بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

البته تعهد خدمت پذیرفته شدگان این سهمیه به میزان دو برابر مدت تحصیل می باشد و امکان تغییر رشته و انتقالی نیز برای این افراد وجود ندارد. استفاده از خدمات بهترین مشاوران تحصیلی موجب میشود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. در کنکور سال 98 رشته تجربی از بین 575484 نفر شرکت کننده در این رشته، تعداد 117374 نفر درس فیزیک را منفی زدند! برای اطلاع از سهم کتاب هر پایه درس فیزیک در کنکور سراسری مقاله بودجه بندی فیزیک کنکور را مطالعه بفرمایید. این کار را اصطلاحاً بودجه بندی میگویند. اگر چه نحوه جمع بندی و مراحل آن برای هر دو دسته یکسان است اما مسلما این دو گروه سرعت عمل مشابهی نخواهند داشت. جالب است بدانید در رشته علوم تجربی فقط 20 هزار نفر توانستند به درصد بالای 50 در این درس دست پیدا کنند یعنی فقط 3 درصد از کل شرکت کنندگان به توانستند به بیشتر از نصف سوالات فیزیک کنکور جواب بدهند یعنی از هر 1000 نفر فقط 30 نفر.

 • The best medical entrance exam counselor in Kermanshah
 • مولف کتاب های کمک آموزشی انتشارات خیلی سبز
 • هزینه ها کمی بالاتر از نرمال
 • رشتههای دانشگاه فرهنگیان

زیرگروه 4:جغرافی، تاریخ، علوم سیاسی، باستان شناسی، دبیری تاریخ و… از ویژگیهای جالب این کتاب میتوان به این نکته اشاره کرد که در ابتدای هر فصل یک تاریخ از فصل قرار گرفته به طور مثال تعداد تستهایی که از این فصل در کنکورهای گذشته مطرح شده، سطح تستها چگونه بوده و استراتژی مطالعهٔ این فصل و بررسی آن نسبت به فصلهای دیگر بررسی میشود. این کتاب درسنامهٔ مجزایی ندارد اما مطالب تکمیلی را بهصورت خلاصه در پاسخنامهٔ تشریحی ارائه داده است.

بهترین مشاور کنکور ساری

در مطالعه کنکوری تمامی نکات، مطالب ریز و درشت، محتویات اصلی و پاورقی و حتی موارد کمتر اشاره شده، اهمیت خاص خود را دارد و نباید از هیچ مطلبی به آسانی و بدون تفهیم کامل موضوع، گذر کرد. حجم زیاد کتاب فاگو زیست باعث میشود برخی از دانش آموزان تمرکزشان روی کتاب درسی کمتر شود. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. در حیطه آموزش برای اولینبار مهندسی کامپیوتر در ایالات متحده در سال 1972 در دانشگاه کلیولند در غرب ایالات متحده تأسیس شد. مشاور خود را از بین رتبه های برتر و افراد با تجربه در حیطه آموزش انتخاب کنید. اکثر کنکوریها نسبت به بازار کاری رشته های مختلف اطلاعات درست و دقیقی ندارن و اغلب شاهد این موضوع هستیم که یک نفر در رشته ای تحصیل میکنه که به هیچ عنوان نمیتونه آینده کاری خوبی به توجه به اون رشته داشته باشه و فقط هزینه و عمر خودش رو در یک رشته سطح پایین خرج کرده.

بهترین مشاوران کنکور گیلان

با پکیج فیزیک استاد کامیار که بهترین منبع فیزیک کنکور در ایران محسوب میشود شما با خیال راحت فیزیک را یاد خواهید گرفت و به بهترین درصد ممکن در این درس خواهید رسید. قبل از پرداخت هزینه مشاوره کنکور، مستقیما با مشاور مورد نظر خود (که رتبه برتر کنکور است) صحبت خواهید کرد و در نهایت در صورت توافق، قبل از شروع دوره اصلی مشاوره و برنامهریزی کنکور، هزینه اعلام شده را به حساب بانکی یا شماره کارت خود مشاور واریز مینمایید. گفتنی است تا هفت روز پس از شروع مشاوره، در صورت نارضایتی شما کل هزینه پرداختی بدون قید و شرط به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد. مثلا کسی که از اول تابستون شروع میکنه باید همه مباحث داخل راهبردش باشه و چندین بار خواندن و مرور و… مباحث در این کتاب بهصورت پایه به پایه و درس به درس قرار گرفته و شامل ۳۰۰۰ تست و پاسخنامهٔ تشریحی و کادر و نمودارهای آموزشی میباشد که برای جمعبندی دانش آموزان مفید است.

کتاب موج آزمون درسنامه ی درختی دارد و برای مرور سریع بسیار مفید است. یکی از مهمترین قسمتهای مشاوران 100، فروشگاه آنها است که مختص فیلم و دیویدی کنکور است. جوجو رفت تو فکر و هی این دست و اون دست می کرد که به مامانش زنگ نزنه .منم که دلم میخواست جوجو قدر محبت های مامانم رو بدونه هی اصرار که زنگ بزن دیگه. و این­ بار به غیر از انجام دادنِ صفر تا صدِ برنامه­ای که بهم داده شده­بود به هیچ چیزِ دیگه ای فکر نمیکردم. به آمار افرادی که منفی زدند دقت کنید! در ویدیو و تصاویر زیر می توانید نمونه نظرات تعدادی از دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ را مشاهده کنید. دکتر جاشوا اسمیت در مصاحبه شغلی بعدی ما در مورد ویژگی های برتری که به بهترین مشاوران کنکور کمک می کند تا در این نقش موفق باشند بحث می کند. به دروغ هم با پیشوند دکتر نظر گذاشتید !

بهترین مشاور کنکور سنندج

اصلا یک خانم دکتر مشاوری می گفت اگه توی یک زندگی بعد از چند سال یک زن و شوهری گفتن ما هیچ وقت با هم بحث نداریم و می دونید که راست می گن مطمئن باشید یک جای کار داره می لنگه چون وقتی تو زندگی بحث نباشه حتما یک طرف داره بیش از حد کوتاه میاد که این باعث می شه بعد از چند سال طاقتش تموم بشه و یکدفعه منفجر بشه و عواقب بدی خواهد داشت بچه ها معرفی میکنم وصال جون هم خواهرمه بعد از بحث بیاین خونمون یه چایی بخوریم جو زیادی صمیمی شد احساس راحتی می کنم? استرس سر آزمون: مشکل اکثر بچه ها سر آزمون اینه که انقدر سر آزمون استرس میگیرند که نمیتونن که حداکثر توانشون رو داخل آزمون نشون بدن.

 • مدرس دی وی دی های آموزشی موسسات آفبا و فکریتو
 • The best medical entrance exam counselor in Isfahan
 • دارای مدارک FCE و CPE از دانشگاه کمبریج
 • مدرس ادبیات در شبکه های صداوسیما
 • The best entrance exam counselor in Bandar Abbas
 • The best counselor in the humanities entrance exam
 • آگاهی از قوانین خاص و پشت پرده در سازمان سنجش و…

فرمول ها را یاد میگیرند اما فقط کافی است سوالات تغییر کند تا داوطلب نتواند به آن جواب دهد. اکثر قریب به اتفاق دانش آموزان موفق، موفقیت خودشون رو با استفاده از عادت های مطالعه موثر به دست مییارن. به عنوان مثال یکی از نیازهای ضروری هر یک از داوطلبان این است که بتوانند سرعت تست زنی خود را بالا ببرند، از تکنیک های استفاده نمایند که با توجه به آن، داوطلبان بتوانند مطالب آموخته شده خود را بهتر به هنگام کنکور یادآوری نمایند. در هنگام مطالعه حتما مداد دست خود داشته باشید و همراه با مطالعه مداد را زیر سطر ها حرکت دهید.از حرکت دادن سر خودداری کنید و چشم ها را در سطور حرکت دهید ، توجه داشته باشید که در تکنیک تندخوانی هدف ارتباط بیشتر مغز با چشم است. اگر با موسسه آموزشی و مشاوره ای ایران تحصیل آشنا نیستید، یکبار آن را امتحان کنید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در تهران و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید. برای تماس با مشاوره تحصیلی در صادقیه می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع نمایید .

 • The best entrance exam advisor from the point of view of ranks below one thousand
 • کتاب زیست پایه به پایه نشر الگو سه بعدی
 • The best consultant for Iran’s experimental entrance exam
 • مدرس المپیاد ریاضی خانه ریاضیات

مشاوران 100 یک پلتفرم آنلاین در خصوص مشاوره کنکور است که گروه آموزشی آن از رتبههای برتر کنکور تشکیل شده است. میتوانید به صورت تلفنی و همچنین ارسال پیامک، با مجموعه و مشاوران برتر آنها در ارتباط باشید که در ادامه در خصوصشان بیشتر خواهیم گفت. موضوعاتی که لازم است برگردید و بار دیگر به صورت ترکیبی و ارتباطی با سایر مطالب مطالعه نمایید را شناسایی کنید. سلام وقتتون بخیر من یه مشاوره تحصیلی نیاز دارم برای انتخاب رشته نهم به دهم دبیرستان نمیدونم برم تجربی یا انسانی یا ریاضی میتونید راهنماییم کنید؟ در همین راستا مرکز مشاوره تخصصی کنکور در مشهد برنامه ی ویژه ای را برایتان در نظر گرفته است. در این کتاب آزمونهای جمعبندی در پایان هر فصل قرار گرفته است. همانطور که در بالا اشاره کردیم رویکرد این کتاب یادگیری با تحلیل تستهاست به همین دلیل پاسخنامهٔ فوقالعادهای دارد و جای درسنامه را پر میکند. طبیعتا مجال گفتن همه تکنیک های مشاوره تحصیلی نیست، با این حال در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم. به عنوان بهترین تیم مشاوره کنکور ابراز علاقه، تشویق، تایید و قدردانی متوسط با ایجاد یک محیط کاری مساعدتر مرتبط است.

مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. شرایط ثبت نام در کنکورهنر نیز درست همانند کنکور سراسری است یعنی داشتن مدرک پیش دانشگاهی در یک از رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی و یا مدرک کاردانی رشته های فنی و یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم شرط اصلی جهت ثبت نام و شرکت در کنکور هنر است. ارسال محصولات نظام قدیم حداکثر طی حداکثر ۷ روز کاری توسط نمایندگی فروش (مشاوران ۱۰۰) از طریق پست انجام خواهد شد.

بهترین مشاور های کنکور مشهد

ارسال محصولات نظام جدید بین ۴ تا ۱۰ روز کاری طول خواهد کشید. آن طور که در سایت آمده، اگر در جستجوی پیگیرترین و بهترین مشاور کنکور هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با مشاوره کنکور بلند مدت نیاز دارید، حتما مشاوران ۱۰۰ را به عنوان یکی از معتبرترین سایتهای کنکوری ایران به دردتان میخورد و وقت و هزینه خود را تا اندازه قابل توجهی، حفظ میکنید. با یک مشاور تحصیلی خوب و یک مشاور کنکور خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد ،بهترین مشاوران کنکور ایران و برترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور رشته ریاضی در اولین گام باید روانشناسانی متبحر باشند و همچنین از لحاظ ضریب هوشی، باید افراد بسیار باهوشی باشند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن ،دانشآموز و دانش پژوه خود شناخت کافی را به دست آورند.

 • دانشگاه فردوسی مشهد
 • The best humanities entrance exam consultant in Shiraz
 • The best counselor for Sanandaj entrance exam
 • حل تست زیاد
 • دبیر مدارس علامه حلی، نگرش و فرزانگان

در مصاحبه بهترین مشاوران کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور و بهترین مشاور کنکور تجربی (خواندن) و بهترین مشاور کنکور در تهران (لطفا سند بعدی را کلیک کنید) در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخهای جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است . در شرایط فعلی با توجه به شیوع کرونا مثل سابق امکان حضور در کلاس ها و مشاوره های کنکور حضوری نیست به همین دلیل شرایط فعلی ایجاب می کند که برای حفظ سلامتی از مشاوره های کنکور تلفنی استفاده کنید . در جدول زیر رشته های مختلف کنکور تجربی نشان داده شده است که شما با مراجعه به آن می توانید بفهمید که برای قبولی در هر رشته و دانشگاه باید به چه تعداد از سوالات پاسخ دهید. حضور دروس عمومی در میان ساعات مطالعه دروس تخصصی می تواند باعث استراحت ذهن داوطلب و آمادگی آن برای مطالعه مجدد محتویات سنگین آموزشی گردد. همچنین اگر میخواهید روش مطالعه دروس مختلف اعم از ادبیات، عربی، زبان، فیزیک، شیمیو زیست شناسی را بخوانید، اینجا کلیک کنید. از اینجا میتوانید به فروشگاه مشاوران 100 دسترسی پیدا کنید.

بهترین مشاوران کنکور در گرگان

آنها صفحهای را هم به اصول انتخاب رشته و معرفی رشتههای مختلف دانشگاهی اختصاص دادهاند. دانلود این ویدیو سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد داوطلب کنکور تجربی هستند و اغلب با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار در این رقابت سنگین حاضر می شوند. تک درسهای این پلتفرم آموزشی قیمتی حدود 300 تا 500 هزار تومان دارد و دورههای جامعتر، تا 3.5 میلیون تومان هم میرسد. معیار انتخاب ۵ تا از بهترین کلاس های کنکور مشهد سطح کیفی آموزش، امکانات رفاهی، اساتید برجسته کنکوری، هزینه کلاس های کنکور و میزان قبولی کنکور در این آموزشگاه های کنکور در مشهد میباشد. فقط براساس یک سری تست روانشناسی قضاوت نشود و صحبت های داوطلب نیز در انتخاب رشته اعمال شود. در حال حاضر منابع کمک آموزشی زیادی در بازار در رشته تجربی وجود داشته که هریک دارای مزایا و معایب منحصر به خود هستند. انتشارات نشر الگو برای کاهش هزینهٔ دانش آموزان جلد دوم این کتابها را بهصورت PDF در سایت قرار داده و تستها دارای کد QR هستند که با اسکن آن ها میتوان فایل تدریس استاد، درسنامه و تستهای بیشتر را مشاهده کرد.

بهترین مشاوران کنکوری در مشهد

آقای ایلیا هاشمی راد نفر دوم بعد از بوجود آمدن شرایط کرونایی، نه تنها نا امید نشد، بلکه از روزی پنج شش ساعت به هفت هشت ساعت تغییر داد. در این درس منابع خوب زیاد است و انتخاب منبع به سطح، پایه و زمان شما بستگی دارد. بنابرین یه مشاور کنکور خوب بعد از برنامه ریزی مطالعاتی که برای شما انجام میده باید تاکید بالایی به نظم و تعهد شما داشته باشه و شما رو ملزم به انجام به موقع و دقیق هر قسمت از برنامه بکنه.

 • در زمینه رزومه اساتید ضعف هایی به این موسسه وارد است
 • دبیر پروازی به استان های مختلف کشور
 • The best resources for the entrance exam of 100 consultants
 • The best counselor in the country

آنچه شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدم میکند مشاوره و برنامه ریزی دقیق است! میتوانید برای دریافت تمامیخدمات مربوط به کنکور، سراغ مشاوران 100 بروید که از مهمترین موارد میتوان به مشاوره و برنامهریزی بلندمدت برای کنکور اشاره کرد. این کتاب به دانش آموزانی پیشنهاد میشود که به دنبال منبع تستی هستند و آموزش برای آن ها ملاک نیست. تعدادشان حدودا 6 برابر افرادی است که به درصد بالای 50 رسیده اند و به یاد داشته باشید این دسته از افراد برای منفی زدن فیزیک در سر جلسه حاضر نشده بودند اما به این نتیجه رسیدند حتی ممکن است برای یکی از شما هم این اتفاق رخ دهد. تو جلسه مشاوره کنکور تجربی بهت یاد میدم چطوری برنامه خوابت رو منظم کنی که موقع درس خوندن خوابت نیاد. به شما توصیه می کنیم برای مشاوره کنکور خود به هیچ عنوان از دانشجویان و افراد کم تجربه و تازه کار استفاده نکنید زیرا مشاورین تازه کار صرفاً از تجربیات شخصی خود برای هدایت تحصیلی شما می خواهند استفاده کنند که این کار کاملاً غلط است. در صورتی که این طور باشد مشخص می شود که مشاور شما برای شما زمان کافی را نمی گذارد. همچنین هر کدام از مشاوران برتر این وبسایت شماره تماس و پیامک اختصاصی برای مشاوره هم دارند که بالاتر توضیحات آن رفت.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما