بهترین و قدرتمندترین مشاوران تحصیلی شیراز – رایگان و غیر رایگان – شیراز مشاور

مطلع شوید.اگر میخواهید از رقبای کنکوری خود عقب نمانید و هرروز با انرژی هرچه بیشتر در جهت رسیدن به هدفتون قدم بردارید پس فرصت رو از دست ندید و به برترین کانال مشاوره ای کنکوری تلگرام بپیوندید. سلام استاد من تجربی نظام جدید هستم اولین کنکورم رو ۹۸ دادم و منابعم اکثرا مال همون سال هس . استاد من از ۲۰ تیر مطالعمو با خودتون شروع کردم با اینکه دانش آموزی بودم از درس فراری و اهمال کار ولی خیلی خوب کار کردم اما در همین مرداد ماه کرونا گرفتم و حدود ۱۵ روزو از دست دادم حس میکنم دیگ کنکور واسم تموم شده و انگیزمو از دست دادم و اهمال کاری هام زیاد شده و هعی میگم باید پایه رو توی تابستون جمع کنی حتما و هزار فکر دیگه بنظرتون چیکار کنم که اوضاع بهتر شه! سلام من دینی جامع میکرو طبقه بندی گاج رو گرفتم ..خوبه؟ میخونم. فردا صبح که بیدار میشم هم ریاضی و زیست وهم دینی دارم. فقط برا کنکور ۹۹ دینی جامع خیلی سبز خریدم. سلام استاد من برا زيست خیلی تست نزده دارم الان به نظرتون میتونم به تست همه فصول برسم یا باید برای تسلط کامل یه سری فصل هارو حذف کنم؟ سلام استاد . شما بالا گفتین که مطالعه باید زنجیر وار باشه .من نمیتونم مشاوره بگیرم و شرایط مالیم اجازه نمیده از کجا بدونم زنجیره های بعدی چ مباحثی هستن و به چ شکلی باید مطالعه کنم؟

مشاوره کنکور صادقیان

سلام دوست عزیز! به مرکز مشاوره یاوران رشد خوش آمدید. سلام. من سال ۹۶ پذیرش براساس سوابق تحصیلی پیام نور شرکت کردمو رشته روانشناسی دانشگاه پیام نورشبستر قبول شدم ثبت نام کردمو یک ترم هم شهریه دادم ولی مشکلی پیش اومد و ادامه ندادم حتی نرفتم انصراف بدم و همونجوری موند. در این مقاله هیوا به جزئیات و نکات مهمی در رابطه با ظرفیت پذیرش دوره روزانه کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۰ به همراه جدول ظرفیت پذیرش کنکور سراسری 1400 پرداخته … پذیرش مشاوره و برنامه ریز خصوصی و پشتیبانی برای تمام دانش آموزان کشور. در صورتی که دانشآموزان دروس حفظی مانند انسانی نیز باید جهت یادگیری برای آزمون کنکور استراتژی به خصوصی داشته و هدفمند مطالعه دروس و تستزنی را شروع کنند. آمار و احتمالات درتابستان می بایست مطالعه و جمع شود بخصوص قسمت جایگشت و احتمال آن . شما می توانید با پیوستن به این کانال از لحظه به لحظه اخبار کنکور،نمونه کارنامه های قبولی در کنکور،سوالات و پاسخنامه های امتحانات نهایی ،اطلاعات لازم برای پی بردن به بازار کار رشته های دانشگاهی، آمار قبولی در دانشگاه ها به تفکیک هر رشته و… در ایام منتهی به کنکور سعی کنید تا حد امکان از موارد استرسزا دوری کنید.

مشاور کنکور زاهدان

نکته: برای دانش آموزانی مناسب است که از پایه ضعیف هستند و می خواهند مباحث تشریحی را نیز به خوبی یاد بگیرند؛ برای ماه های منتهی به کنکور توصیه نمی شود اما برای امتحانات نهایی مناسب است. نکته: مطالعه ی دروس به صورت تمام کردن یک کتاب و سپس به سراغ دیگری رفتن کار بسیار غلطی می باشد و می بایست تمام مباحث به صورت زنجیره وار و مرتبط باهم کار شوند. باید بگویم دلیل اصلی موفقیت من این بود که کنکور سالهای گذشته را بسیار مطالعه کردم و این موضوع تأثیر زیادی در موفقیت من داشت. پس دارای اهمیت ویژه ایی است، زیرا دوران شروع کنکور از مهر ماه زمان مطالعه برای پیش بردن ساز و کار اصلی کنکور سراسری آغازمی شود و برای زمان تابستان دیگر جایگزینی وجود ندارد. البته داوطلبان باید بدانند چگونه در پایه ی دهم و یازدهم برای کنکور مطالعه کنند. اما هستند عده ای از داوطلبان که می بایست از مباحث پایه تر مانند اتحادها و از این قبیل آغاز کنند. به همین خاطر بیشتر روزها رو توی سردرگمی و آشفتگی سپری می کنند. در ادامه، مقاله هایی رو براتون آوردیم که روش مطالعه هر درس رو به صورت حرفه ای و البته رایگان براتون توضیح دادیم.

متقاضیانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفتهشدگان نهایی این آزمون اعلام شده است، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای (علاوه بر مدارک مندرج در این مقاله) در تاریخ 99/07/19 به درگاه اطلاعرسانی دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین منابع کنکور 1401 تجربی را در سه سطح معرفی کنیم. یکی از عواملی که در مشاوره کنکور تجربی داوطلبان به آن اشاره می نمایند مربوط به حواس پرتی های ذهنی است. با توجه به اینکه در مشاوره های تحصیلی غیرحضوری، مشاور نمی تواند شما را ببیند، شما می توانید بدون هیچ گونه استرس و یا خجالتی سوالاتی که شاید از نظر شما ساده باشند را بپرسید. یک مشاور موفق داوطلب را زمانی که خسته و ناامید است، امیدوار کرده و به موفقیت می رساند. Rating 4,4 (239) تعداد داوطلبان کنکور 99 به تفکیک رشته و جنسیت. و اینکه برای تست پوششی تعداد و تایم درنظر بگیریم؟ سلام استاد. ببخشید درمورد تست پوششی سوالی داشتم. خداقوت استاد 🌼 خیلی جامع و مثل همیشه عالی توضیح دادین و جواب سوالاتمو گرفتم 😍 واقعا انگار شما میدونین توو ذهن ما چی میگذره 😂👌 عالی عالی …

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما