تجربیات کنکوری های موفق نی نی سایت – راهنمای کامل شما

نتایج کنکور اومد و قبول class= اما اگر این دانش آموز عزیز بداند در این کشور؛ مردانی نظیر حسن باقری بوده اند که بدون داشتن تحصیلات نظامی در بهترین دانشگاههای جهان و صرفاً با نیروی اراده، تلاش و توکل به خدا توانسته اند برجسته ترین تحلیل گران نظامی جهان را شگفت زده کرده و بزرگترین عملیاتهای نظامی را طراحی کنند که یکی از آنها عملیات آزادسازی خرمشهر بود، قطعاً به آینده خود و کشورش امیدوارتر می شود و با تغییر باورهایش روش درست اندیشیدن را می آموزد و به این خودباوری می رسد که او نیز می تواند در رشته تحصیلی خود یک حسن باقری شود و تصور کنید هر ساله صدها دانشجو این تفکر را بیابند که روزی حسن باقری رشته خود شوند، آنگاه ایران وطن ما تبدیل به بهترین مکان برای زندگی خواهد شد و همه جهانیان ایران را الگوی توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود قرار خواهند داد. فلسفه ها نسبت به پارسال خیلی تغییر کردن؟

من انسانی نظام جدیدم…

سینا تهرانی افزود: بله خوشبختانه در کلیه دروس، طراحان از روی مفاهیم اصلی اقدام به طرح تست می کنند. خبرنگار آفتاب: آقای تهرانی ضمن سپاس از شما برای شرکت در این مصاحبه، پرسشی که مدتها ذهن من را درگیر نموده این است که بالاخره برای موفقیت در کنکور باید کتابهای درسی را مطالعه نمود یا کتابهای کنکور را ؟ و حالا می توانیم به داوطلبان این اطمینان خاطر را بدهیم که مشاوره تحصیلی ای که برای کنکور سراسری دریافت می کنند در همه حالات تلفنی، آنلاین و حضوری در بالاترین سطح کیفیت خواهد بود. توصیه های مشاوره ای و برنامه ریزی ایشان نیز به طور رایگان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور قابل مشاهده است. ببخشید استاد داوطلبان نظام قدیم باید دوباره کد سوابق تحصیلی را دریافت کنند یا همان کد سال های قبل است؟ من انسانی نظام جدیدم… سیناتهرانی: خب در واقع این وظیفه نظام آموزشی کشور است که باید معلمینی را پرورش دهد که قادر به آموزش این روش ها باشند اما تا آن زمان این تکلیف برعهده مشاورین تحصیلی است. در ادامه افزود: خب وقتی من نام او را در کنار یکی از شاگردانم می گذارم که به سختی ساعات مطالعه اش به هفت ساعت در روز می رسید اما در کنکور همان سال رتبه اش تک رقمی شد، قاعدتاً نمی توانم بگویم آن دانش آموز اول و مشاورش انسان های موفقی هستند.

خبرنگار آفتاب: اگر درست فهمیده باشم، دانش آموز شما که روش مطالعه این درس را بکار بسته است، در ۲۵ تست دین و زندگی فقط به دنبال ۲۵ مفهوم اصلی است که مورد سوال واقع شده و با تکیه بر همان مفاهیم هم به دنبال گزینه صحیح می گردد . خبرنگار آفتاب: زمانی دوستی می گفت یک سوال زیست شناسی کنکور هرچقدر هم که طولانی باشد و یا گزینه های طولانی داشته باشد در واقع در یک یا دو کلمه خلاصه شده است، آیا این حرفها صحیح است؟ خبرنگار آفتاب: یعنی شما می گویید برای کسب یک رتبه خوب در کنکور سراسری نیازی به مطالعه زیاد و زدن تستهای فراوان نیست بلکه دانش آموز باید روش مطالعه صحیح هر درس را بداند و هوشمندانه درس بخواند. پاسخ بسیار مشخص است: نهایت آرزوی دانش آموز ما این است که با کسب رتبه ای عالی وارد رشته های پرطرفدار پزشکی یا مهندسی در بهترین دانشگاههای کشور شود و وقتی به هدفش می رسد این فرد دیگر تمام شده و تبدیل به یک دانشجوی عادی می شود که بجای درس خواندن وقت خود را صرف شرکت در پارتی ها و تفریحات دیگر می کند. سیناتهرانی مشاور کنکور در ادامه گفت: آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چرا با وجود آنکه هر ساله دهها رتبه یک رقمی و دو رقمی وارد دانشگاههای کشور می شوند اما با این وجود؛ وضعیت علمی، اقتصادی، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی کشور ما رشد چندانی نمی کند؟

مشاور کنکور رایگان انسانی

برادر بزرگواری می گفت: چند سال جنگیدیم تا داستان پتروس فداکار هلندی را از کتابها حذف کنیم و فکر کنم ۵۰ سال دیگر باید بجنگیم تا داستان شهدایی چون حاج ابراهیم همّت ، سیّد مرتضی آوینی ، یدالله کلهر، حسن باقری، عبّاس بابایی، عباس مشاور کنکور معصومه خانکی دوران و … ۳- مشاوره روانشناسی و انگیزشی توسط برترین روانشناسان موسسه کنکور آسان است که تمامی مسیر های موفقیت تحصیلی را از صفر تا صد برای دانش آموزان عزیز ترسیم و افکار منفی و موانع ذهنی را دور می کنند. برخی از دبیران و داوطلبین کنکور سراسری معتقدند تعدادی از سوالات زیست شناسی خارج از کتاب مطرح می شود و پیچیدگی های خاص خودش را دارد، نظر شما در این مورد چیست؟ اما بجز آقای بابایی نمی دانم بقیه اسامی؛ دبیران چه دروسی هستند. ابراهیم همت، حسن باقری ، عباس بابایی ، عباس دوران ، محمدجهان آرا ، استاد بابایی و … در درس هایی که به کلاس کنکور یا اگر با طرح کنکوری مدرسه پیش می روید استاد این طرح درس را تعیین می کند و باید مباحثی که قرار است در دو هفته ی آینده تدریس شود را از او بپرسید. 3. گزینه خوانی به روش معکوس منتظری (MM) در این روش دانش آموز از طریق گزینه ها و محدوده ای که استاد مشخص می کند پاسخ را پیدا می کند.

مشاور کنکور کرج

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور کنکور تجربی نی نی سایت وب سایت خود باشید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما