جزوه اقتصاد دهم انسانی فصل دوم :: دانلود جزوه اقتصاد دهم انسانی

اسامی مشاوران حرف آخر را در بالا آوردیم، این مشاوران بخشی از سایت مرکزی استاد منتظری استاد بزرگ ایران، مرد ریاضی کشور را دارند. سلام من دنبال یه منبع خوب ریاضی میگردم که درسنامه عالی با تست های متوسط رو به بالا داره چه منبعی رو پیشنهاد میکنید? تست قرابت علوم و فنون که جزو مباحث مفهومی می باشد که نیاز به فهم ادبی مناسب و تمرین زیاد دارد. روش مطالعه فنون ادبی:علوم وفنون یه بخش آن سبک شناسی و تاریخ ادبیات است که حفظی و مفهومی است و من با کدگذاری آن را یاد میگیرم.یک بخش آرایه است که در همان باکس ثابت شبانه کار میکنم و یک بخش قرابت که به کمک استاد فنون خودم،مفاهیم موجود در شعر و نثرهای کتاب را استخراج میکنم. من در روز جمعه هفته اول آزمون هدفگذاری را میزنم و در روز پنجشنبه هفته دوم آزمون مشابه پارسال را میزنم.هدف از آزمون هدفگذاری آگاهی از ضعف و قوت در پایه دوازدهم برای برنامه ریزی بهتر هفته منتهی به آزمون و هدف از آزمون مشابه پارسال شبیه سازی آزمون اصلی آن هم در روز قبل از آزمون است. خیلی کمک میکند تا شبیه سازی کنکور انجام شود.امیدوارم برای بعد از عید و آزمون های جامع شرایط حضوری فراهم شود.

مشاور کنکور هنر تهران

حسین احمدی کلاهبردار - کنکور آسان است از یکی مانده به آخرین آزمون پایه یازدهم سال1400 (17اردیبهشت)بورسیه آنلاین شدم و الان تقریبا 7ماه می شود.البته از ابتدای سال یازدهم چون قلمچی وقف عام بود،من آزمون های ان را دانلود می کردم و برای خودم درصد می گرفتم.دلیل آن هم امکانات و شرایط و زمینه هایی بود که کانون قلمچی برای دانش آموزان فراهم می کند تا باقدرت مسیر خود را تا کنکور را طی کنند. 9- اولین ترازی که در کانون گرفتید چند بود و به چه ترازی رسیده اید؟ اولین فایده مشاوره تحصیلی این است که مشاور، تجربه کافی در این زمینه را دارد. اولین ترازم 6704 بود و الان خداروشکر به تراز 7894 رسیده ام.دلیل این پیشرفت را تلاش مستمر،زدن تست زیاد و هوشمندانه درس خواندن خودم میدانم.چون من در هیچ کلاس خصوصی شرکت نمیکنم و این پیشرفت که امیدوارم همینطور ادامه دار باشه با تلاش و کوشش خودم و هزارالبته لطف و عنایت خدای متعال به دست آمده خدایی که همیشه یادش بهم آرامش و قوت قلب میده و منبع الهام و انرژی من مشاور کنکور گاماس (https://www.fall24.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d9%86%d9%87%d8%a7-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/) هست. کدام رشته مناسب من خواهد بود؟ از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد کرج را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد کرج ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.

دنبال یه درسنامه خوبم که به کتاب درسی نیاز نباشه. یک بخش و اصلی ترین بخش عروض و قافیه است.من عروض را به صورت سماعی کار میکنم و سماعی شدن سخت است و به زمان نیاز دارد و کارکردن اشعار زیاد.من دیوان حافظ و سعدی را میخواندم و وزن آنها را پیدا میکردم و برای نمونه هم در کاغذ از هر وزنی چندین بیت نوشتم و در کل نزدیک به 200بیت نمونه روی کاغذ نوشته دارم.هرجا که به یک بیت شعر برخوردم هم سعی میکنم مفهوم و وزن آن را بیابم. سعی میکنم غیبت نداشته باشم.هر آزمون و تست های نکاتی دارد و یادگیری هرچه بیشتر این نکات باعث گشایش نظر و وسعت دید می شود و آن وقت است دست طراحان برای ما رو می شود و در هر مبحثی خوداستاد می شویم! برای عربی من تست ترجمه را با کمک قواعد میزنم یعنی هم تکنیک های ترجمه و هم قواعد و اعراب را استفاده میکنم و برای قواعد هم تست زیاد میزنم و به همین با ذهنیت طراحان آشنا می شوم و سعی میکنم خودم سوال طرح کنم از مبحث ها و تماما تسلط پیدا کنم.درک متن را هم در باکس ثابت شبانه قرار می دهم و یک شب درمیان و شاید یک شب در هفته آن را کار میکنم.

مشاور کنکور حضوری

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور -انتخاب رشته کنکور متاسفانه در تابستان سال دهم مشکلی برای من پیش امد و آن تابستان را از دست دادم ولی تابستان سال یازدهم به دوازدهم یعنی همین چندماه پیش را به بهترین شکل ممکن استفاده کردم و مطابق با برنامه راهبردی کانون پایه دهم و یازدهم را جمع بندی کردم و قصد پیش خوانی دوازدهم را هم داشتم اما ترجیح دادم این وقت را برای پایه بزارم و در طول 3ماه تیر مرداد شهریور قریب به پانزده هزار تست پایه زدم و با زدن تست زیاد و مرور نکات و آزمون دادن خیلی از ضعف های خود را برطرف کردم تا در طول سال دوازدهم درس های پایه گریبان گیر من نشوند و تمرکز بیشتری روی درس های دوازدهم داشته باشم. تراز و رتبه و درصد دیگران بسیار برای من مهم است و من همیشه کارنامه نفرات برتر آزمون ها در سطح کشور و در سطح شهرآمل را با دقت بررسی میکنم و تحلیل میکنم که نقاط قوت و ضعف آنها کدام است و درصد بیشتر کدام درس ها باعث اوردن همچین رتبه هایی شده است.خداروشکر من با اینکه در روستا زندگی میکنم و مقطع ابتدایی و متوسطه اول را در مدرسه روستایمان سپری کردم،برای دبیرستان در آزمون مدرسه نمونه شرکت کردم و قبول شدم.حضور در دبیرستان نمونه و در کل شهر آمل با دانش آموزان بسیار قوی و شایسته ای که دارد محرک و مشوق من است تا برای بالاترین رتبه ها بجنگم.خوشبختانه همکلاسی های خوب و بسیار قوی ای دارم و رقابت و رفاقت با آنها باعث پیشرف روزافزون من می شود.بعد از هر آزمون من و همکلاسی هایم کارنامه ها و نقاط ضعف و قوت خود را بررسی میکنیم و با رتبه های برتر شهر هم آشنایی و رفاقت(و البته کُل کُل ) داریم و از اوضاع آنها نیز باخبر می شویم و این اطلاعات فوق العاده برای من مهم و ارزشمند هستند.به نظرم برای پیمودن مسیر سخت کنکور داشتن دوستان خوب و باهوش و تعامل با آنها بسیار مفید و سودمند است.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما