برنامه ریزی کنکور 1401 + تجربه تک رقمی های 1400

در دانشگاه های دولتی برای ترم اول در صورتی که انتخاب واحد انجام نداده باشید معمولا جریمه دریافت نمی شود. اطلاع از ضرایب و زیر گروه های رشته ریاضی کمک می کند تا با اطلاع از زیر گروه رشته مورد علاقه خود، در این مدت باقی مانده تا برگزاری آزمون سراسری برنامه ریزی جامع و مدونی داشته باشید. پرتقاضاترین رشته ها برای رتبه های ۱ تا ۱۰۰ کنکور هنر رشته های بازیگری- ارتباط تصویری- طراحی صنعتی- سینما- عکاسی میباشد . ببینین بعد کنکور دقیقا همین موسسه ها و حتی برترین مشاوران برنامه ریزی برای کنکور با بهترین مشاور کنکور کشور دنبال رتبه برتر ها از جمله خودم بودن بهم میگفتن بیا بگو که تو با کتاب ها و پکیج های ما درس خوندی و رتبه اوردی و مبالغ پیشنهادی خوبی هم میدادن ولی خیلی غیر مستقیم آدم رو توی این مسیر قرار میدن و گرنه عزت نفس آدم قبول نمیکنه که همچین کاری بکنه !

درگیر تبلیغات اغراق آمیز مشاوران نباشید و به رزومه ی کاری،سوابق اجرایی در مدارس و همایش ها را توجه کنید. زیرا این مباحث با توجه به تأثیر مثبت معدل ، باید اولیت اول مشاوران 100 کنکور 99 شما قرار گیرد. اگر دانش آموز سال سوم دبیرستان هستید که این مقاله را مطالعه می کنید نباید از تاثیر معدل در کنکور غافل شوید ، زیرا تاثیر معدل در کنکور هنر99 به صورت تاثیر مثبت و قطعی می باشد . این رشته هر سال حدود ده هزار نفر متقاضی دارد . رشته هنر برای بیشتر داوطلبان حکم رشته شناور یا رشته دوم را دارد . دسته دوم ، آن دسته از داوطلبانی هستند که در کنار رشته اصلی خود، مایل به شرکت در کنکور رشته هنر به صورت شناور میباشند. البته برنامه ریزی برای کنکور هنر را با توجه به شناور بودن این رشته میتوان به سه دسته برنامه ریزی و سه نوع داوطلب در این مورد اشاره نمود. این مطلب شامل فایل صوتی در مورد مسئله بسیار مهم داشتن و یا نداشتن مشاور است و به طور کلی به همه سوالات شما درباره مشاور پاسخ داده شده است. تعداد تست باید در حدی باشه که همه مباحثی که خواندید رو پوشش بده. تعداد سوالات دروس اختصاصی در کل 160 سوال می باشد.

مشاور کنکور گاماس

بنابرین در صورت ثبت نام تعداد مشخصی از دانش آموزان، ظرفیت تکمیل شده و امکان ثبت نام تعداد داوطلبان بیشتری برای آن مشاور وجود ندارد. اگر دانش آموزی در انتخاب رشته کنکور سراسری خود هم از بین کدرشته محل های متمرکز و هم از بین کدرشته محل های متمرکز با شرایط خاص انتخاب کرده باشد ، باید در صورت قبولی در کدرشته محل متمرکز ، به دانشگاه مراجعه و ثبت نام کند و منتظر جواب نهایی آزمون باشد . سازمان سنجش به منظور صرفه جویی در زمان مطالعه و همچنین کاهش مبخث مورد مطالعه برای این آزمون، هر سال اقدام به حذف موضوعات کم اهمیت در تمامی دروس عمومی و اختصاصی کرده. از آنجایی که حجم مطالعه منابع کنکور تجربی بسیار زیاد می باشد، سامان سنجش به کمک داوطلبان کنکوری شتافته و اقدام به حذف یکسری مباحث کم اهمیت نموده تا داوطلبان زمانی را صرف یاد گیری این مباحث نکنند و از طرفی طراح سوال کنکور نیز مجاز به استفاده از این قسمت ها در طراحی سوالات نمی باشد. از اونجایی که دانش آموزان کنکوری تجربه این کار رو ندارند، لازمه ىر سال کنکور به یک مشاور متجرب و متخصص اعتماد کنند و برای موفقیت در کنکور از مشاور بخواهند در برنامه ریزی برای کنکور اون ها رو کمک کنه.

البته داوطلبان برای صرفه جویی در زمان مطالعه و همچنین کاهش حجم مطالعه خود می توانند با اطلاع از لیست حذفیات کنکور انسانی ۱۴۰۱، اقدام به حذف این مباحث مشاور کنکور به انگلیسی نمایند. فهرست حذفیات منابع کنکور ریاضی ۱۴۰۱ بروز رسانی شد. فهرست حذفیات منابع کنکور تجربی ۱۴۰۱ بروز رسانی شد. با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان کنکور 1401 هم اکنون به دنبال یافتن حذفیات کنکور سراسری ۱۴۰۱ هستند. بنابراین داوطلبان با اطلاع از حذفیات بخش های هر یک از کتاب درسی خود می توانند با برنامه ریزی دقیق خود را برای شرکت در کنکور 1401 آماده نمایند. برای دریافت فایل حذفیات کنکور ۱۴۰۱ کلیک کنید. برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور خوندن مقاله زیر پیشنهاد میشه . داوطلبان با اطلاع از حذفیات بخش های هر یک از کتاب درسی خود می توانند با برنامه ریزی دقیق خود را برای شرکت در کنکور ۱۴۰۱ آماده نمایند. کارشناسان مشاوره تحصیلی هیوا اقدام به نگارش این مقاله نموده تا امکان اطلاع از لیست حذفیات کنکور 1401 به راحتی برای داوطلبان این ماراتن فراهم گردد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما