وضعیت دانش آموز بتواند کتاب تست مناسب برای دروس مختلف را تعیین کند. حجم درسنامه های این کتاب کمتر است و بنابراین، دانش آموزانی که مفهوم درس را به خوبی آموخته اند، می توانند از این کتاب به عنوان منبع تست زنی پیشرفته استفاده کنند.

مشاور کنکور فرجی

سلام استاد عزیز.من رشتم ریاضی بوده و فارغ التحصیل عمرانم.به دلایلی میخوام کنکور تجربی شرکت کنم و مثل بقیه به سه رشته تاپ میخوام تلاش کنم.آزمون قلم چی ثبت نام کردم و هر بار چون نمیرسونم هم روحیه امو از دس میدم هم کلی عقب افتادم.در واقع هی تیکه تیکه از هر آزمونی از هر درسی خوندم و نتیجه کانلا بی اثر چون جمع بندی وبسته نشده و هی نگرانم.الان تقریبا ۲۰۰روز مونده به کنکور و با ضریبای هر درس تقریبا مثلا ۷۴ روز واسه زیست و ۶۰ روز واسه ریاضی و ۶۰ روز فیزیکو … پس اگه می خواید تو درس ادبیات پیشرفت کنید و ادبیات کنکور رو با سربلندی پشت سر بذارید، مقاله چگونه ادبیات بخوانیم رو تا مطالعه کنید. یکی از اصول اخلاقی برای هر مشاور کنکور این است که رابطه موثری با مراجعین خود داشته باشد. مهمترین مزیت مشاوره تحصیلی را می توان “صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد” دانست.مزیت دیگر مشاوره تلفنی این است که برای افرادی که صحبت کردن در مورد مشکلاتشان سخت است، راحت تر می توانند صحبت کنند، و در آخر در مشاوره تلفنی اگر نیاز به صحبت با اطرافیان دانش آموز یا دانشجو باشد امکان آن راحت تر فراهم می شود.

درآمدم به شدت کم بود شاید در حد کرایه ماشینم برای رفت و آمد. طبق تحقیقات داشتن یک سیکل منظم برای خواب در کیفیت آن تاثیر به سزایی دارد. همچنین دانستن روش های مختلف تحقیقی برای یک مردم شناس ضروری است و باید بتواند به خوبی گوش به حرف انسانها در جواع مختلف بسپارد و چیزهایی را ببیند که دیگران از دیدن آن ناتواناند. من تجربیات خوبی از کنکورم داشتم اما آن تجربیات لزوما برای همه مناسب نبود. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب منابع مناسب کنکور ریاضی و تجربی حتما با یک مشاور تحصیلی خوب مشورت کنید و زیر نظر مشاوران تحصیلی منابع کنکور را انتخاب کنید. من وحید باقری هستم، رتبه 751 کنکور سراسری سال 1395 و مدیر وب سایت گروه مشاوره ای رابین. در ادامه وحید باقری، مدیر وب سایت گروه مشاوره ای رابین از تجربیات خود در این زمینه میگوید و به سوالاتی از قبیل: درآمد مشاور کنکور چه قدر است؟ به همین منظور وب سایت گروه مشاوره ای رابین را راه اندازی کردم. 52:) متوسط اختلال درون خواب: خیر دیر عصبی مـیشم هدف : قهرمانی:2lxe53l:jjj25 هدف کلی از هر دو ورزش : بدنسازی رو یـه مدت رفتم به منظور اینکه تو کشتی کم نیـارم و کشتی هم به منظور قهرمانی مـیرم فقط قهرمانیlk,5412 خیلی ممنون ghhg5417 BODYSTRONG 03-12-2009, 07:11 بسم الله الرحمن الرحیم سایز بدنت رو کامل ذکر نکردی خوب نخوندی من نوشتم دو دوره را بـه تفکیک نروید نـه اینکه دوره تفکیک یـا کات نروید به منظور بالای 18 هم با توجه بـه برخی نکات کراتین مصرف مـیشـه دیگه ولیت به منظور چیـه سلامتی جای چونـه نداره کـه الآن کـه داریش قدرش رو نمـیدونی ولی بـه محض اینکه خدای ناکرده اتفاقی برات افتاد پشیمونی چه سود !

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور رتبه های برتر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما