صفر تا صد برنامه ریزی کنکور 1401

برنامه ریزی ۵۶ روزه - کنکور آسان است با توجه به اینکه خدمات این مرکز به صورت مشاوره تلفنی است شما میتوانید در وقت و هزینه ها هم صرفه جویی کنید. باید ببینید کدام دروس در گرایش یا رشته ی مورد نظر شما اهمیت بیشتری دارند. داوطلبان کنکور تا حدی سردرگم هستند و سوال های بی شماری دارند که بی پاسخ مانده است. سوالات و اشکالاتی که تنها یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند پاسخگو باشد از طرفی هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود اما در مشاوره تحصیلی رایگان این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. در هر کدام از موارد اگر نیاز به کمک داشته باشید میتوانید از تجربه مشاوران تحصیلی آویژه و بخش مشاوره کنکور انسانی بهرهمند شوید. چون گفتن که از شبانه بری به روزانه دیگه از جریمه معاف هستی و اینکه تا چهارشنبه هم نتیجه ی ازمون سراسری میاد میتونم ثبت نام کنم بازم رشته های بدون ازمون و با سوابق تحصیلی رو؟ 5. در حل تستهای قرابت معنایی چگونه پیشرفت کنم؟

مشاور کنکور فصیحی

چرا کنکور دشوار بهتر است؟ (بهروز نظری) قبولی در کنکور انسانی، برای کسانی که می خواهند در رشته های تاپ این رشته تحصیل کنند، کار راحتی نیست. با سلام ، درصورتی که رشته زبان و ادبیات فارسی در واحد دانشگاهی مدنظر براساس سوابق تحصیلی ارائه شود ، شما می توانید در این مرحله نام نویسی کنید و درصورت قبولی به ادامه تحصیل بپردازید. کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل. بودجه بندی به شما کمک می کند تا بفهمید هر کدام از درسها یا سرفصلها چه سهمی در کنکور دارند و اهمیت شان چه قدر است. در این مطلب اگر همراه ما باشید، بسیاری از دغدغه هایتان در مورد کنکور انسانی رفع خواهد شد و دید روشن تری نسبت به کنکور خواهید داشت و با مسیری که به شما برای موفقیت نشان می دهیم می توانید با رعایت گام به گام آن ها احتمال قبولی خودتان را در کنکور انسانی تا حد زیادی افزایش دهید.

ایا مشاور کنکور لازم است

کار مشاوران در واقع نشان دادن بهترین مسیر است. بنابراین بر اساس نیاز منابع مناسبی تهیه کرده و در برنامهی درسی و متناسب با بودجهبندی به کار بگیرید. با در نظر گرفتن حذفیات کتب درسی، منابع را در چند دسته طبقهبندی کرده و سعی کنید بر اساس اولویت و بسته به نیازتان منابع را تهیه کنید. باید اولویت بندی کنید هم در مورد درسها و در مورد سرفصل هایی که برای کنکور میخوانید. بعد از اینکه سهم هر درس و میزان زمان مورد نیاز برای یادگیری و تسلط بر محتوای درسی مشخص شد باید برنامهریزی کنید. با این کار سهم زمان اختصاص یافته به هر درس مشخص میشود. درس زیست شناسی کنکور جزء دروسیه که قسمت اصلی یادگیری اون سر کلاس و به وسیله تدریس معلم انجام میشه. بسیاری از دانشآموزان با شعاری تحت عنوان هدف ما از درس خواندن یادگیری است درس میخوانند. کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف دست یابند. بعد از این که وضعیت خود را به طور کامل سنجیدید و دید خوبی نسبت به دروس مهم، تواناییهای خود و سرفصل های مهم به دست آوردید باید منابع خوب را پیدا کنید. پس اگر مشاور در زندگی شخصی خود موفق نبوده باشد، احتمالاً راهنمای خوبی هم نخواهد بود.

مشاور کنکور مهدی باباخانی

در گام سوم مشاوره کنکور (صفحه وب مشابه) انسانی پس از بودجهبندی و تهیه منابع باید سراغ برنامه ریزی بروید. هدفی که برای دستیابی به اون، به برنامه ریزی دقیق، مشورت با مشاوران تحصیلی برجسته و متجرب، استفاده از بهترین منابع کنکور 1400 و البته سخت کوشی و تلاش فراوان نیازه. سلام ،من دانش آموز سال چهارم ریاضی هستم،می خواستم ببینم میتونم از ریاضی به رشته آشپزی برم یا نه؟ مشاوران این مراکز به هنگام مشاوره انتخاب رشته با درک بهتری که نسبت به ماهیت رشتهها و با کمک یک تست تیپ شخصیتی یا استعدادیابی، میتوانند شما را بهتر یاری کنند. مشاور رتبه برتر شما با توجه به بودجه بندی و همچنین نقاط قوت و ضعف شما ، برای شما برنامه ریزی می کند. سپس شروع به برنامه ریزی و مطالعه کنید. برای مثال میتوانید منابع را به جزوات، کتاب های آموزشی، کتاب تست زنی، کتاب های جمع بندی و کتابهای آزمونهای جامع تقسیم کنید. از کتابهای تست هم سعی کنید برای ایجاد تسلط استفاده کنید.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما
این پلتفرم با بهره‌گیری از داده‌های موجود در اینترنت و فناوری هوش مصنوعی محتوا را تولید می‌کند و هدف ما ارائه تبلیغات یا اظهار نظر درباره خوب یا بد بودن محتوا نیست و هیچ تعهدی نسبت به اعتبار اطلاعات ارائه نمی‌کند و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.