(فیلم) نتیجه بازی پیکان 0-1 استقلال; مطهری دوباره گل می زندامروز (سه شنبه) از ساعت 17:00 در ورزشگاه پاس قوامین در مرحله یک هشتم نهایی جام پیکان میزبان استقلال بود که پس از 120 دقیقه تلاش با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان خود شد. ارسلان مطهری در دقیقه دوم وقت اضافه اول (دقیقه 92) موفق شد دروازه پیکان را باز کند.

بدین ترتیب استقلال در کنار پرسپولیس، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان، نساجی مازندران، مس کرمان، خیبر خرم آباد، خیبر هرم آباد و خلیج فارس ماهشهر که پیش از این به برتری رسیده بودند، هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هستند.

نیمه اول

12 دقیقه: نفوذ استقلال به عمق دفاع پیکان باعث شد آرمان رمضانی که ضربه او به مدافعان برخورد کند موقعیت را از دست بدهد.

22 دقیقه: اسماعیل بابای از داور کارت زرد گرفت.

26 دقیقه: محمدحسین فلاح پس از عبور توپ از بین پاهای ویرا گفوری وارد محوطه جریمه استقلال شد اما ضربه او در حضور سیاوش یزدانی به کرنر رفت.

30 دقیقه: استقلالی ها یک ضربه ایستگاهی دریافت کردند که در ادامه پاس مهدی مهدی پور و ضربه سر محمد دانشگر برای این تیم موقعیت ایجاد کرد و توپ از محوطه به بیرون رفت.

دقیقه 31: محتبی حق دوست یک پاس از سمت چپ به سمت دروازه استقلال زد اما تاخیر سیاوش یزدانی با یک ریباند برای محمدحسین فلاح موقعیتی ایجاد کرد که علیرضا رضایی روز قبل مانع از باز شدن دروازه او شد و آن را تبدیل به گل کرد.

40 دقیقه: مهدی مهدی پور از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

44 دقیقه: کرنر محمدجواد آزاده در دروازه استقلال با ضربه سر محمدعلی فرامرزی همراه شد که باز هم توپ را به کرنر فرستاد.

45 دقیقه: باز هم کرنر به شکل خطرناکی به سمت دروازه استقلال فرستاده شد که این بار ابراهیم صالحی در مرداد ماه با مشت از کنار دروازه به سرش زد.

نیمه دیگر

دقیقه 54: تیرها به سمت دروازه استقلال بود که سر محمدحسین فلاح با اختلاف بسیار کمی از دروازه رضایی گذشت.

55 دقیقه: این بار سایبان بازیکنان «پیکان» در سمت چپ رضایی را سوراخ کرد که پس از شوت دانیال جهانبهشا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57: نفوذ عمیق استقلال مجتبو حقدوستا را در موقعیت تک به تک علیرضا رضایی قرار داد که توانست توپ را از دروازه بان استقلال دفع کند و یک موقعیت تیر خوب را از دست بدهد.

دقیقه 63: زبیر نیکونفاس در محوطه جریمه پیکان برای استقلال گلزنی کرد که فرهاد مجج کرمانشاهی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 67: گلمرضا ثابت ایمانی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 76: سامان فلاح سعی کرد با قیچی جلوی دروازه استقلال این تیم را تهدید کند که داور با برخورد به صورت محمد دانشگر او را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 82: شوت زبیر نیکونفاس به سمت دروازه پیکان که در اوت به این بازیکن برخورد کرد.

زمان اضافی

دقیقه 92: ارسال جعفر سلمانی از روی دروازه پیکان با توپ عالی ارسلانا مطهری تبدیل به گل شد.

101 دقیقه: گلمرضا ثابت ایمانی پس از مهار توپ توسط علیرضا رضایی بازیکن استقلال از بیرون محوطه جریمه گلزنی کرد، اما ضربه غیرمنتظره این بازیکن تا اوت با برخورد به تیرک دروازه دریافت شد.

105 دقیقه: ضربه ایستگاهی استقلال با ضربه ای همراه بود که می توانست تبدیل به گل شود اما علیرضا رضایی توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

113 دقیقه: بعد از سوت بازی، ارسلان مطهری به دلیل دور زدن توپ با کارت زرد جریمه شد.

ترکیب پیکان: فرهاد مجدکرمانشاهی، امیرحسین جدی (38 – دانیال جهانبخش)، سامان فلاح، اسماعیل بابایی (98 – محمدمهدی محبی)، ابراهیم صالحی (محمدعلی فرامری، محمد جواد آزمایش)، 90 – معبر، محمدحسین فلاح (100 – امیر). حسین گلمی) و غلامرضا ثابت ایمانی.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوس یزدانی، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی (73 – جعفر سلمانی)، مهدی مهدی پور، زبیر نیکونفس، وریا گفوری (73 – ارسلان مطهری)، 106 کوین یاشام (106) و آرمند (46) رودی زاستد).

داور: بیژن حیدری

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances