بهترین مشاور کنکور آنلاین و ارزان

۱- اگر در پایان ترم دوم سنوات ارفاقی هم نتوانم فارغ التحصیل شوم ؛ در صورت قبولی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای دکترای پیوسته پزشکی میتوانم ادامه تحصیل دهم؟ سارا همتی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به نقش والدین خود در موفقیت کنکور سراسری، اظهار داشت: پدرم دکترای شیمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مادرم نیز ماما است که با پشتیبانی روحی و تحصیلی از من، نقش زیادی در کسب این رتبه داشتند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل آزمون از ثبت نام گرفته تا اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهند. در این تیم مشاوره کنکور غیرحضوری، یک مشاور ارشد هم حضور دارد که علاوه بر مدیر گروه مشاوره، بر کار مشاورین و داوطلبان نظارت می کند و از طریق تماس تلفنى، پیگیر همه داوطلبان و مشاورین آنها خواهد بود. دلیل دومم اینه که اون رتبه برتری که سازمانی تحت نظارت یه موسسه کار میکنه مجبوره به شما یه برنامه خاصی به دلیل هزینه ای که پرداخت کردین بده و خیلی مسائل دیگه در صورتی که میدونم میل قلبی اونا هم این نیست که بهتون اینجوری مشاوره بدن ولی مجبور هستن .

مشاور کنکور انلاین

بهترین مشاور کنکور تجربی و کنکور ریاضی » کارنامه خرد باید بگویم دلیل اصلی موفقیت من این بود که کنکور سالهای گذشته را بسیار مطالعه کردم و این موضوع تأثیر زیادی در موفقیت من داشت. به دلیل عدم وجود نظارت مستمر و همچنین اتلاف وقت زیاد، نتیجه اى که از مشاوره حضوری (برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری) حاصل می شود از کیفیت پایین ترى برخوردار است. در این طرح کلیه شاگردان تحت نظارت مستقیم مشاور کنکور خود یعنی سینا تهرانی و هدایت های تحصیلی وی قرار دارند. پس خیلی مهم است که شما هم در هنگام برنامه ریزی و هم در طول زمان اجرای آن، مرتب به ساعت نگاه کنید و کارهای خود را هماهنگ با زمان در نظر گرفته انجام دهید. و چیزی که قراره به دانش آموزان ارائه بدن ترکیبی از علم روانشناسی علم ارتباطات علم مشاوره و برنامه ریزی و تجربه خودشونه که این اقدام اونهارو از سایر رتبه برتر متمایز کرده. از دیگر خدمات ارائه شده توسط کارشناسان، بررسی نمودن وضعیت درسی داوطلب و همچنین پیشرفت جز به جز او است. اما مهمترین نکته ای که موجب تمایز دکتر رونقی با سایر دانشجویان تخصص پزشکی شدهاست، ارائه و چاپ چندین مقاله تخصصی در معتبرترین ژورنالهای معتبر پزشکی در حین تحصیل است. یعنی همین اقتصاد چاپ ۹۷ مشکلی نداره میشه برا کنکور ۱۴۰۰ خوند؟

مشاوره کنکور جدیدی نژاد

سلام یع سوال من دانشگله ازاد ترم 1ام و تا 1404سنوات تحصیلی دارم که لیسانسه اگر من ترم4انصراف بدم و کنکور پزشکی بیارم چون اون 7ساله از سنوات من میگذره یعنی من نمی تونم پزشکی رو بخونم فقط 3سال میشه پزشکی خوند بعد باید برم سربازی یعنی اگه من روزانه پزشکی بیارم میتونم انسراف بدم از ازاد و اونو برم و سنوات مشکلی نداره درسته؟ تو کشور ما که هیچ معیار درست و استانداردی برای هیچ چیز وجود نداره. اگر به برنامه ریزی کنکور نیاز دارید و نمی دانید کدام درس را چقدر بخوانید، اگر زمان هایی به مشکلات تحصیلی مثل مشکلات مطالعه یا بی انگیزگی دچار می شوید، اگر احساس نیاز به کسی می کنید که شما را پشتیبانی و راهنمایى کند و راه درست را به شما نشان بدهد، یا اگر تا امروز از مطالعه خود نتیجه خوبی نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان را از دست ندهید. اگر برای کنکور 1401 آماده می شوید مشاوره تلفنی کنکور با تیم رتبه های برتر دورخیز را به شما پیشنهاد می کنیم. یکی از بزرگترین مزیت های مشاوره کنکور – فقط بر روی صفحه اینترنت اینترنتی پیشاپیش کلیک کنید – تلفنی و مجازی این است که، شما در هر شهری که باشید می توانید از بهترین مشاورین کنکور ایران مشاوره و برنامه ریزی دریافت کنید!

مشاوره ی کنکور

به عبارتی یکی بزرگترین مزایای مشاوره کنکور غیرحضوری یا همان مشاوره تلفنی کنکور، همین همیشه در دسترس بودن مشاور است. یکی دیگر از خدماتی که مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، مشاوره انتخاب رشته کنکور می باشد. البته ناگفته نماند، داوطلبی که در درسی درصد ضعیف کسب میکند، باید برای جبران آن در دروس دیگر درصدهای بالاتری کسب کند. البته ممکن است بعد از این یک جلسه مشاوره تلفنى رایگان، جواب همه سوالات خود را پیدا کرده باشید و دیگر نیازى به مشاور خصوصى نداشته باشید و بتوانید خودتان ادامه مسیر را طى کنید. یک مشاوره تلفنى کنکور و به عبارتی یک مشاوره کنکور آنلاین و مجازی خوب، به نحوى است که ما توسط یک رتبه برتر رشته خودمان راهنمایی شویم. مشاوره آنلاین کنکور دسترسی به مشاور را در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر می کند. مورد بعدی شناخت دقیق منابع و ضرایب دروس است که اگر در این مورد اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان و مشاورن در تماس باشید. این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما