سال تحصیلی 99-98

این فایل ها که به صورت صوتی و تصویری هستن در مورد روش مطالعه فصل های مختلف هر درس به شما آموزش میدن. چنانچه داوطلبی که مدرک خود را در رشته های گروه پزشکی مقطع کاردانی دریافت نموده باید بایستی مدرک مربوط به خدمات قانونی خود را نهایتا تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ و یا ۳۱ بهمن ۱۴۰۱ ارائه دهد ، همچنین در زمان ثبت نام باید گواهی پایان دوره طرح نیرو انسانی خود را نیز دریافت نموده باشد. سعی کنید تا زمان رسیدن به زمان آزمون، یک برنامه ریزی مناسب و بلند مدت را در نظر گرفته و تا پایان امسال به عنوان مثال بتوانید 2 دوره، درس های منتخب را مرور کنید. نحوه ثبت نام کنکور نظام قدیم 1401 از آنجا که تا کنکور 1400 داوطلبان نظام قدیم به فارغ التحصیلان دیپلم 4 ساله نظام قدیم گفته می شد با داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی تلفیق می شود و با تواجه به نظام آموزشی خود گزینه مورد نظر را فعال نمایند امسال با این تفاوت که همه می توانند نظام آموزشی خود را انتخاب نمایند.

مشاور کنکور اصفهان نی نی سایت

در سال گذشته برای داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده بودند ، فرصت مجددی در نظر گرفته شد تا بتوانند نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. داوطلبان برای رفع مغایرت و ویرایش برخی از اطلاعات مندرج در کارت، باید به باجه های رفع نقص کنکور سراسری در زمان مقرر مراجعه نمایند. فصل تابستان زمان آزمون و خطا و یادگیری روش مطالعه و شیوه ی تست زنی کنکوری می باشد. ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 از طریق سه روش امکانپذیر است. گزینه “ ویرایش اطلاعات” را انتخاب نمایند. همانطور که در بند فوق توضیح داده شد ثبت نام کنکور از سایت سازمان سنجش انجام می گیرد و داوطلبان باید پس از ورود به این سایت ، با کلیک بر لینک مربوطه ، دفترچه ثبت نام کنکور سراسری را دانلود کنند و پس از مطالعه کامل و اطلاع از تمام جزئیات ، برای ثبت نام اقدام نمایند. برای این منظور دانش آموزان در پایه های مختلف باید دارای شرایط تغییر رشته باشند که به این موضوع در مطالب مربوطه پرداخته شده است. تسلط بر تست های یک منبع و حل کردن تمام تیپ های تستی هر مبحث ، بهتر از حل کردن یکباره چندین منابع می باشد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ مشاورین با تجربه مرکز مشاورگروپ در تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری، معرفی منابع کنکور سراسری ۱۴۰۱، حذفیات کنکور سراسری ۱۴۰۱، انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱، مشاوره و راهنمایی و برنامه ریزی درسی ۱۴۰۱ همراه شما خواهند بود برای ارتباط با مشاوران تحصیلی مرکز مشاورگروپ می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد شماره گیری نمایید. در مرحله بعدی باید کد دانش آموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد خود را وارد کنید. هر کدوم از این قسمت های مهم دفترچه راهنمای ثبت نام نیز خود شامل بند هایی می باشد که ما در ادامه مقاله مفصل توضیح داده ایم مواردی شامل: مدارک لازم، دریافت کد سوابق تحصیلی نظام جدید و نظام قدیم، دریافت کد رهگیری ثبت نام و .. که می توانید برای دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 از طریق سایت مشاورگروپ و ادامه این مطلب اقدام نمایید.

در این مقاله به یکی از سوالات متداول داوطلبان کنکور سراسری پیرامون، نحوه ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 پاسخ داده ایم. نحوه مطالعه در دروس مختلف و همچنین نامشخص بودن این منابع برای هر یک از رشته ها موجب می شود تا داوطلبان و متقاضیان این نوع آزمون دچار مشکلاتی شوند که نیازمند راهنمایی های لازم باشند. بنابراین برای انتخاب مشاور تحصیلی کنکور باید به این مسئله دانش آموزان کنکوری و والدین شان توجه داشته باشید، اگر شما دانش آموزی هستید که اولویتان نحوی تست زدن و برنامه ریزی درسی است به مشاوری مراجعه کنید که در گروه اول است و اگر شما تکنیک ها آموزشی و تست زنی را در مدرسه یاد می گیرید و اساتید درسی متبحری دارید که برنامه ریزی درسی برای شما انجام می دهند، یک متخصص که آگاهی های روانشناختی بالایی دارد، در خارج از مدرسه بهتر می تواند در این مسیر به شما کمک کند. اگر مهر ماه معافیت تحصیلی من تموم بشه ولی من ورودی بهمن ماه باشم … سری کتاب های لقمه ی انتشارات مهر و ماه نیز برای تاریخ ادبیات و همچنین لغت و املا یکی دیگر از گزینه مشاور کنکور خرم اباد های موجود است. همچنین داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که این لیست در رشته های کنکور هنر مقاطع مختلف ارائه گردیده است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره ی کنکور تجربی.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما