فاصله توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس از کارخانه تا بازار آزادفرارو– قیمت توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک در کارخانه حدود 398 میلیون تومان و در بازار آزاد نزدیک به نیم میلیارد تومان خرید و فروش می شود. به عبارت دیگر توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس پس از تارا، پژو 207 و تندر 90 پلاس چهارمین محصول گران قیمت داخلی است. مدلی که یک سال پیش عرضه شد و مدل های کارکرده آن از 450 تا 480 میلیون تومان تبلیغ می شود.

قیمت توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک فابریک می باشد

به گزارش فرارو، قیمت توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک در طرح پیش فروش این هفته ایران خودرو حدود 398 میلیون تن است. این رقم با احتساب سه و نیم میلیون تن مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده و قیمت تمام شده خود محصول حدود 394 میلیون و 500 هزار تن است. بهای تمام شده توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس در این کارخانه در این ماه به 400 میلیون تن رسید، در حالی که ماه گذشته همین مدل در مدل های پیش فروش ایرانخودرو 4 میلیون تن کمتر قیمت داشت و حدود 394 میلیون تن عرضه شد. متقاضیان توربوشارژ اتوماتیک دنا پلاس می توانند از سه شنبه 18 بهمن لغایت پنجشنبه 20 بهمن ماه در طرح پیش فروش ثبت نام کنند و در روز شنبه 21 بهمن ماه قرعه کشی برای تعیین برندگان انجام خواهد شد. توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس در سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری عرضه می شود.

قیمت توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس در بازار

قیمت توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک بیش از 100 میلیون تومان با قیمت کارخانه ای این خودرو متفاوت است. در حالی که متقاضیان توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک در طرح پیش فروش ایرانخودرو مبلغ 398 میلیون تن برای این محصول پرداخت می کنند، آن را در بازار آزاد حدود 500 میلیون تن به فروش می رسانند. صاحب توربوشارژر اتوماتیک دنا خودروی خود را در میدان آرژانتین تهران هورو با رقم 508 میلیون تن تبلیغ کرد. مدل مشکی است و 11 ماه تا تمدید بیمه باقی مانده است. در دو آگهی دیگر قیمت توربوشارژر دنا پلاس اتوماتیک 505 میلیون تن تعیین شد. در این آگهی ها هر دو خودرو به رنگ مشکی نمایش داده می شوند و در سایر آگهی ها شارژ خودکار با توربوشارژ دنا پلاس سفید دقیقاً نیم میلیارد تن هزینه دارد. بدین ترتیب دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را می توان چهارمین خودروی گران قیمت داخلی پس از تارا اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک و تندر 90 پلاس اتوماتیک دانست. تارا اتوماتیک هم اکنون حدود 720 میلیون تومان، پژو 207 اتوماتیک و تندر 90 پلاس اتوماتیک حدود 550 میلیون تومان در بازار آزاد به فروش می رسد.

قیمت کارکرده دنا پلاس

دنا پلاس توربو اتوماتیک از سال 1378 وارد بازار شده است و مدل های سال گذشته این خودرو تفاوت چندانی با مدل های صفر کیلومتر ندارند. توربوشارژر صفر کیلومتر اتوماتیک دنا پلاس حدود 500 میلیون تن در بازار آزاد قیمت دارد و بسیاری از مدل های کارکرده در بازه قیمتی 480 تا 450 میلیون تن به فروش می رسند. صاحب دنا پلاس اتوماتیک توربو مدل 99 خودروی خود را 460 میلیون تن می فروشد. این خودرو در طول سال 24000 کیلومتر را طی کرده که وضعیت بدنه و موتور آن به گفته مالک سالم است. مرد دیگری در تهران با رقم 470 میلیون تومان آماده فروش دستگاه دنا پلاس توربو است. این خودرو هشت هزار کیلومتر را طی کرده و 9 ماه برای تمدید بیمه فرصت دارد. دنا پلاس 99 اتوماتیک توربو در رنگ نقره ای و 11 هزار کیلومتر 453 میلیون تن به فروش می رسد.

قیمت گیربکس اتوماتیک دنا پلاس در بازار خودروهای دست دوم

ماشین

رنگ

مدل

عملکرد

قیمت

دنا پلاس توربو اتوماتیک

سفید

99

24 هزار کیلومتر

460 میلیون تومان

دنا پلاس توربو اتوماتیک

سفید

99

هشت هزار کیلومتر

470 میلیون تومان

دنا پلاس توربو اتوماتیک

نقره اي

99

11 هزار کیلومتر

453 میلیون تومان

دنا پلاس توربو اتوماتیک

سیاه

99

دو هزار کیلومتر

475 میلیون تومان

مشخصات فنی توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس

دستگاه توربوشارژ دنا پلاس از موتور 1.7 لیتری بهره می برد و حداکثر گشتاور و قدرت خروجی آن 215 نیوتن متر و 150 اسب بخار است. مطابق با گفته می شود سرعت این خودرو در 9.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن نیز 205 کیلومتر در ساعت خواهد بود. مصرف سوخت ترکیبی توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس 8.1 لیتر در 100 کیلومتر، حجم اسمی باک آن 60 لیتر و گیربکس در این خودرو 6 سرعته اتوماتیک است. با تمام این تفاسیر فعالان بازار خودرو تنها تفاوت دنا پلاس اتوماتیک و دنا پلاس اتوماتیک را با اضافه شدن فرمان برقی می دانند.

توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس در یک نگاه

ظرفیت موتور

حداکثر گشتاور خروجی

حداکثر توان خروجی

حداکثر سرعت، بیشینه سرعت

شتاب

مصرف سوخت

حجم مخزن

1.7 لیتر

215 نیوتن متر

150 اسب بخار

205 کیلومتر در ساعت

9.5 ثانیه

8.1 لیتر در 100 کیلومتر

60 لیتر

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances