حرف آخرهرآنچه که بای در مورد رتبه لازم برای قبولی در پزشکی 1400 بدانید!

همون طور که گعتم از ابن که مشاوره هاش برگزار نشد راضی بودم چون واقعا پول و وقت هدر دادنه تو اون مشاوره ها شرکت کردن. موسسه کنکور آسان است این امکان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم کرده است که در درس شیمی منابع جامع و مناسبی را در اختیار داشته باشند و از تدریس فوق حرفه ای و تکنیکی استاد برجسته ای چون استاد عارف ربیعیان بهره ببرند . سلام.وقتتون بخیر خسته نباشید.من سال پیش (۹۷)کنکور تجربی دادم و رتبم ۳۰۰۰۰شد.اصلا درس نخوندم و با توجه به اینکه همیشه عضو دانش آموزای خوب بودم بهمون دانشم اکتفا کردم و کنکورو خراب کردم.برای سال ۹۸ دوباره خوندم و چند روز دیگه کنکورمه تو نیمه اول سال روزی حداقل۱۰ ۱۱ ساعت درس میخوندم ولی چون هیچ تفریحی نداشتم و شخصیتم اصلا این نبود که یهو خودمو از همه چی محروم کردم خیلی خسته شدم و بهم فشار اومد و میشه گف از اردیبهشت به بعد تقریبا هیچی نخوندم.درصدام از سال پیش خییلی بهتر شده ولی بازم نمیتونم دندون که دوست دارمو بیارم.بنظرتون بمونم و یه سال دیگ بخونم ارزش داره و بهش میرسم؟ کنکور ۹۸ اولین کنکوری هستش که قراره بدم اما به دلیل ۲ عمل جراحی که داشتم اونطور که باید نخوندم و میدونم امسال رتبه ام خیلی بد میشه.

مدیر مدرسه معتقد بود برنامه های آزمون های آزمایشی آن مؤسسه برای کنکور کافی است.با این حساب آیا دبیرستان تان رتبه های خوبی هم در کنکور سراسری داشت؟ و دلم که زنده بود به عشق طبیبی (قبولی پزشکی ) و هیچ چیز تا اون لحظه نتونسته بود منصرفم کنه؛وحتی اتفاق های این سال ها که اصلا نرمال نبودن. این اساتید مدرسین بسیار خوب و با تجربه ای هستند. این روش بسیار اشتباه است. حقیقت این است که روش ها و فنون مطالعه و همچنین تدریس در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است و رویکرد دانش آموزان و همچنین والدین عزیز آنان در رابطه با اینکه صرفا دروس موجود در کتاب ها را مطالعه نمایند نخواهد بود. مدرس برتر شیمی کشور است که توانسته با تدریس های خود ، دانش آموزان زیادی را جذب نحوه تدریس و تکنیک های روش تست زنی خود کند. آشنایی با زندگی نامه و بیوگرافی استاد عارف ربیعیان ، تدریس ها، نحوه مشاوره و برنامه ریزی، تحصیلات، رزومه کاری و لیست قیمت محصولات این استاد بزرگوار ، همه در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است به شما ارائه می شود . در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه تکمیل کردن فرم ها را بررسی کنیم.

مشاور کنکور طوفان

بنابراین یک فاکتور مهم در پاسخ به اینکه چگونه یک مشاور کنکور خوب – اطلاعات مخفی – پیدا کنیم ؟ همایشهای جمعبندی از اواخر خرداد تا اوایل تیر برگزار میشود و دانشآموزان باید برای هر درس، بین یک الی سه روز در کلاسها شرکت کنند. برای شناخت این تفاوت ها ابتدا طرفین یک ازدواج باید اطلاعاتی در زمینه جنبه های مختلف ازدواج داشته باشند یعنی بدانند که ازدواج چه ابعادی دارد و سپس از روشهای شناخت این ابعاد اطلاعات داشته باشند تا بتوانند این تفاوت ها را شناسایی کند. در یک برنامهریزی خوب و اصولی باید اهداف هر فرد اولویتبندی شوند. برای پشت کنکور موندن باید کار خاصی انجام بدم؟ با سلام و احترام من میخام که برای سال سوم پشت کنکور بمونم میگم که اگه تکمیل ظرفیت پیام نور شرکت کنم چه زمانی باید انصراف بدم تا بتونم کنکور بدم؟ من اولین کنکورم کنکور ۹۸ هستش و میدونم که رتبه خوبی نمیارم امسال میخوام پشت کنکور بمونم و حتی برنامه هم ریختم که از شهریور ماه شروع کنم تو مدرسه مدیر گفت که به بچه دها برید معافیت تحصیلی بگیرید منم رفتم گرفتم و تا مهر ۹۸ وقتشه من میتونم دوباره معافیت بگیرم تا بتونم پشت کنکوری باشم .

من داوطلب کنکور ۹۸ هستم و سومین ساله که کنکور میخوام بدم و در دانشگاه پیام نور دو نیم سال مرخصی تحصیلی گرفتم در رشته مدیریت دولتی غیر روزانه که بتونم کنکور ۹۸ بدم اما چند وقت پیش پیش یکی از مسولای دانشگاه رفتم گفتش اه کنکور امسال رشته مطلوبتو قبول نشی دیگه به احتمال زیاد نمیتونی مرخصی بگیری و باید یه ترم برداری و هزینه بدی اما میتونی کلاساشو شرکت کنی میخواستم بدونم تکلیف من الان چیه . در درجه اول شما در زمان خود یعنی زمانی که باید صرف مطالعه شود، صرفه جویی کردهاید و برای آزمون و خطا آن را از دست ندادید. از دیگر ویژگیهای برترین مشاورین کنکور ،می توانیم به داشتن روحیه مسئولیت پذیری ایشان اشاره کنیم یک مشاور برتر کنکور هیچگاه دانش آموزان را به چشم ابزار رسیدن به اهداف مالی و پیشرفت کاری نمی نگرد و همواره سعی می کند خود را در دسترس دانشآموزان قرار دهد تا در تمامی زمان ها اگر دانش آموز نیاز به فردی داشت تا از راهنمایی هایش استفاده کند ،بتواند در سریعترین زمان ممکن با ایشان ارتباط لازم را برقرار نماید ایت یک مشاور کنکور خوب – use this link https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ – ،باید به گونه ای برای دانش آموزانش برنامه ریزی نماید که ،برنامه های طراحی شده متناسب با سطح سواد و سطح توانایی های فیزیکی و روحی دانشآموزان اش باشد.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما