زمان و نحوه ثبت نام

کنکور سراسری انسانی از 280 سوال تشکیل شده است و سوالات مربوطه در قالب دو دفترچه عمومی و اختصاصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که داوطلب می بایست در مدت زمان 240 دقیقه به آن ها پاسخ دهد. دفترچه اختصاصی از 180 سوال تشکیل شده است و داوطلبان بایستی در مدت 165 دقیقه به آن ها پاسخ دهند. توصیه می کنیم به هیچ عنوان از اهمیت حل سوالات چهار گزینه ای و تست زنی غافل نشوید، زیرا این امر موجب می شود به نقاط ضعف خود پی برده و در اسرع وقت، در جهت رفع آن ها گام بردارید. سعی کنید برای مطالعه درس هایی مثل فلسفه و منطق و ریاضی تایم های 90 دقیقه ای در نظر بگیرید. در این روتین روزانه باید به درس های عمومی بیشتر توجه شود و مبحث هایی مثل قرابت معنایی، آرایه ادبی و ترجمه عربی تمرین شود. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی از ساعت 08:00 لغایت 24:00 با كارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید. منبع اصلی کنکور سراسری در هر یک از گروه های آزمایشی، کتب درسی دوره دوم متوسطه می باشند اما استفاده از کتاب های کمک آموزشی به ویژه کتاب هایی که تکیه بر ارائه پرسش های چهارگزینه ای دارند، می تواند تاثیر بسزایی در آمادگی داوطلبان و تقویت توانایی آن ها در امر تست زنی داشته باشد.

مشاور کنکور نخعی

اما دسته ای دیگر از داوطلبان آن هایی هستند که می خواهند در کنکور سراسری انسانی سال 1401 شرکت کنند لذا تمایل دارند با تحلیل سوالات کنکور سراسری انسانی سال 1400 و سال های قبل از آن با شیوه طراحی سوالات کنکور در گروه آزمایشی انسانی آشنا شوند. یک گام فراتر این است که مطالعه خودتان را به نهایت حالت بهینه برسانید و از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را ببرید. اگر داوطلب کنکور انسانی 1401 هستید، سعی کنید با انتخاب یک مشاور همراه و متعهد و پیگیر، موفقیت خودتان را تضمین کنید. در این مقاله همه راه های رسیدن به موفقیت در کنکور انسانی و راز و رمز های مشاوره کنکور (https://www.fall24.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d9%86%d9%87%d8%a7-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/) انسانی 1401 را بیان کنیم و با گفتن آن ها، شما را در برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1401 راهنمایی کنیم تا به راحتی بتوانید از مشکلات این مسیر بگذرید. در این زیر گروه که شامل یکی از پرطرفدار ترین رشته های دانشگاهی یعنی روانشناسی است، ریاضی، علوم اجتماعی و روانشناسی بیشترین ضریب را دارند. پس همین حالا مقاله زیر را هم بخوانید تا دیگر چیزی کم نماند. صحبت کردن با خانواده و شوخیهای دوستانه میتواند سطح استرس شما را کم کند.

کم اهمیت ترین درس ها در این زیر گروه، تاریخ و جغرافیا و علوم اجتماعی است که ضریب یک دارند. جهت دانلود سوالات کنکور انسانی به همراه پاسخنامه آن و دانلود زیر گروه های رشته انسانی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید. برای دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی می توانید روی قسمت مربوطه همان سال کلیک کنید. برای دیدن این پکیج می توانید روی رشته خود کلیک کنید. همان طور که می دانید برای حل هر یک از سوالات کنکور سراسری مدت زمان محدودی را در اختیار دارید، بنابراین می توانید با تمرین تست زنی، فضای جلسه کنکور را برای خود شبیه سازی کرده و سرعت خود را در پاسخگویی به سوالات افزایش دهید. اگر داوطلبی بعد از برگزار کنکور سراسری علوم انسانی متوجه شود که یک یا چند سال از منابعی غیر از کتب درسی کنکور انسانی طراحی شده است و یا نسبت به تعدادی از سوالات و گزینه های آن شک داشته باشد و یا نسبت به اشتباه بودن پاسخ سوالات اطمینان حاصل کرده باشد می تواند اعتراض خود را نسبت به طراحی آن سوالات، گزینه ها و پاسخ ها اعلام کند. پس از بارگذاری عکس بایستی فرم ثبت نام را دریافت کنید و اطلاعات خواسته شده را با دقت درج نمایید.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت ثبت نام کنکور منتشر می شود. پذیرش در رشته های پرمتقاضی کنکور سراسری انسانی مانند حقوق و روانشناسی علاوه بر تلاش و پشتکار، مستلزم مطالعه بهترین منابع کنکور انسانی در کنار یک برنامه ریزی کنکور هدفمند و اصولی می باشد. برنامه ریزی هر متقاضی باید مختص خود او طراحی شود، زیرا نقاط ضعف و قوت هر فردی با فرد دیگر متفاوت می باشد. تا انتهای این مطلب جذاب از گروه مشاوران آویژه با ما همراه باشید. چون هر یک از درس های این رشته، روش مطالعه و تست زنی خاص خود را دارد و لازم است حتماً در مشاوره کنکور انسانی گنجانده شود. اطلاع از بودجه بندی کنکور می تواند در زمان بندی مطالعه و برنامه ریزی داوطلبان نقش بسیار موثری را ایفا کند، چرا که به وسیله آن می توان متناسب با میزان اهمیت هر درس، زمان لازم را برای مطالعه و پاسخ به پرسش های چهار گزینه ای را در نظر گرفت. مرد جوان خود را در اینستاگرام مشاور کنکور معرفی و پس از شناسایی طعمههایش که دختران جوان بودند آنها را قربانی نقشه سیاه خود میکرد.تحقیقات پلیس شهرستان اقلید در استان فارس برای دستگیری این مرد با شکایت دختری جوان آغاز شد.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما