قیمت عجیب حلزون خانگی


فرارو- حلزون ها به دلیل تعداد زیاد طبیعت ارزانی دارند و عمدتاً در پزشکی و زیبایی استفاده می شوند. اما بررسی تبلیغات قرار داده شده در پلتفرم های معاملات آنلاین نشان می دهد که برخی از حلزون ها میلیون ها نفر به فروش می رسند، اما آنها برای دارو یا زیبایی استفاده نمی شوند، بلکه در واقع حیوانات خانگی هستند. قیمت این حلزون ها گاهی به 5-6 میلیون تن می رسد.

به گزارش فرارو، حلزون ها که عمدتاً در جنبه های پزشکی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت آنها از 3 هزار تن شروع می شود و در نهایت به حدود دویست هزار تن می رسد. طبق تحقیقات بیشتر این حلزون ها عقیق، آسکارگو و فولیک هستند.

این آگهی دهنده ساکن عبدالله آباد تهران برای فروش 20 عدد حلزون تخمگذار کوچک و بزرگ آچاتینا و فولیکول قیمت یک میلیون و 700 هزار تومان را پیشنهاد داد. وی گفت: 4 قطعه مرغ تخمگذار چاتاتینا فولیکا، 6 قطعه مرغ تخمگذار، 6 سانتی متر و 10 عدد حلزون به همراه مکمل های غذایی و اماکن به قیمت یک میلیون و هفتصد هزار به فروش می رسد.

فروشنده دیگری که در میدان حر تهران آگهی درج کرده بود، 4 میلیون و 900 هزار تن برای فروش مجموعه حلزون شامل 22 حلزون مولد و پیش تولید آکاتینو، 6 حلزون مولد آسکارگو و تعدادی لارو تعیین کرد.

یک جاسوس حلزون پزشکی ساکن خمینی شهر اصفهان جزئیات بیشتری از فروش حلزون های خود ارائه کرد. وی گفت: شش عدد حلزون آچاتینا به طول 8، 9 و 10 سانتی متر را که هر چند ماه یکبار تولید و تخم ریزی می کنند را به قیمت 85 هزار تومان به فروش می رساند.

وی گفت در صورت خرید هر شش حلزون تخفیف داده می شود و یک بسته پودر مکمل غذایی و یک بسته پودر ضد عفونی کننده مناسب را برای حلزون درمانی رایگان ارسال می کنند. آگهی دهنده گفت که برای خریدار کتاب درسی حلزون درمانی ارسال می شود.

بعدها این تبلیغ کننده جزئیاتی از خواص ترشح حلزون را در متن آگهی منتشر کرد تا توجه بیشتر مشتری را جلب کند. او نوشت که ترشح حلزون باعث کاهش التهاب پوست می شود. تیرگی، تیرگی و لکه های روی پوست را بهبود می بخشد. نوسازی سلول های پوست را افزایش می دهد. سلول های آسیب دیده پوست را حل می کند و سلول های جدید و سالم ایجاد می کند. در واقع کلاژن حلزون باعث جوانسازی پوست می شود. آکنه، زخم های پوستی و ترک های روی پوست را کاهش می دهد.

حلزون هایی که حیوان خانگی هستند!

از جمله آگهی های خرید و فروش می توان به گونه های دیگری از حلزون ها اشاره کرد که با نام آلبینو آفریقایی بدن پرورش دهنده بزرگ آلبینو به فروش می رسد. جالب اینجاست که اکثر تبلیغ کنندگان اعلام کرده اند که این حلزون ها برای اهداف پزشکی یا آرایشی استفاده نمی شوند و بیشتر به عنوان حیوان خانگی فروخته می شوند.

آگهی ای با عنوان «یک جفت حلزون آلبینو آفریقایی با هم می فروشیم» منتشر شده است. وی در توضیح تبلیغ خود گفت: من او را به عنوان حیوان خونی نگهداری می کردم، آنها هم تخم می گذاشتند. آنها حدود 1 ساله هستند.” یکی با لاک کرم حدود 12 اینچ و دیگری حدود 10 اینچ است. آنها رشد کرده اند. فضای کافی ندارم من می خواهم از فرزندان آنها مراقبت کنم. همچنین به آنها کلسیم و پودر اسفناج داده می شود تا پروتئین و کلسیم آن ها تامین شود.

آگهی‌دهنده‌ای که ساکن یکی از شهرهای استان تهران است و آگهی فروش حلزون غول‌پیکر آفریقایی خود را منتشر کرده است، قیمت حلزون را اعلام نکرده و تنها گفته است که فضای کافی برای نگهداری آنها ندارد.

با او وارد گفتگو می شوم. می پرسم فواید این حلزون ها چیست؟ قیمت رو اعلام نکردید؟! ده دقیقه بعد پاسخ می دهد که از این حلزون ها به عنوان حیوان خانگی استفاده می شود و قیمت بالایی دارد. بعد می گوید این حلزون ها بو نمی دهند. آنها تخم می گذارند و بعداً می توان فرزندانشان را به قیمت مناسب فروخت.

می گویم چرا خودت این کار را نکنی و حلزون بفروشی؟ او پاسخ می دهد که تعداد زیادی بچه از این حلزون ها دارد و اکنون به فکر فروش بیشتر است.

قیمت عجیب حلزون خانگی

قیمت حلزون خانگی چقدر است؟

از این تبلیغ کننده می پرسم، پس از آن یک جفت از این حلزون ها را به چه قیمت می فروشید؟ پاسخ: قیمت شما چند است؟ برای رسیدن به توافق قیمت را بیان کنید. البته، قیمت منصفانه ای را برای جوشاندن معامله بدهید.

توجه داشته باشید که معمولاً فروشنده قیمت را اعلام می کند و اگر گران باشد، هر دو مورد مذاکره است. می گوید: سه میلیون تومان برای زن و شوهرشان خوب است؟ من می گویم برای هر کدام یک میلیون و پانصد هزار تومان؟ در یک دقیقه سکوت می کنم. پاسخ این است که کمیاب هستند و می توانید قیمت آن را بگیرید تا ببینید چه تفاوتی با حلزون های 100 هزار تومانی موجود در بازار دارند.

مثلا میگم مثلا فرقش چیه؟ فکر کنم بیشتر پول دادی او می گوید: «ببینید، قیمت حلزون های بزرگ آفریقایی با توجه به زیبایی لاک، رنگ پوست و سن آنها تعیین می شود. حلزون های من از همه نظر کمیاب هستند و می توانید از متخصصان بپرسید.

اما قیمت این حلزون ها متفاوت است و نرخ ثابتی ندارند. اما در بین آگهی ها می توانید ببینید که قیمت آنها از 160 هزار تن شروع می شود و در برخی موارد به 5-6 میلیون تن می رسد. البته تعداد حلزون های داخلی که در این سطح قیمت به فروش می رسند زیاد نیست و دلیل گرانی آنها را تبلیغ کنندگان کمبود و خاص بودن حلزون می گویند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاه