تخت تاشو Galaxy Z Fold 4 با خودکار الکترونیکی

[ad_1]

فرارو- طبق آخرین گزارش ها، سامسونگ قصد دارد در گوشی تاشوی Samsung Galaxy Z Fold 4 یک اسلات S-stylus نصب کند.

به گزارش فرارو، سامسونگ در آخرین رویداد گوشی هوشمند گلکسی اس 22 اولترا را معرفی کرد. این گوشی با قلم محبوب S Pen عرضه شد که قبلاً در دستگاه های گلکسی نوت محبوب بود. اما به نظر نمی رسد که سامسونگ قصد دارد قلم S را به طور انحصاری برای S22 Ultra بگذارد، زیرا گزارش جدید نشان می دهد که گوشی تاشو بعدی سامسونگ دارای یک قلم S ویژه نیز خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری TheElec، منابع اعلام کردند که غول فناوری کره جنوبی تصمیم گرفته است قلم S Pen را در گوشی تاشوی آینده خود به نام Galaxy Z Fold 4 نصب کند، همچنین گزارش شده است که این دستگاه در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد.

استفاده از قلم الکترونیکی در گوشی تاشوی Samsung Galaxy Z Fold 4
همانطور که می دانید گلکسی زد فولد 3 در حال حاضر در بازار از S Pen Fold Edition و S Pen Pro نیز پشتیبانی می کند. اگرچه این مدل قابلیت استفاده از خودکار را دارد، اما می دانیم که خودکار را باید جداگانه خریداری کرد و در جعبه خرده فروشی دستگاه وجود ندارد. از طرفی این دستگاه جای خاصی برای قرار دادن دسته داخل کیس ندارد. کاربران گلکسی زد فولد 3 معمولاً برای حل این مشکل، پوششی که قلم S را نگه می دارد روی دستگاه خود قرار می دهند.

گزارش های اخیر نشان می دهد که گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 سامسونگ از گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 جلوتر است. , Z Fold 3.

به استثنای قلم S، گوشی تاشو Galaxy Z Fold 4 در مقایسه با Z Fold 3 تغییرات قابل توجهی در طراحی نداشته است. گزارش جدید بیان می کند که Galaxy Z Fold 4 دارای یک صفحه نمایش داخلی پیچیده 7.56 اینچی خواهد بود. از سوی دیگر، اندازه صفحه نمایش خارجی در حدود 6.19 اینچ گزارش شده است. رندرهایی از گلکسی زد فولد 4 نیز اخیرا منتشر شده است که طراحی این دستگاه را برای کاربران آشکار می کند.

منبع: gizmochina

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما