بهترين مشاور تحصيلي تبريز – مشاور شما

برنامه مشاور کنکور (تجربی) - دانلود - کافه class= بعد از حدود 6 سال آزمون پره انترنی (آزمونی تستی که از مباحث بعد از علوم پایه گرفته می شود) و بعد از قبولی دوره انترنی را می گذرانید که نزدیک به 1سال و نیم طول می کشد. این مرحله نیز حدود یک سال زمان می برد و بعد از آن مرحله اکسترنی را می گذرانید که دو سال است. شرایط معمول این است که یک دانش آموز رشته تجربی خود را برای کنکور آماده کند و به رشته پزشکی برسد اما به دلایل مختلف افرادی هستند که در این زمان مسیری متفاوت را در زندگی تجربه می کنند و بعد از مدتی تصمیم به وارد شدن به رشته پزشکی می گیرند. اینکه در چه سنی میخواهید وارد رشته پزشکی شوید نیازمند دانستن مسائلی است که در ادامه بیان خواهد شد. در مرحله اکسترنی وارد بیمارستان می شوید و بخش های مختلف آنرا می شناسید و درسهای مربوط به آن را می گذرانید. اگر از مرحله کنکور بگذرید، وارد مسیر رشته پزشکی می شوید. بعد از آن یک آزمون کلی باید بدهید و وارد مرحله فیزیوپاتی شوید. این تنوع علاوه بر اینکه در برنامه ریزی کنکور ماهانه تون باید در نظر گرفته بشه، باید در برنامه ریزی روزانه تون هم رعایت کنید.

مشاور کنکور بندرعباس

برای قبولی در رشته پزشکی ابتدا باید از مرحله کنکور عبور کنید. برای وارد شدن به پزشکی تلاش و کوششی که باید داشته باشید بیشتر از حد معمول است؛ چرا که رشته معمولی را انتخاب نمی کنید. نکتهی مهم در زمان باقیمانده این است که باید تا جای ممکن آموختههایتان را مرور کنید که برایتان نهادینه شود. دانشجوی پزشکی شدن در سن بالا و پزشکی خواندن در سن بالا باید با نگاهی واقع گرایانه صورت پذیرد. علی فاطمی مفرد رتبه سوم رشته ریاضی فیزیک کنکور ۹۶ با اشاره به روش مطالعه برای موفقیت در کنکور گفت: تا سال سوم تمام دروس را به صورت تشریحی مطالعه کردم زیرا مطالعه عمیق و تشریحی تا قبل از پیش دانشگاهی بسیار مهم است و اگر داوطلبان قبل از پیش دانشگاهی سراغ روشهای تستی بروند در دوران پیش دانشگاهی خیلی پیشرفت نمیکنند. رتبه سوم رشته ریاضی با بیان اینکه به کلاس کنکور در موسسات آموزشی نرفتم، افزود: من در یک مدرسه غیردولتی تحصیل کردم و کلاسهای کنکور ما از تابستان قبل از پیش دانشگاهی شروع شد و در سال آخر در کلاسهای کنکور مدرسه شرکت کردم.عادت به مطالعه در ساعات صبح موجب میشود سطح یادگیری در کلاسهای صبحگاهی بالاتر باشد همچنین در دین ما توصیه شده تا در ساعات صبح مطالعه کنیم.

مشاور کنکور پرتویی

در صورتی که هدف شما قبولی در دانشگاه فرهنگیان هستش و به منابع کنکور ریاضی تسلط دارین در کنکور ریاضی شرکت کنین . اشراف روی تک تک این کتاب ها مفیدتره تا زدن تست های همه منابع و یادگیری سطحی اون ها. فاطمه جعفریسلام به عزیزان شریفی من از شاگردان آقای تهرانی هستم و اگه خدا یاری کنه و با زحماتی که خودم و مشاور عزیزم برام می کشند شانس اینو دارم که یکی از رتبه های تکرقمی یا دو رقمی کنکور 98 گروه ایشون باشم.برای همین هم یه سوال داشتم از خدمت عزیزانی که در رشته مهندسی کامپیوتر شریف تحصیل می کنند و اون هم اینکه آیا از این رشته راضی هستند؟ آیا استرس گرفتن فایده ای برای ما دارد؟ ممکن است دانشگاه نرفته باشید یا در رشته ای دیگر تحصیل کرده باشید. ممکن است دغدغه مالیتان کمتر باشد یا مسئله مالی اولویت اول زندگیتان باشد. اگر متاهل باشید که این دغدغه ها و مسئولیت های زندگی بیشتر نیز خواهد بود.

مخصوصا برای آقایان که توقع مالی از آنها بیشتر است و دغدغه کار و درآمد در وضعیت کنونی شاید درگیری زیادی برای آنها ایجاد کند. نه، شاید بچه هایی که رتبه زیر 900 میارن تو مازندران و اطراف آنقدر تعدادشون زیاد باشه که ظرفیت رو پر کنند و به شما نرسه. این کتاب ها که بهترین منبع فیزیک کنکور برای این سطح هستند، به علت تست های متنوعی که دارند، نیاز طیف وسیعی از دانش آموزان را برآورده می کنند. 3- کتاب شیمی کنکور آبی قلم چی: کتاب شیمی آبی قلم چی برای آماده سازی دانش آموزان برای کنکور 1400 تالیف شده است. اما یکی از این راهها شناخت بهترین موسسه آموزشی است. از آنجایی که مشاوره تلفنی انتخاب رشته به دلیل عدم حضور فرد و برقراری ارتباطات چشمی قدری سخت تر می باشد، موسسه 3گام برای افزایش کیفیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته خود، ویژگیهای منحصر بفردی را گرد آورده است تا بتواند متناسب با نام و اعتبار خود، بهترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 1400 را ارائه دهد. با اینکه برخی از کارشناسان آموزشی خبر از رابطه پنهان برخی از مدیران مدارس با آموزشگاههای کنکور میدهند و برخی دیگر میگویند که برخی از معلمان با انتشاراتیهای خاص قرارداد میبندند و کتابهای کمک درسی را سر کلاس برای دانشآموزان تبلیغ میکنند اما زهرا مظفر، مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش این موضوع را رد میکند و میگوید: این موضوع تخلف است و هیچ مدیری حق ندارد با مؤسسه کنکور یا انتشاراتی خاص قرارداد ببندد و در مصوبات شورای عالی آمده است که نباید این حضور و ورود مؤسسات به مدارس اتفاق بیفتد.

مشاوره به کنکوری ها

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ایا مشاور کنکور لازم است لطفا از صفحه ما بخواهید.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما