بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

هر مشکلی تو مسیر باشه قراره باهم از روش رد بشیم. برخی از دروس به گونه ای هستند که فرد با خودخوانی و مطالعه کردن درسنامه و کتاب ها نمی تواند به درک عمیقی از مفاهیم برسد، پس لازم است تا فردی متخصص آنها را برایش توضیح دهد و با استفاده از روش های مختلفی مفاهیم را در ذهنش جا بیاندازد. در صورت بروز هرگونه سوال در تمامی زمینه های تحصیلی با متخصص رشته مورد نظر خود صحبت کنید تا موفقیت شما تضمین شود. انتخاب رشته خود را بر مبنا علاقمندی به رشته و دانشگاه مورد نظر خود انجام دهید.

 • طراح سوالات آزمون های آزمایشی قلم چی
 • هزینه… سرقت ادبی، تضمین مناسب ترین قیمت
 • دکتر حسین رونقی متخصص جراحی ارتوپدی
 • The best entrance exam counselor in Sari
 • The best entrance exam consultant in Tehran

چه بسیار افرادی که علیرغم اوضاع درسی نه چندان مناسب و معدل نسبتاً پایین اما با داشتن برنامه ریزی دقیق درسی و ملزم کردن خود به اجرای آن، به موفقیت های بزرگی در انتخاب رشته کنکور تجربی دست پیدا کرده اند و پذیرش در رشته های سطح بالایی همچون پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی و یا دندان پزشکی را آن هم در بهترین دانشگاه ها از آن خود کرده اند. برنامه ریزی کنکور بر اساس تیپ شخصیتی مبحث گسترده ای دارد که مشاوران زبده کنکور با توجه به آن، دانش آموز را در مسیر صحیحی قرار داده و برای کنکور تجربی آماده می کنند. با استفاده درست از مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور تجربی قطعا میتونید در مسیری که خود این افراد طی کردند و موفق شدند شما هم موفق بشید. سلام بله با داشتن مدرک کاردانی میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید. دریافت رااااایگان مشاوره تحصیلی / شامل هدیه ۲۰ درصد از پکیج های ابتدایی تا کنکور و روش مطالعه دروس در پکیج / آشنایی کامل با روش های تدریس و اساتید / با پر کردن این فرم، سرنوشت تحصیلی خود را عوض کنید! شرکت در کلاس های مختلف و دسترسی به منابع هیچ کدام تضمینی برای موفقیت شما در کنکور سراسری نیستند و همه چیز به تلاش و پشتکار شما بستگی دارد، اما رسیدن به رتبه های مطلوب در کنکور نیازمند دسترسی به منابع مناسب، برنامه ریزی های اصولی، مشاوره های تخصصی و تست زنی و مطالعه صحیح توسط خود فرد است که می توانند راه را بسیار هموار سازند.

بهترین مشاور کنکور در شهریار

شما باید برای موفقیت در کنکور یک هدف مشخص داشته باشید و رسیدن به آن هدف را با تک تک سلول های بدنتان بخواهید. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. سلام بستگی به روحیات خود فرد و اهداف و توانایی های فرد داره اما بینایی سنجی رشته پرطرفدار تری است. 1- توصیه های شماره 1، 2، 3، 4 را که در بالا برای کسانی که تابستان خوبی داشته اند را اشاره کرده ایم را به دقت رعایت کنید. سلام وقت بخیر بله میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید. استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در کرمانشاه نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. سلام وقت بخیر، من دیپلم تجربی نظام قدیم هستم و میخوام در کنکور انسانی ۹۹ شرکت کنم، من میتونم منابع نظام جدید که امسال و سال گذشته کنکور دادن رو مد نظر بگیرم یعنی (پایه دهم یازدهم دوازدهم) و مطالعه کنم یا باید منابع نظام قدیم و اول و دوم و سوم دبیرستان باشه؟

بهترین مشاور کنکور در کرج

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره شهرکرد و یا بهترین دکتر روانشناس چهار محال و بختیاری مرکز و یا شخصی است که صرفا توسط روانشناس با تجربه اداره شود، تخصصی فعالیت کند، در زمینه های مختلف مشاوره و روانشناسی خدمات ارائه دهد و مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی خویش در بندرعباس، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست. استاد حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند.

 • The best counselor for Yasuj entrance exam
 • مشاوره انگیزشی توسط قویترین مشاوران
 • تمرکز خودتان را تنها روی مطالعه قرار دهید
 • رشته تجربی در کنکور سنگین ترین رشته کنکور است
 • The best medical entrance exam counselor in Ahvaz
 • مهندس بیوتکنولوژی از دانشگاه امیرکبیر
 • ارائه جمع بندی های مناسب در انتهای هر مبحث
 • قیمت های مناسب

ازاین رو استاد حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور کرمانشاه این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود. بومی گزینی به این معناست که پذیرش در بعضی از رشته و شهرها با اولویت داوطلبان بومی منطقه یا قطبی انجام میپذیرد. پذیرش در کنکور برای متقاضیانی که علاقه مند به انتخاب رشتههایی که شرایط پذیرش بومی دارند مثل دانشگاههای فرهنگیان خیلی مهم است. موفقیت در کنکور سراسری لازمه های زیادی دارد و دانش آموزان باید به درستی در این مسیر گام بردارند تا بتوانند بهترین نتیجه را از زحمات خود به دست بیاورند؛ در این یکی از مهم ترین موارد یعنی بهترین مشاور کنکور را بررسی می کنیم. یادآور نکته خیلی مهم: مهم ترین عامل موفقیت در کنکور و یادگیری بهتر فقط تکرار و تمرین و حل تست های خیلی زیاد است یعنی دست به قلم شدن دقیقه به دقیقه. در سال های اخیر دانش آموزان به منابع آموزشی معتبر و انواع کتاب های تست خوب دسترسی داشته و با برنامه ریزی های حرفه ای نمره های خوبی در آزمون کسب می کنند.

بهترین مشاور کنکور در تهران

شرکت در کلاس های حضوری کنکور هزینه های بیشتری برای دانش آموزان دارد؛ علاوه بر مبلغ و هزینه ثبت نام، دانش آموز باید برای رفت و آمد و تهیه لوازم آموزشی نیز هزینه جداگانه ای را متحمل شود، در کنار همه اینها زمان و انرژی بیشتری را نیز صرف خواهد کرد تا در کلاس های حضوری شرکت کند. سلام وقتتون بخیر خاستم بپرسم بین رشته های بهداشت منظورم بهداشت محیط، حرفه ای خانواده و … کدوم بازار کار بهتری داره و بین مهندسی بهداشت حرفه ای و صنایع غذایی کدوم بهتر؟

 • رشته علوم تجربی
 • The best entrance exam counselor in Gonbad Kavous
 • تدریس تحت روند مبحثی
 • The best counselor for Kerman entrance exam
 • مبدع متد تلفیقی آموزش دین و زندگی کنکور
 • همکاری با موسسه قلم چی
 • کتاب زیست پایه به پایه خیلی سبز
 • The best counselors for West Azerbaijan entrance exam

علاقه ی زیادی به پیشرفت تو کار مشاوره دارن و با انگیزه اند خودشون توی مشاوره کنکور. شما روی پیشرفت و بهبود کیفیت مطالعه خودتون تمرکز کنید و اصلا به فکر رقبا و امکاناتشون نباشید. بسیاری از دانش آموزان به خاطر سکونت در شهرستان ها، روستاها و عده ای نیز به واسطه بودن در مناطق محروم، قادر به شرکت در کلاس ها و سمینارهای آموزشی اساتید برتر کشور نمی باشند؛ شرکت در کلاس های آنلاین این امکان را برایشان به وجود می آورد که به مانند رقبای خود از این منابع و آموزش ها بهره مند شوند و وضعیت تحصیلی خود را با پیشرفت مواجه کنند. چون هر مشکلی در سال کنکور ممکن است شما را از رقیب هایتان عقب بیاندازد ولی در وضعیت عادی دانش آموزان عزیز می توانند با هماهنگی قبلی به دفتر مشاوره ماترو در آکادمی فراست در مهرشهر ، بلوار ارم ، پشت بانک تجارت تشریف بیاورید.

بهترین مشاور کنکور کرج نی نی سایت

هم چنین در بعضی موارد ممکن است شما هیجانی برخورد کنید و ساعت مطالعه ی خیلی زیادی برای خود بگذارید در این صورت ممکن است همان ابتدای راه دلزده و خسته شوید. برای انتخابی آگاهانه لازم است بر اساس رتبه خود لیستی از رتبههای پذیرش شده سالهای قبل در بازه رتبه خود (با تفاوت جزئی) تهیه کنید.

همواره شما عزیزان برای انتخاب منابع کمک آموزشی رشته تجربی تردید جدی دارید. دومین هدفی که بهترین مشاور کنکور تجربی دنبال می کند، ایجاد محیط مناسب برای مطالعه، در اختیار قرار دادن منابع آزمون معتبر، منابع کمک آموزشی و جزوات برتر است. البته لازم به ذکر است که مشاوره تخصصی کنکور صرفا فقط شامل معرفی منابع کمک درسی یا مشاوره انگیزشی و مسائل این چنینی نیست. سلام بله با شماره تلفن ذکر شده در همین صفحه تماس بگیرید و یا درخواستتون رو به شماره پیامک یکی از مشاورهای ما در قالب اس ام اس ارسال کنید تا شرایط مشاوره و برنامه ریزی و هزینه به شما اعلام بشه. هر یک از این مشاوره ها نقاط قوت و ضعف خود را دارند و انتخاب آنها به شرایط دانش آموز وابسته است، اما باید این را در نظر داشته باشید که مشاوره حضوری نیاز به رفت و آمد، صرف زمان و هزینه بسیار دارد از طرفی حتی اگر از مشاوره حضوری استفاده کنید برای هماهنگی بسیاری از کارها و مطرح کردن سوالات و مشکلاتتان باز هم باید از طریق تماس تلفنی و مجازی به آنها رسیدگی نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که رتبه پذیرش برای همه یکسان نیست و با توجه به متغیرهایی مثل سهمیه و …

برای این کار هم باید مطالب درس بخوانید. چرا که در برخی از مطالب باید همه را بخوانید و در نتیجه خلاصه برداری نمی تواند کمک چندانی کند. 4- کسانی که از سال دهم شروع به مطالعه کرده اند و در آزمون های آزمایشی شرکت کرده اند، بهتر است که تمرکز خود را بیشتر روی پیش خوانی دروس دوازدهم و مرور و تست زنی مطالب دهم و یازدهم بگذارند. دکتر زهرا جعفری و سایر مشاورین ما رتبه های برتر هستند و خودتون حق انتخاب مشاور دارید. سلام با توجه به اینکه حق انتخاب نظام جدید در کنکور ۹۹ به فارغ التحصیلان نظام قدیم داده شده شما میتونید یکی از این دو گروه منابع (قدیم یا جدید) رو به اختیار خودتون انتخاب کنید. سلام نیازی به دیپلم تجربی نیست میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید. در حین ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش تعیین می کنید که میخواهید به سوالات نظام قدیم جواب بدید یا نظام جدید. جواب همه سوالات توی وبینار نقطه سر خط هست. هیبل: به عنوان یک مشاور تحصیلی، ممکن است سوالات یا موقعیت هایی پیش بیاید که فراتر از دانش مشاور باشد و در برخی موارد، اگر به درستی با آنها برخورد نشود، به طور بالقوه می تواند منجر به مشکلات قانونی شود.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی کرمانشاه سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور کرمانشاه نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد. موسسات مختلف آموزشی، آگهی های روزنامه، سایت ها و کانال های متعددی در مورد انجام خدمات مشاوره توسط مشاور کنکور تبلیغات زیادی انجام می دهند. برخلاف نظرات قدیمی که معمولاً مشاورین محترم، کتابدرسی را بهترین منبع و مرجع معرفی میکردند هم اکنون مشاوران برند ایران برای آموزش و یادگیری دروس مختلف جزوات اساتید مشهور و معروف ایران را به دانشآموزان پیشنهاد میکند . صرف معروف بودن یک مشاور کنکور دلیل بر موفق شدن شما با راهکار وی نیست . دی وی دی های آموزشی ضمانت نامه دارند، کلاس های کنکور چطور؟ اما چطور میشه مثل حرفه ای ها و رتبه های برتر این عادت ها رو در خودمون ایجاد کنیم؟ سلام من دانشجوی انصرافی ارشد نرم افزار هستم، دیپلم فنی حرفه ای دارم و همینطور کاردانی و کارشناسی، میخواستم ببینم میتونم کنکور تجربی بدم یا باید دیپلم تجربی بگیرم؟

بهترین مشاور کنکور از دیدگاه رتبه های زیر هزار

از تو دوبار پول گرفتن چطور به من رو تخفیف منطقه تخفیف هم دادن؟ آیا منظور همین مدرک کاردانی که من دارم هست؟ احتمال قبولی روزانه رشته های پزشکی با سهمیه ۵ درصدی ایثارگری تو کشور حالا هر جایی هست؟ اگه معدلت پایین هست نباید نگران باشی. نظر شما محترم ولی ما در پاسخ به هر نظر دهنده شرایط کامل اون شخص که در متن سوال مطرح شده رو در نظر می گیریم و با بررسی خیلی دقیق جواب میدیم.

 1. برنامه ریزی دقیق به صورت هفتگی
 2. برای مقابله با اهمالکاری چه باید کرد؟
 3. رضایت بالای دانش آموزان و پذیرفته شدگان
 4. The best counselors in Iran
 5. همایش های اختصاصی کنکور
 6. آموزش زبان انگلیسی

الان هم که گفتن آزمون سال ۹۹ رو میشه دلخواه آزمون داد آیا میتونم نظام جدید رو انتخاب و طبق اون پیش برم یا باید یه جوری به نظام جدیدیا تبدیل بشم از نظر دروس و مدرک و غیره؟ یکی از دلایلی که باعث به وجود آمدن این فکر می شود این است که فرد در رشته و دانشگاه مورد نظر و دلخواهش رتبه نیاورده و یا احتمال قبولی ندارد. سلام با این سابقه تحصیلی و رتبه ای که قبلا داشتید و این ساعت مطالعه ای که الان دارید اگر کیفیت مطالعه و برنامه ریزی شما بالا باشه و منابع مناسبی داشته باشید و روش مطالعه و تست زنی شما درست باشه قطعا احتمال کسب رتبه ۲۰۰ خیلی بالاست.

اگر امکان قبولی بالا در رشتهای برای شما وجود دارد ولی علاقهای به آن ندارید این انتخاب را صرفاً جهت قبولی در دانشگاه دولتی یا شهر خاصی در اولویت بندی خود قرار ندهید. این باعث می شود تااشتباهات شما در ادامه کمتر شود و البته از بار استرس شما کاسته شود. هر زمان سوالى داشتید می تونید از مشاورتون مستقیما با تماس یا مسیج بپرسید.

 • ناظر سوالات آزمون آزمایشی گزینه دو
 • The best counselor for the entrance exam
 • The best entrance exam counselor in Bojnourd
 • تالیف کتاب های فیزیک انتشارات خیلی سبز

استیو جابز جوان پس از ترک تحصیل، زمان بیکاری زیادی داشت که از آن برای یادگیری خوشنویسی استفاده کرد. فراموش نکنید اگر انتخاب رشته کنید، در دوره روزانه دانشگاه دولتی پذیرفته شوید و پس از آن انصراف دهید حتی در صورت عدم ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده شما از کنکور سال بعد محروم خواهید شد. تمامی کلاس های آنلاین کنکور دارای مشاورین و خدمات مشاوره ای در زمینه پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات، برنامه ریزی، راهنمایی در انتخاب رشته و آموزش نحوه مطالعه دارند اما برخی برای آن هزینه های جداگانه ای را درخواست می کنند و برخی نیز این خدمات را بر روی ثبت نام دوره های خود ارائه می دهند؛ برای اطلاع دقیق از این موضوع و ویژگی های کلاس های مورد نظرتان می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و به طور رایگان از مشاورین ما راهنمایی بخواهید. برنامه ریزی توسط رتبه های برتر و … برنامه ای که برای شما ریخته میشه کاملا شخصی سازی شده و بر اساس شرایط و وضعیت و هدف شماست. اما پاسخ به این سوال و تصمیم گیری در مورد آن به عوامل و شرایط زیادی بستگی دارد. از میان این مزیت ها می توان به برقراری تماس تلفنی آن هم به صورت مداوم اشاره کرد و این که مشاوره خصوصی کنکور باکیفیت بالاتری به وسیله تیم مشاوره کنکور که شامل ده مشاور برتر کنکور هستند ارائه می شود.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما