صفر تا صد موفقیت در کنکور 1400 – مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی علیرضا افشار

دکتر پازوکی: از اردیبهشت تا کنکور چگونه زیست بخوانیم مغز شما بعد از هر 45 الی 90 دقیقه نیاز به استراحت 10 تا 15 دقیقه ای دارد. مشاور خوب اونه که کارهاش نه تقلیدی و کم اثر باشه ، و نه تبلیغی که نقش بازاریابی محصولات خودشون یا موسسه ای رو داشته باشه . تنوع کافی در این شغل وجود دارد که ممکن است متوجه شوید که در حال توسعه تخصص خود هستید و در خارج از کشور در نقش رهبری آموزش کار می کنید. هنگام درس خواندن، یک کاغذ و خودکار کنار خود داشته باشید و افکار مزاحم را یادداشت کنید. البته این روش صحیح درس خواندن، با توجه به استفاده از اصول روانشناختی نیازمند بکارگیری فراشناخت و تفکر سطح بالاست و در نتیجه برای سنین پس از دبستان مفید می باشد. داوطلبان باید علاوه بر آشنایی با روش های صحیح مطالعه برای کنکور، راه های افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را نیز بدانند. برخی از داوطلبان حتی با رعایت روش های صحیح مطالعه برای کنکور، بعد از مدتی باز هم نمی توانند نتیجه دلخواه خود را کسب نمایند و این موضوع باعث دلزدگی و سرخوردگی آن ها می شود.

مشاوره کنکور ارشد ژنتیک پزشکی

مشاور کنکور باید در همون جلسات اولی که به ایشون مراجعه میکنن تمامی ویژگیهای داوطلب رو مورد ارزیابی قرار بده و با پرسیدن سوالات متفاوت نسبت به وضعیت تحصیلی شما دید کاملی به دست بیاره. در ادامه به بررسی راه های افزایش تمرکز هنگام درس خواندن می پردازیم. آموزشگاه علمی آزاد راه اندیشه در مهر ماه ۱۳۹۰ با مدیریت مهندس علیرضا عربشاهی و با هدف خدمت به آینده سازان میهن مان در منطقه ۲ تهران افتتاح گردید.لازم به ذکر است گروه آموزشی مهندس عربشاهی سالیان دراز در موسسات معتبر تهران حضور داشته اند ولی برای تمرکز فعالیت خود آموزشگاه راه اندیشه را تاسیس نمودند که در حال حاضر جز این مرکز، شعبه دیگری ندارد. اما این برنامهریزی در صورتی که با مطالعه منابع مناسب همراه نباشد، نمی تواند به پذیرش شما کمک نماید. یکی از کارهایی که تو این مدت باید می کردی و شاید انجام نداده باشی اینه که تک بعدی رفتی جلو و فقط به کسب درآمد برای حل مشکلات زندگی خانوادگی و خانواده ات فک رکردی که البته قطعا اولویت اولته و شاید هر کس دیگه ای هم جای تو بود این کارو می کرد اما ای کاش در حد اولویت دوم هر ساله یه مقدار درسها رو می رفتی جلو و در نظر داشته باش که الان که 22 سالته می تونستی به راحتی پزشکی قبول شی اگر آهسته و صبور بودی و یه گوه چش هم به آرزوهات داشتی.

یکی از اصلی ترین علل این مشکلات می تواند همین مسئله ی عدم تمرکز حواس باشد. مرور کردن: در پایان فصل، باید نکات اصلی و موارد مهم مجددا مرور شود. بعد از تست زنی و نتایج کنکورهای آزمایشی رشته انسانی، حتما نقاط ضعف خودتان را شناسایی کنید، تا دوباره و در کنکور اصلی این خطاها را تکرار نکنید. یکی از سوالات مهم داوطلبان کنکور این است که در سال کنکور چگونه درس بخوانیم. در برخی گروه های آزمایشی نظیر گروه ریاضی، 100 درصد داوطلبان این گروه به دلیل مازاد ظرفیت در دانشگاه پذیرفته می شوند. عوامل متعددی در افزایش تمرکز حواس دخیل هستند که شامل فاکتورهای درونی و بیرونی می باشند. همچنین بارها شنیده ایم که داوطلبی می گوید میخواهم حواسم را جمع درس کنم اما نگرانی از تعداد زیاد داوطلبان و یا سختی سوالات پایان ترم، باعث حواس پرتی ام می شود. سلام راستش من نمی تونم هزینه مشاوره تلفنی رو پرداخت کنم میشه همینجا بهم بگین ک چیکار کنم اگه شما شرایط منوداشتید چیکارمیکردین من ب خونوادم بگم واقعیتو ؟ سلام استاد شما تو مقاله گفتین اگه توی درس ادبیات ضعیفیم درس به درس بگیریم من کنکوری1400 هستم و تو ادبیات قوی ام تو قلمچی 80-90 درصد میزنم یعنی الان من دیگه نیاز به کتاب درس به درس ندارم و فقط باید موضوعی کار کنم؟

حسین احمدی کلاهبردار - کنکور آسان است در این مقاله سعی شده است ده مرکز مشاوره تحصیلی برتر دانشجویی معرفی گردد البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند. ۱۳- جزوه ژنتیک در کشاورزی دانشگاه تبریز. برای موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه های برتر، تنها مطالعه کتاب های درسی کافی نیست و باید بر اساس یک برنامه ریزی صحیح و اصولی به مطالعه بپردازید. دانش آموز باید با توجه به روحیات، توانایی ها و میزان دانش علمی خود و علاقه مندی به دروس مختلف و در نهایت رشته های مورد علاقه برای تحصیل در دانشگاه و ضرایب دروس در کنکور نسبت به برنامه ریزی درسی دقیق و هدفمند با کمک مشاور اقدام نماید. سبک های یادگیری دانش آموزان با هم متفاوت است. مربوط میشود، همچنین برخی از علل ، علل فردی هستند مثل انگیزه خود دانش آموز ، عدم آشنایی با روشهای مطالعه و برنامه ریزی، علایق و استعدادها و غیره.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما
محتوا در این سایت توسط هوش مصنوعی و بر اساس اطلاعات اینترنتی تولید می‌شود و ما هیچ گارانتی‌ای برای دقت آن نمی‌دهیم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.