#زیست_شناسی_سلولی_و_مولکولی Instagram Posts (photos And Videos)

مدارک تمامی افراد مجموعه مستر کنکور دارای تاییدیه دانشگاه تهران می باشد. گفتم : شاید، ولی آیا تو را موفق می کند؟ آیا می توانی یک پزشک و متخصص فوق العاده موفقی باشی ؟ به سیما گفتم : فرض کن دو روز دیگر زمان برگزاری کنکور فرا برسد و کسی سوالات آزمون را با پاسخ آن در اختیار تو قرار دهد ، آیا این کار تضمین می کند که تو به پزشک موفقی تبدیل شوی ؟ پس مشاور تحصیلی کنکور خوب کسی است که میان درس و تفریح و زندگی دانشاموز، توازن برقرار کند. وگرنه با این فشار درسی و حجم عظیم تکالیفی که برخی از دبیران می دهند کسی نمی تواند وقت اضافه داشته باشد تا برنامه های مشاورش را اجرا کند. شاگردان من دو دسته هستند، دسته نخست دانش آموزانی که سال آخر را در مدارس عادی دولتی یا غیرانتفاعی تحصیل می کنند تا بتوانند برنامه های درسی و روشهای مطالعاتی ما را بخوبی اجرا کنند. اکنون که این مقاله را می خوانید به احتمال زیاد دفتر نمایندگی حرف آخر در تبریز افتتاح شده است. به همین دلیل تعداد شاگرد اول های شکست خورده در زندگی و تحصیل بسیار زیاد است . اما بعدها وقتی پا به دنیای واقعی گذاشته و خواستم در صحنه رقابت واقعی ، خودی نشان دهم بطور اسفناکی شکست خوردم.

مشاور کنکور هنر تهران

جوان ۱۸ساله،حوصله درس خواندن ندارم چکار کنم موفق شوم ,والدینم میگویند باید پزشکی بخوانم او در بهترین مدارس تهران تحصیل کرده اما در کنکور نتیجه خوبی کسب نکرده است. در این موارد اغلب کاملاً خودش را می بازد و با گرفتن بهترین دبیران خصوصی و صرف هزینه های گزاف سعی می کند مجدداً بخت خود را برای قبولی در کنکور بیازماید اما باز شکست پشت سر شکست زیرا او مدیریت استعداد و مهمتر از آن تقویت سایر ویژگیهایی که در شرایط حساس ، حتی از آن استعداد هم حیاتی تر هستند را یادنگرفته است . اما وقتی شانسش را با حرفه ای ها در کنکور امتحان می کند و برای اولین بار شکست می خورد، چون آمادگی ندارد، نمی تواند از عهده آن برآید. سلام من ۲۲ سالمه ، میخواستم درمورد ارتباطم با همکلاسیم صحبت کنم ، دوساله که ایشونو میشناسم و خیلی صمیمی بودیم باهم ، از همون روزای اول حس کردم ایشون از من خوشش میاد ولی خب نمیومد جلو تا این که ۶ ماه پیش حسشو بهم گفت ، منم تقریبا بهش حس داشتم ولی چون رابطه های قبلیش اشتباه بود یکم ترسیدم و مستقیم نگفتم حسمو ولی واقعا خیلی باهم خوب بودیم و حس خوب میدادیم بهم تا این که حدود ۱۰ روز پیش من از دست ایشون عصبی شدم و گفتم دیگه باهم صحبت نکنیم ولی ایشون اصلا قبول…

تا ندانید چه چیزی می خواهید حس آن کار سراغ شما نمی آید. سوالاتی که اشتباه حل می کنید را تیک بزنید تا در زمانی دیگر به سراغ این تست ها بروید و مطمعن باشید به خوبی این تست ها را یاد گرفته اید. تو نیز همانند بسیاری از دانش آموزان به اشتباه تصور می کردی برای موفقیت در کنکور باید بهترین دبیران خصوصی، بهترین جزوات درسی ، بهترین مدرسه و … سیما گفت : در اینصورت بسیاری از مشکلاتم حل می شود! سیما گفت : جناب سینا تهرانی ،حرفهای شما سر زخمی را باز کرده است که فکر می کردم که مدتهاست خوب شده است . مادر سیما که در جلسه مشاوره حضور داشت ، سخنان او را قطع کرد و گفت : آقای دکتر دختر من در ابتدایی و راهنمایی همیشه شاگرد ممتاز بوده است و در سالهای اول دبیرستان نیز معدل خیلی خوبی داشته . به او عرض کردم : به عنوان یک متخصص مهارت های ارتباطی و آموزشی که در ایران بیشتر به عنوان مشاور تحصیلی مرا می شناسند ، معتقدم که داشتن استعداد فراوان ، گاهی نوعی معلولیت به حساب می آید . این که یک مشاور تحصیلی به دانش آموز بگوید تمرکزت را بیشتر کن یا استرس نداشته باش، مثل یک نصیحت معمولی و بی اثر هست.

مشاور کنکور فرجی

کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم بدان خواهند پرداخت. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد علیاصغر مهری امروز با هدف افزایش تعامل بین رسانهها و تشریح فعالیتهای معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان در دفتر خبرگزاری چهارمحال و حضور یافت و گفت: مهمترین هدف نیروی انتظامی ایجاد امنیت است که از مهمترین وجوه مهم آن ایجاد امنیت فکری است. اما چگونه است که بسیاری از شاگردان شما رتبه های برتر کنکور را از آن خود می کنند؟ یعنی برنامه هر هفته با هفته بعد ممکن است تفاوت های بسیاری داشته باشد. همچنین هر سال برنامه های ما نسبت به سال قبل تغییرات بسیاری می کند، یعنی هم از لحاظ منابع و هم از لحاظ متدهای مطالعه و تست زنی بروز می شود. و اگر به این روش مطالعه بشود ، تفکیک مطالب در ذهن ما به خوبی اتفاق می افتد. برنامه درسی ما بر اساس استراتژی زندگی سنجاب ها بنا شده است به همین دلیل است که این برنامه، یک برنامه منحصربفرد و ویژه است و علیرغم شایعات و تبلیغات فضای مجازی که مدعی هستند برنامه ها مرا می فروشند چنین برنامه ای تابحال در فضای مجازی یافت نشده است و آن برنامه ای که به اسم برنامه های بنده فروخته می شود، برنامه یکی از موسسات کنکور است که سالهاست بروز نشده است و حتی یک درصد هم با برنامه های گروه درس زندگی شباهت ندارد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما