دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی ۹۹ – کلید جواب 99

در ضمن از این می ترسم که که تاثیر معدل قطعی باشه چون معدلم زیاد جالب نیست . این توصیه ها با توجه به شرایط هر فرد ممکن است مؤثر باشد و یا اصلاً کارایی نداشته باشد. دقت داشته باشید که برای افراد گرم مزاج معمولاً خلاصه برداری کارایی چندانی ندارد. به افراد سرد مزاج باید برنامه داد و آنها را جهت دهی کرد، تا بتوانند خود را مقید کرده و بهتر درس بخوانند. شما می توانید با برقراری تماس با مشاوران کنکور آویژه، در برنامه ریزی کنکور تجربی و مشاوره کنکور تجربی، از راهنمایی های آنها بهره مند شوید. اینا صرفا تلنگر بود به خود خود شما که اینهمه بچه ها رو سوسول بار نیارید . داوطلبایی که تو کنکور 99 شرکت کردن با دانلود سوالای کنکور انسانی و مقایسه جوابایی که خودشون دادن با کلید کنکور انسانی ۹۹ حدود درصد هر درسی که زدن دستشون میاد و تقریبا متوجه میشن که چه کردن و آمادگی اونا رو برای دیدن نتایج کنکور بیشتر میشه .

مشاور کنکور حسین لطفی

با توجه به تنوع این کتاب ها و از طرفی گران شدن کتاب، دغدغه خیلی از داوطلبان کنکور، یافتن کتاب مناسب در هر یک از دروس است. بعضی از دانش آموزان عزیز دارای استعداد زیادی هستند و مطالب را زود می گیرند، و از طرفی هم خیلی بازیگوش هستند. از طرفی برخی هم هستند که با برنامه ریزی دقیق بهتر عمل می کنند و کلاً در زندگی شخصی هم افراد منظم و مطیعی هستند. در برنامه ریزی به نقاط قوت و ضعف خود در دروس و مباحث مختلف توجه کنید. همچنین می توانید از تجربیات مشاور رتبه برتر خود نیز استفاده کنید. شما باید از تمام فرصتها برای محک خود و تواناییهایتان استفاده کنید. بنابراین فردی که قرار است به شما مشاوره کنکور بدهد باید مشاور کنکور با تجربه ای باشد. در یک برنامه ریزی خوب برای کنکور تجربی، باید بررسی شود که فرد چه گذشته ای داشته است. گروه آزمایشی ریاضی دارای 3 زیر گروه است و به دلیل تفاوت ضرایب دروس در هریک از این زیر گروه ها، لازم است تا متقاضیان به ضرایب دروس هر زیر گروه توجه نموده و بر اساس آن برنامه ریزی خود را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب یعنی قبولی در رشته مورد علاقه دست یابند.

افراد دموی خیلی علاقه ای به مقید شدن و برنامه ریزی دقیق و ریز به ریز ندارند و اصرار کردن به آنها برای درس خواندن و رعایت برنامه، آنها را کلافه می کند و ممکن است روی دنده لج بیافتند و اصلاً درس نخوانند. در واقع مزاج افراد در ویژگی های شخصیتی آنها تأثیر مستقیم دارد و باعث ایجاد تیپ های شخصیتی متفاوت در افراد می شود. شاید این افراد بعداً هم خیلی زیاد به این نکات مراجعه نکنند، اما همین روش به ظاهر ساده باعث بهتر نقش بستن مطالب در ذهن آنها می شود. این افراد بیشتر نیازمند یک همراه هستند تا یک نفر که آنها را امر و نهی کند. این افراد عموماً افراد سرد مزاج هستند. اما به طور مثال خوب است که اشاره ای به برخی از تجربیات درباره افراد با مزاج های مختلف داشته باشیم. برنامه ریزی کنکور بر اساس تیپ شخصیتی مبحث گسترده ای دارد که مشاوران زبده کنکور با توجه به آن، دانش آموز را در مسیر صحیحی قرار داده و برای کنکور تجربی آماده می کنند.

مشاور غیرحضوری کنکور

یعنی قبلاً چه قدر درس می خوانده، در کدام یک از دروس کنکور تجربی قوی تر بوده، در کدام دروس مشکل داشته، جو مدرسه ای که در آن درس می خوانده چگونه بوده است و شرایطی دیگری که یک مشاور کنکور تجربی خوب، با توجه به روش خود در نظر می گیرد. ما در جلسات مشاوره خود به این موضوع بر می خوریم که داوطلبان و یا دانش آموزان نمی توانند از تکنیک های تست زنی به درستی استفاده نمایید و داوطلبان این موضوع را عنوان میکنند که ما تکنیک های تست زنی را به صورت کامل میدانیم اما در استفاده از آنها دچار مشکل میشوند و دلیل این امر این است که هنوز تسلط لازم را بر استفاده آنها ندارند بنابراین تنها دانستن این تکنیک ها نیست که اهمیت دارد. این افراد معمولاً شروع کندی دارند و برای شروع به درس خواندن شاید نیاز باشد که آنها را کمی هل بدهیم و در اوایل کار کمی نیاز به همراهی دارند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما