توضيحات فوق اقدام نمايند

محمد دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت می گوید: « آقای سرورپور خیلی مهربان و دلسوز هستند و همواره در سخت ترین شرایط هم کنار شاگردانش می ماند. آقای آزموده کارشناس آموزشی معتقد است: « کسب سه رتبه نخست کشوری در کنار دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی رشته های ریاضی و تجربی توسط شاگردان این دانش آموز سابق دبیرستان البرز او را به مشاور کنکوری قدرتمند و دست نیافتنی تبدیل کرده است. در مرحله اول باید وضعیت تحصیلی خود را به همراه کد سریال ثبت نام کنکور سراسری 1401 که در مرحله ی قبل خریداری کرده اید وارد نمایید. توکلی گفت: در مجموع با توجه به آمار ثبت نام کنندگان در فرصت اول و فرصت مجدد ثبت نام، تعداد یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ داوطلب برای کنکور ۹۸ ثبت نام کردهاند. مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: با توجه به اینکه هر داوطلب که در یک، دو یا سه گروه آزمایشی ثبت نام کرده باشد باید یک، دو یا سه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ دریافت کند و با توجه به تعداد علاقمندی ثبت شده برای گروههای هنر و زبانهای خارجی تعداد یک میلیون و ۳۵۲ هزار و ۷۲۱ کارت برای داوطلبان کنکور ۹۸ صادر میشود.

در برخی موارد منابع کنکور نظام جدید و نظام قدیم رو به صورت مجزا معرفی کرده ایم تا داوطلبان کنکور نطام قدیم هم بتونند از مناسب ترین کتاب های کمک آموزشی استفاده کنند. مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در واقع از میان داوطلبان کنکور ۵۱.۵۹ درصد داوطلبان از نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ و ۴۸.۴۱ درصد داوطلبان از نظام آموزشی قدیم داوطلب کنکور هستند. دانش آموز داوطلب کنکور در تابستان چه درس هایی را باید بخواند؟ 10. هر روز از دانش آموز گزارش کار مطالعه او را دریافت کند و نقاط ضعف دانش آموز را پوشش داده و نقاط قوت وی را تقویت کند. ایمان سرورپور یک سخن ور خوب و تاثیرگذار است و اگر به او مجالی داده شود بخوبی تاثیر مثبتش را بر روی مخاطبینش خواهد گذاشت. وی اضافه کرد: با توجه به اینکه امکان شرکت تمام داوطلبان گروههای آزمایشی در دو گروه آزمایشی هنر و زبانهای خارجی وجود دارد تعداد ۷۸ هزار و ۸۹۶ داوطلب علاقمندی خود را به گروه هنر و تعداد ۱۵۵ هزار و ۳۲ داوطلب علاقمندی خود را به گروه زبانهای خارجی اعلام کرده اند. همچنین داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزارهای موجود جهت انتخاب رشته کنکور سراسری اعم از (نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری، نرم افزار قبولی بر اساس رشته و دانشگاه و قبولی براساس رتبه) با توجه به رتبه محاسبه کرده خویش از رشته محل های قبولی خود آگاه شوند.

مشاوران 100 کنکور 99

همچنین داوطلبانى که همین امسال این روش مشاوره کنکور تلفنى را با دورخیز امتحان کرده اند، از انتخاب خود بى نهایت راضى هستند و این پیام دریافتى از اکثر داوطلبان است: کاش زودتر با دورخیز آشنا می شدم! باید وایسیم برا چاپ جدید کتابای یازدهم (تجربی) یا اگه تغییری هم باشه اندکه از الان منابع تابستونمونو تامین کنیم؟ در کلید اولیه این آزمون، هر دو دفترچه با هم ادغام شده و داوطلبان زمان دریافت پاسخنامه می بایست به اطلاعاتی مانند گروه آزمایشی، دین، زبان نوع دفترچه و داخل یا خارج از کشور بودن آزمون دقت نمایند. سپس درصفحه بعد باید اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی و سهمیه خود را به صورت کامل و با دقت وارد نمایید. زمان دقیق برگزاری کنکور 1401 هنوز مشخص نشده است و به محض تعیین در همین صفحه منتشر می شود. شما در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام در کنکور 1401 خود را به دست مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران بسپارید. برای اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال صدای مشاوران مشاور کنکور رایگان نی نی سایت – به سادگی بر روی سایت زیر کلیک کنید https://digiclassor.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ – شوید.

آیا ضرایب دقیق هر درس رو در هر کدوم از زیرگروه های رشته خودتون می دونید؟ پشتیبانان تیم مشاوره دکتر معین الدین، همگی از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی هستند. این گروه ها عبارتند از: ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر. برای شرکت در کنکور هنر و زبان باید کارت اعتباری جداگانه خریداری شود. مرحله اول ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد.پس از تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد مهر 97 به صورت اینترنتی داوطلبان باید پس از گذشت 48 ساعت مجدد با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرند و ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام دهند تا ثبت نام آنها تکمیل شود. معمولا دو دسته از افراد در انتظار انتشار دفترچه سوالات کنکور سراسری 1400 می باشند، دسته اول داوطلبانی که در این آزمون حضور داشته و اکنون برای اطلاع از وضعیت خود به دنبال دفترچه سوالات و پاسخنامه این آزمون می باشند. آن هم برنامه ریزی که با توجه به اصول مشخص و با توجه به وضع درسی و شرایط خانوادگی و فردی شما و همین طور نقاط قوت و ضعفتان در انواع دروس عمومی و تخصصی نوشته شده باشد.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما