قفسه انبار – قفسه بندی انبار – قفسه فلزی بهین انبار آرا

قفسه سوله انواع مختلف قفسه با جنس های گوناگونی وجود دارد لذا قبل از قفسه بندی و راه اندازی فروشگاه می توان با یک محاسبه ساده فضای فروشگاهی و وزن کالاهای موجود، به انتخابی صحیح و اصولی رسید. قفسه بندی فلزی تنها نوع قفسه ای است که تحمل دمای زیر صفر درجه و وزن بسیار بالا را دارا می باشد. کالاها و محصولاتی با وزن زیاد وجود دارد که دارای وزن زیاد بوده و قرارگیری هر یک از آنها بر روی هم مناسب نیست. در سیستمهای قفسهبندی پویا، قفسههای فلزی بر روی سیستمهای ریلی نصب و راهروهای ثابت را از بین میبرند و با دسترسی بیشتر موجودی، حتی در صورت کم بودن فضا، بهرهوری را افزایش میدهند. از یک سوپرمارکت ساده تا یک هایپرمارکت بزرگ و یا انبار های بزرگ و کوچک نیاز به برپایی قفسه فلزی امری است اجتناب ناپذیر .حال آنکه اجرای قفسه به صورت غیر علمی و مبتدی نه تنها باعث صرف هزینه های گذاف میشود بلکه در نهایت رضایت کارفرمایان را نیز برآورده نخواهد کرد .صنایع قفسه بندی تهران شلف مجموعه ای است که همواره سعی داشته هم در زمینه فراهم نمودن تجهیزات فروشگاهی و هم در زمینه عرضه انواع قفسه فروشگاهی و انباری و اجرای آن از بهترین کالا ها و تجهیزات استفاده نماید.

البته ناگفته نماند که سعی کنید حتماً از قفسههایی استفاده کنید که اجناس شما را به خوبی در دید مشتریان قرار دهند. بعد از اینکه طراحی و جنس قفسه بندی را به خوبی پیدا کردید، باید برشکاری های لازم را بر روی اجزای قفسه بندی انجام دهید و در ادامه نیز نوبت به مراحل دیگر مانند جوشکاری خوب و با کیفیت، رولفرم، پرسکاری دقیق، پانچ کردن مواد بکار رفته در قفسه بندی می باشد. از نکته های مهم در حوزه اجرای قفسه بندی خود سوله بررسی متراژ مورد نظر جهت نصب می باشد. قفسه کاران عرضه کننده انواع قفسه بندی انباری جهت پوشش کلیه نیاز های بازار میباشد.کیفیت برتر ، خدما نصب سریع و آسان ، قیمت مناسب و گارانتی معتبر محصولات قفسه انباری و خدمات نصب قفسه بندی انبار ما را متمایز کرده است . قفسه بندی فلزی به دلیل مقاوم بودن در برابر رطوبت و مواد شیمیایی، گزینه ای مناسب برای سردخانه ها به حساب می آید.

قفسه پيچ و مهره اي

قفسه انبار قفسه های پیچ و مهره ای ساخنه شده از استیل و گالوانیزه از دسته قفسه های صنعتی هستند که در ضخامت های مختلف ساخته می شوند مانند سردخانه ای ، بیمارستانی ، فرودگاهی و گلخانه ای ،این محصول در برابر سرما و رطوبت مقاوم هستند. امروزه در عصر تکنولوژی، هر وسیله ای برای حل مسئله و مشکلی ساخته شده است. بر اساس ویژگی های کالا و ارتفاع قفسه ها تعداد طبقات مشخص می شود.قفسه بندی فروشگاهی باید حداکثر سه طبقه که متناسب با قد بیشتر مشتریان است، داشته باشد تا در برداشتن اجناس مشکلی بوجود نیاید. که باید جنس استفاده شده برای قفسه بندی را متناسب با آن انتخاب کنید و سپس طراحی لازم را برای قفسه بندی انبار اعلام نمایید. قفسه بندی انبار منزل چگونه است؟ توجه خاص به ارزش محصولات و کالاهای موجود در انبار با نصب سیستم قفسه بندی.

استفاده از قفسه و سیستم قفسه بندی بهترین راهکار برای استفاده بهینه از فضای انبارها و سایر فضاهایی است که قصد چیدمان و نمایش کالا را داریم. بررسی رعایت استاندارها (روشنایی انبار ) فضاهایی که در آن سیستم قفسه بندی اجرا میشود. و فضاهایی که در آن سیستم قفسه بندی انبار اجرا شده است. در ادامه به توضیح هر یک از این سیستم های قفسه بندی صنعتی خواهیم پرداخت. به کمک قفسه های فلزی میتوان اقلام موجود در قفسه ها را کد گذاری نمود و این أمر باعث دسترسی آسان به هر گروه از کالا ها خواهد شد. این نوع قفسه فلزی معمولاً برای ذخیرهسازی موجودیهایی بکار میرود که نیاز به بازپرسازی مداوم دارند.

قفسه فروشگاهي

با توجه به حیطه فعالیت و ابعاد محیط، کارشناسان تجهیزات فروشگاهی می توانند نوع قفسه بندی و ابعاد آن را تعیین کنند. قفسه بندی ابزاری است که برای استفاده ی بهینه از فضا و صرفه جویی در زمان شکل گرفته و نقش قابل توجهی در کمک به صنعت به خصوص انبار داری و فروشگاهی داشته است. به همین دلیل سیستم قفسه بندی صنعتی نقش قابل توجهی در کمک به صنعت، به خصوص صنعت انبارداری دارد؛ زیرا یکی از دغدغه های بزرگ آنها کمبود فضا است. در واقع این سیستم قفسه بندی صنعتی، یک پالت راک مخصوص می باشد ک تحمل بسیار زیادی دارد و می تواند بارهای سقف و دیوار را تحمل کند. در بیشتر موارد، منظور از نگهداری موجودی توسط قفسهبندی ثابت، نگهداری بارهای سنگین ،نیمه سنگین و سبک است. یکی از انواع انبارهای تمام اتوماتیک، انبار خودسوله است که از طریق آن می توان هزینه ساخت سوله برای نگهداری کالا و موجودی را کاهش داد.

در ادامه انواع سیستم های قفسه بندی صنعتی و انبارش کالا را به تفصیل شرح خواهیم داد. به طور کلی به هر سازه فلزی یا پلاستیکی یا چوبی دارای طبقه بندی که بتوان اجناس و کالاها را روی آن قرار داد قفسه بندی گفته می شود. صنایع قفسه بندی فلزی شلف سازان با هدف تولید ، فروش و اجرای قفسه بندی فلزی تاسیس گردید و پس از سالها تجربه اینک یکی از عرضه کنندگان بزرگ انواع قفسه فلزی انباری ، قفسه فلزی فروشگاهی ، قفسه فلزی پیچ و مهره ای و تجهیزات به روز فروشگاهی در ایران میباشد . قفسه فروشگاهی تهران شلف از بالاترین کیفیت و استاندارد برخوردار بوده و متخصصین اجرای قفسه در شرکت تهران شلف دارای سالها تجربه حرفه ای هستند . قفسه بندی شرکت دژسازان مبین، طی ۱۰ سال سابقه و فعالیت خود در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار و قفسه بندی فروشگاهی توانسته است با بهره گیری از تجربیات خود، بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین الآت و کسب دانش و مهارت های عصر مدرن، به کیفیت محصولات خود بیفزاید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما