بهترین معلمان کنکور کشور – ویرگول

برای جلوگیری از یکنواخت شدن ریتم زندگی تان حتما لابلای برنامه کنکورتان، ورزش و تفریح را قرار دهید. یا روزی 20 الی 30 دقیقه را در منزل به ورزش روزانه اختصاص دهید. کنکور هر ساله در شرایط عادی، تیر ماه برگزار میشود. من به شخصه زمان کنکور به شدت موجود آزاردهندهای بودم و دست خودمم نبود، واقعا مدارا کردن اولیا با دانش آموز، اینکه اگرتندی و بدخلقی دیدند بذارن به حساب کنکور و شرایط رو تلطیف کنن، خیلی در نتیجه کنکور تاثیر داره. هدف من از انصراف این بود که فاصله ای بیوفته شرایط بد تحصیلی مو مجددا جبران کنم و میخوام بدونم آیا میتونم به دانشگاه قبلی یا هر دانشگاه دیگه ای درخواست ادامه تحصیل در رشته قبلیم یعنی مهندسی نرم افزار رو بدم یا نه؟ ثبت نام در مدارس دولتی یا عادی و پیش بردن کلاس های درس در حد امتحانات نهایی و در کنار آن مطالعه ی خودخوان دروس با کتب کمک درسی همچنین در صورت لزوم شرکت در کلاس های آموزشی برای فقط برخی دروس می تواند راهکار مناسبی باشد. پس اگر دنبال سایتی هستید که تمامی کتاب های کمک درسی رو داشته باشه و همیشه تخفیف بده و ارسالش رایگان باشه حتما به بانک کتاب کنکور سر بزنید.

مشاوره کنکور و برنامه ریزی

مشاوران کنکور هم دکان باز کردند؛ قیمتهای نجومی برخی مشاوران کنکور برای انتخاب رشته - از ۶۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومان! - همشهری آنلاین دوتا مشکل داشتم موقع ثبت نام چون خودم میخواستم ثبت نام کنم یکی اینکه فارغ التحصیل هستم تاریخ اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو نمیدونم چی وارد کنم … و اینکه میتونم مرخصی بگیرم ؟ یا باید برم خدمت بعد خدمت میتونم دوباره همین رشته مهندسی نرم افزار رو بخونم؟ سلام وقت بخیر من دانشجو شبانه یودم کنکور دادم الان برا ثبت نام رشته جدید حتما باید از رشته قبلیم انصراف بدم یا نه بدون انصراف هم میتونم ثبت نام کنم؟ شما باید بر اساس تازیخی که هر سال توسط سازمان سنجش اعلام می شود انصراف دهید. دو اگه از دانشگاه پیام نور انصراف بدم، برای کنکور سال بعد دچار محرومیتی برای انتخاب رشته خواهم شد؟ سلام وقتتون بخیر دانشجو پزشکیم میخوام فقط خودمو محک بزنم و کنکور بدم ولی تعیین رشته نکنم ایا تخلف محسوب میشه ب هیچوجه قصد انتخاب رشتع ندارم فقط میخوام ببینم رتبه م چند میشه ایا تخلف محسوب میشه؟ حیاتیترین درس رشته تجربی زیستشناسی است که در زیر گروه یک بالاترین ضریب را دربین تمامی دروس دارد و مهمترین درس این زیر گروه محسوب میشود.

انتظار دارند موفقیت در کنکور را به عالی ترین شکل، نصیب خود کنند! اما اگر همان رفتار و اقدامات تکراری را برای سال های بعد انجام دهید، تغییری حاصل نخواهد شد. که حسش را نداشتید، کاری را که میخواستید انجام ندادید و به چیزی که میخواستید نرسیدید. در این 6 ساعت هر کاری دوست دارید و از آن لذت می برید را انجام دهید. تمام متقاضیان دانشگاه های سراسری روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، پیام نور، غیر انتفاعی و همچنین دانشگاه آزاد باید در زمان ثبت نام، این اطلاعات را در فرم اینترنتی ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۱ ثبت کنند. پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به هسته های گزینش یگان نظامی مربوطه مراجعه نمایید. با توجه به این که اطلاعات مربوط به میانگین درصد قبولی پزشکی از سوی سازمان سنجش برای کنکور 99 هنوز ارائه نشده است، فعلأ به میانگین درصدهای قبولی پزشکی در دو سال 97 و 98 بسنده خواهیم کرد و به محض اعلام میانگین درصد رتبههای برتر توسط سنجش، در این سایت قرار خواهیم داد. در روانشناسی گشتالت گفته می شود: “خوشبخت کسی است که از گذشته درس بگیرد، در حال زندگی کند و برای آینده برنامه ریزی” با این دید ادامه دهید که آینده ای خواهید ساخت تا گذشته تان در برابر آن زانو بزند.

و آیا یادگیری اولیه ما از این مبحث خوب بوده؟ ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! ما در این مقاله می خواهیم باهم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم. همایش کنکور ۱۴۰۱ استاد علیرضا افشار استان خراسان جنوبی در ادامه ی همایش های مشاوره ای کنکور ۱۴۰۱ استاد علیرضا… استاد اون درسایی رو هم که که کلاس کنکور میریم مخصوصا تخصصی ها با برنامه 50 روزه پیش بریم یا با کلاس به نظرم با کلاس بهتره لطفا نظر بدهید لطفا؟ در سال های گذشته، مشاوران کنکور کار روتین و چک کردن برنامه رو برای دانش آموز انجام میدادند. شاید در بعضی مقالات و فیلم های افرادی استثنایی توانسته اند چنین موفقیت هایی کسب کنند. حتماً می پرسید که اصلاً چه لزومی بر رتبه برتر بودن مشاور است و چرا باید چنین فردی را برای دریافت خدمات مشاوره کنکور (بازدید از این سایت) انتخاب کنیم؟ آزمون های آزمایشی را جدی بگیرید و تحلیل آنها را جدی تر. برای این کار میتوانید با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و با کارشناسان بخش مشاوره کنکور انسانی ارتباط بگیرید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما