بهترین مشاور کنکور آنلاین و ارزان

سلام من دانش اموز یازدهم نظام جدید هستم رشته تجربی سال سوم نظام قدیم . یکی از سوال های دانش آموزان این است که چرا مشاوره کنکور (www.fall24.ir) اینقدر اهمیت دارد و به آن تاکید می شود؟ مدارک دانشگاه آزاد دارای اعتبار بیشتری است یا دانشگاه های سراسری؟ اگر فاصله دارید باید سهم بیشتری برای درسهای ضعیفتر بگذارید یا باید نقاط ضعفتان را اصلاح کنید. در ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره، یک مشاور برای هیچ دانش آموزی تصمیم نمیگیرد یا به او القای نظر نمیکند. میتوانید به جای یک روز کامل، دو نیم روز را برای خود خالی کنید تا بتوانید در زمان های کوتاه تری تجدید قوا کرده و ذهنتان را از استرس ها و فشار های احتمالی خالی کنید. سلام اگر مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم دارید بدون نیاز به دیپلم نظام جدید و بدون نیاز به هیچ مدرک جدیدی میتونید در کنکور ۹۹ ثبت نام کنید و در زمان ثبت نام کنکور، گزینه نظام جدید (نظام آموزشی ۶-۳-۳) رو انتخاب کنید. بنابراین باید در محتوای برنامه ریزی خود، ساعاتی را تحت عنوان زمان جبرانی برای درس هایی اختصاص دهیم که در طول هفته نتوانسته ایم به مطالعه آن ها بپردازیم. اگر شما نیز به دنبال کسب بهترین رتبه قبولی کنکور هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا مشاور کنکور پناهی – به این لینک مراجعه کنید – انتها مطالعه نمایید.

مشاور کنکور خوبه

باور کنین تموم تلاشمو کردم که با یکم وقت گذاشتن بهترین نتیجه رو بگیرین . برنامهریزی برای مطالعه، رعایت اصول یادگیری در برنامهریزی برای مطالعه، رعایت ویژگیهای حافظههای مختلف میتواند به دانش آموز کمک کند تا روش مطالعه صحیحی داشته باشد و نتیجه بهتری کسب نماید. اینکه فقط شروع کنید به مطالعه و برای کنکور هم با همان روش ها و عادات غلط گذشته مثل وسواس در مطالعه و یا کند خوانی ادامه بدهید ، شما را به نتیجه دلخواه نمیرساند. قطعاً روش مطالعه نفرات برتر متفاوت با سایر داوطلبان است. توجه داشته باشید برنامه هر شخص با شخص دیگری متفاوت است مانند دارویی که یک پزشک برای یک بیمار تجویز می کند و باعث سلامتی او می شود. هنگامی که یک مشاور برای شما برنامه ریزی میکند باید شرایط شما را در نظر گرفته و طبق آن یک برنامه درسی طراحی کند. برای بررسی احتمال وجود عمل خانوادگی از خود دانش آموز و خانواده او کمک میگیرد. تو اين چند سالي که مشغول درس خوندن براي کنکور بودم واقعا شاهد سردرگمی خیلی خیلی خیلی از بچه ها بودم که میخواستن برای کنکور بخونن انگیزه قوی داشتن حتی هزینه های چند ده میلیونی میکردن ولی نتونستن برای کنکور رتبه بیارن ، من خودم الان دانشجوی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران هستم ، همونطور که میدونین من حداقل ۳ ساله که دارم در زمینه رفع نیاز دانش آموزان کار میکنم و خیلی خوب با این که مشکل دانش آموز ها دقیقا چیه و چرا نمیتونن رتبه برتر بشن چرا حتی انگیزه درس خوندن ندارن چرا خیلی کار ها رو به درس خوندن ترجیح میدن یا غیره و غیره آشنایی کامل دارم .

داشتن مقداری اضطراب در شرایط امتحانی کاملاً طبیعی و گاهی حتی ضروریست. به عبارتی تلاش میکند اعتماد به نفس او را بالا ببرد تا از پیدا شدن افکاری که باعث اضطراب در او میشوند جلوگیری کند. اما در صورتیکه میزان این اضطراب از حد طبیعی بالاتر برود باعث مختل شدن عملکرد فرد خواهد شد؛ بنابراین مشاور تحصیلی تلاش میکنند با آموزش شیوه صحیح مطالعه، بالا بردن کارایی حافظه و استفاده بهینه از زمان، دانش آموز اطمینان و یقین نسبت به خود پیدا کند. آیا در مشاوره حضوری دانش آموز با روش های مطالعه کنکور و روش های تست زنی هم آشنایی لازم را پیدا می کند؟ در صورت حاد بودن میزان اضطراب دانش آموز به مراکز اختصاصیتر ارجاع داده میشود. اغلب افراد در جلسه امتحان یا قبل از آن درجاتی از اضطراب را دارا هستند. میخوام امسال کنکور تجربی بدم باید کتاب های درسی نظام قدیم بخونم یا جدید؟ در برخی موارد منابع کنکور نظام جدید و نظام قدیم رو به صورت مجزا معرفی کرده ایم تا داوطلبان کنکور نطام قدیم هم بتونند از مناسب ترین کتاب های تست استفاده کنند.

همچنین برترین دبیران ریاضی کنکور برای تدریس از تصاویر و گاهاً از فیلم های آموزشی جذاب استفاده می کنند ،تا کلاس آنها اسیر یکنواختی نگردد. مشاور تلاش میکند علاوه بر اینکه مراجع را از جنبههای مختلف هوشی، استعداد و علایق شناسایی کند بلکه این شناخت را با شناختهای خود دانش آموز درهم میآمیزد و با در نظر گرفتن مقررات بیرونی و شرایط ویژه جامعه اقدام به تصمیمگیری کنند. 7. با ارائه برنامهریزی دقیق و هدفمند مسیر درست تحصیل را به دانش آموز نشان دهد. چنین دانش آموزانی افکاری از این قبیل دارند. مشاوره ازدواج یا به عبارتی مشاوره قبل از ازدواج به نوعی از مشاوره گفته میشود که اختصاص به افرادی دارد که تصمیم به ازدواج دارند. معمولاً رشته تحصیلی این مشاوران مشاوره یا روانشناسی است. از سوی دیگر باید دانش آموز شناخت کاملی نیز از خود رشته تحصیلی بدست آورد. 8. منابع مورد نیاز هر دانش آموز را به خوبی بشناسد و با اشراف کامل به منابع کنکور و کمک درسی موجود در بازار به دانش آموز معرفی کند. 5. یار و همراه دانش آموز بوده در طی مسیر تحصیلی همواره دانش آموز را پشتیبانی کرده و مشکلات او را حل کند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما