صفر تا صد موفقیت در کنکور 1401 – مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی علیرضا افشار

در ایام منتهی به کنکور سعی کنید تا حد امکان از موارد استرسزا دوری کنید. البته برای این مباحث مستقل هم گاها باید مفاهیم اولیه قدر مطلق، جزء صحیح، لگاریتم و فرمول های مثلثاتی رو بلد باشید چون مثلا ممکنه یک ماتریس یا تصاعد به شما بدن که در صورت سوال نیاز به استفاده از مفهوم جز صحیح، لگاریتم، مثلثات و یا سایر موارد داره. شما باید از تمام فرصتها برای محک خود و تواناییهایتان استفاده کنید. نمیشه گفت بد هستن.خوبن.ولی گرونن.من به عنوان یه پسر خودمو موظف میدونستم خرج زیادی نندازم گردن خونواده.و این که من این دی وی دی فروش هارو(با این اسم صداشون کنیم بهتره)مافیای کنکور میدونم.و اگر ازشون خرید میکردم خودمو شریک جرم میدونستم.هرچند بازم میگم منابع خوبی هستن،ولی خوب اول از همه گرونن و واقعا پولی که میدیم بیشتر از مقدار ارزش اون دی وی دی های مسخره است.خودم اصلا استفاده نکردم.چرتن.باور کنید من خیلی چیز هارو از نت پیدا میکردم.توی نت مثلا سرچ میکردم ایا کلمه ای که توسط جمله توصیف شده داخل عربی مشاور کنکور کرمانشاه میشه گفت موصوفه؟ این از اون موضوعاتیه که واقعا هرکسی ادعا کنه که من می تونم یک نسخه کلی بدم که به درد همه بخوره، کاملا دروغگوعه! ✔️ از منابعی که سازمان سنجش معرفی می کند که لیست منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش در این مقاله ارائه شده است.

رقابتی که بیشتر به دوی ماراتون شبیه است تا دوی سرعت.

مشاوره کنکور ریاضی 1401 از امروز 3 اسفند تا کنکور - دورخیز یا حداقل بر آنچه که با مشاور به توافق میرسد عمل کند. او تلاش میکند داوطلب را با عواقب و پیامدهای تصمیمهای مختلف آشنا کند و در آخر این خود داوطلب است که باید انتخاب کند و بر اساس انتخاب خود عمل کند. صحبت کردن با خانواده و درد دل کردن و مشورت گرفتن از آنها باعث میشود تا هم خانواده و هم دانشجو شناخت بهتری از وضعیت داوطلب پیدا کنند و به این ترتیب استرس کمتری داشته باشند. با توجه به اینکه اکثر داوطلبان قدر و تراز اول هم در این آزمونها شرکت میکنند، باید آنها را شبیه و همتراز کنکور بدانید. رقابتی که بیشتر به دوی ماراتون شبیه است تا دوی سرعت. با توجه به این که بهترین منابع تست برای داوطلبان آزمون کنکور دکتری مکانیک تبدیل انرژی و یا هر مقطع دیگری، سوالات کنکور سال های گذشته است در ادامه می توانید سوالات کنکور سال های گذشته را دانلود کنید. مشاور آنلاین دورخیز به صورت تماس های تلفنی چندبار در هفته توسط مشاور اصلی و پیگیری توسط مشاور ناظر شروع می شود. با توجه به اینکه خدمات این مرکز به صورت مشاوره تلفنی است شما میتوانید در وقت و هزینه ها هم صرفه جویی کنید.

مشاور کنکور اصفهان نی نی سایت

درس فارسی باید به صورت موضوعی کار شود و در برنامه روتین و ثابت هر شب تعدادی تست قرابت، آرایه و لغت وجود داشته باشد. در سالهای اخیر نوساناتی در خصوص نزدیک بودن سوالات این آزمونها با کنکور وجود داشته اما معمولاً آزمونهای قلمچی و سنجش از کیفیت بیشتری برخوردار بودهاند. داوطلبان کنکور با نزدیک شدن به روزهای پایانی معمولاً فشار و استرس بیشتری را تحمل میکنند. داشتن استرس تا حد کمی خوب است و به عنوان یک نیروی پیشران شما را به تلاش بیشتر وامیدارد، اما آن بخش از استرس که مخرب و نابود کنندهی داوطلبان است، استرسهای زیادی همراه با اضطراب و نگرانی بیجاست. چطور استرس را کنترل کنید و چطور دائماً در حال پیشرفت باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره تلفنی مرکز مشاوره آویژه میتوانید مطلب «مشاوره تلفنی کنکور» را مطالعه بفرمایید. اگر در هر مرحلهای مشکل دارید میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، فقط با یک تلفن ساده با مشاوران ما ارتباط بگیرید و با در میان گذاشتن دغدغهها و مشکلات تحصیلی خود، راهنماییهای لازم را دریافت کنید. این کتاب به نسبت کتاب مبتکران، درسنامه ساده تر و روان تری دارد. این کتاب درسنامه و تست خوبی دارد. سلام استاد یه کتاب جامع که درسنامه کامل هم داشته باشه برای روانشناسی ۱۴۰۰ معرفی میکنید؟

برای یک داوطلب کنکور که شناخت چندانی نسبت به مشاغل ندارد و تقریباً همیشه سرش در درس و کتاب بوده، این کار سخت است. مشاوره گرفتن در صورتی تضمین در موفقیت را به همراه دارد که داوطلب اولاً اطلاعات صحیحی را در اختیار مشاور قرار داده باشد و ثانیاً بعد از مشاوره، اقدام به اصلاح یا بهبود عملکرد خود نماید. سعی کنید در هر مرحله که پیش میروید جا پای خود را محکم کنید. اگر دوست یا آشنایی دارید که آدمهای استرسی هستند سعی کنید هفتههای انتهایی کنکور را کمتر با آنها باشید. همیشه موانعی سر راه مان هست که باید از سد آنها عبور کنیم. مثلا اگر دوست دارید که در یک رشتهی خاص مثلاً روانشناسی، حقوق، مدیریت یا … مطالعهی گروهی مخصوصا با کسانی که دوستتان هستند و شناخت خوبی نسبت به هم دارید کمک میکند تا درس خواندن به امر لذتبخشی تبدیل شود. جمعبندی کمک میکند تا شما به ارزیابی درستی از وضعیت خود برسید.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما