روش مطالعه ریاضی برای کنکور: چگونه ریاضی بخوانیم؟

چگونه از مشاور تحصیلی کنکور بهترین استفاده را ببریم؟ - مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی علیرضا افشار تنها مبحثی از ریاضیات رشته تجربی که میتونه سوالات خیلی خلاقانه داشته باشه هندسه ۱ هست. با توجه به این که شما در فایل هاتون همیشه تأکید میکنید که پیش نیاز ها رو رعایت کنیم و دروس رو به صورت زنجیره وار بخونیم و مطالبی رو در تابستان بخونیم که ارزش داشته باشه پیشنهاد شما کدوم زنجیره ها هست در تابستان با توجه به شرایط من؟ با کلیت سهمیهها و رتبه در سهمیه آشنا شدید. ما معمولاً به داوطلب توصیه میکنیم 30 درصد دست بالا و 30% دست پایین در نظر بگیره یعنی اینکه دانش آموزی که رتبه 1500 و حتی بالاتر هم میاره حتما پزشکی بابل رو انتخاب کنه. من دست تک تک مشاورین دلسوز و زحمت کش و مسئولیت پذیری که تو شهر بابل و استان مازندران کم نیستند تعدادشون رو می بوسم و روی صحبتم با مشاورینی بودکه سالیان سال با تبلیغات کذایی و گسترده، هدفی جز ایجاد بنگاه های مالی نداشته و ندارند هست. صحبت کردن با خانواده و شوخیهای دوستانه میتواند سطح استرس شما را کم کند. همچنین، با توجه عدم اعلام زمان دقیق و جزئیات پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور پیش رو، این عزیزان می توانند برای دریافت جدیدترین اخبار و قوانین با کارشناسان ایران تحصیل در تماس بوده و سوالات خود را مطرح فرمایند.

مشاور کنکور منحصرا زبان

اگر قصد خرید کتاب کنکور دارید، در کتابسرای دورخیز گلچین بهترین کتاب های تست با تخفیف ویژه برای خرید و ارسال به سراسر کشور آماده هستند. یکی دیگر از فاکتورهایی که باید برای یک انتخاب رشته مناسب لحاظ شود، بررسی شرایط مختلف داوطلب است. در کارنامه سبز که بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری منتشر میشه حتما داوطلب خواهد دید که چقدر فاصله داشته برای قبولی اون کد رشته محل . بهتر است برای بررسی دقیق نقاط ضعف هایتان در آزمون و تقوت نقاط قوت تان از مشاور تحصیلی خود کمک بگیرید. است. این سازمان به منظور آگاهی داوطلبان در ابتدا تاریخ دقیق زمان ثبت نام، شرایط و ضوابط، منابع، مدارک لازم و هزینه ثبت نام کنکور سراسری 1401 را اعلام می کند تا واجدین شرایط بتوانند در بازه زمانی مقرر نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نمایند. نحوه طراحی سوالات کنکور 1400 ، همان گونه که در بخش قبل توضیح داده شده منبع اصلی طراحی سوالات کنکور سراسری 1400 از کتاب های نظام جدید پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی می باشد و از کتاب های نظام قدیم هیچگونه سوالی در کنکور سراسری 1400 مطرح نمیگردد و تمامی داوطلبان نظام قدیم جدید برای مطالعه کنکور سراسری 1400 لازم است که کتاب های درسی نظام جدید را مطالعه نمایند.

بعد از هر آزمون زمانی را به تحلیل آن اختصاص دهید.

داوطلبین عزیز امروز سرنوشت شماها به دستان مشاوری گره خورده که برای شما انتخاب رشته انجام میده. در این 6 ساعت هر کاری دوست دارید و از آن لذت می برید را انجام دهید. بعد از هر آزمون زمانی را به تحلیل آن اختصاص دهید. تا فردا کارهایی را انجام دهید، که دیگران قادر نیستند انجام دهند! ساعت ها برای خودت برنامه ریزی کرده باشی ولی حوصله انجام دادنشون رو نداشته باشی؟ 4) سوال بعدی که خانواده ای از ما پرسیدند: چطور بفهمیم که یک مشاور توانایی لازم برای انتخاب رشته فرزند ما رو داره؟ بودجه بندی به این معناست که هر یک از بخش های مطرح شده در کتاب های عمومی و اختصاصی گروه تجربی، چند سؤال در کنکورهای سال های گذشته مطرح شده است. یکی از مهم ترین مواردی که قبل از شرکت در کنکور تجربی و در واقع شروع مطالعه برای این آزمون حساس و سرنوشت ساز باید به آن توجه خاصی را مبذول دارید، در رابطه با بودجه بندی دروس عمومی و اختصاصی است. با تیم های زیر در خدمت دانش آموزان کشور عزیزمان ایران است.

عرض سلام و ادب دارم خدمت داوطلبین عزیز و خانواده هاشون که می دونم سال بسیار سختی رو سپری کردند و این روزها دل تو دلشون نیست که ببینند حاصل زحمت 12 سالشون چه خواهد شد. یک عامل دیگر در انتخاب رشته خود پذیرش آن دانشگاه است که چه تعداد دانشجو برای یک دوره پذیرش دارد و دیگری بحث تراز است و خیلی موارد دیگر که در رتبه و دانشگاه قبولی تاثیر گذارند. پیشنهاد قطعی من برای دانش آموزان سال دهم خواندن امتحانات به صورت تشریحی و مسلط شدن در این قسمت هستش… برای جلوگیری از یکنواخت شدن ریتم زندگی تان حتما لابلای برنامه کنکورتان، ورزش و تفریح را قرار دهید. برای شروع مشاوره کنکور – توضیح او https://bestp.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ 1401 هم تیم مشاوره دورخیز همراه شماست. پکیج مشاوره کنکور ما شامل مشاوره، برنامه ریزی روزانه، آزمونهای ارزیابی هفتگی و… 2.1 لزوم دریافت نکات مشاوره ای کنکوری چیست؟ روحیه پشت کنکوری ها در سال کنکور بسیار مهم است. خصوصا برای پشت کنکوری هایی که دیگر به مدرسه نمی روند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما