مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر شکری

در کنکور تجربی نیز 4 درس زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی دروس مربوط به دفترچه سوالات عمومی هستند. میانگین درصد رتبههای دو رقمی ارشد بالینی در این درس غالباً حدود 55 درصد است، پس اگر قصد کسب رتبه دورقمی در کنکور ارشد روانشناسی بالینی یا روانشناسی عمومی دارید، به هیچ وجه نباید این درس را حذف کنید. پیشنهاد برای یکنواختی این است که دروس عمومی را مابین برنامه خود داشته باشید این موضوع باعث میشود ذهن شما از حالت فرمولی دائم و یکنواخت به حالت حفظی در بیاید و این تنوع مطالعه موجب می شود که شما بهتر بتوانید در خصوص دروس فرمولی عمل کنید. منظور از مطالعه این است که در زمان مطالعه بیشترین حواس شما درگیر درس باشد و همچنین بتوانید در تست ها آنچه را که مطالعه نموده اید را پیاده کنید که البته این مورد در رشته ریاضی کمی سخت و دشوار می باشد اما به کمک فردی که قبلاً این مسیر را طی کرده و به نتیجه رسیده است می توان راهکارهای مناسب را بیاموزید. آنچه شما در کتاب های تست خود تجربه می کنید همیشه همانند کنکور و دقیقاً مشابه آن نخواهد بود.

به دلیل منطبق نبودن برنامه درسی با شرایط داوطلب و یا غیر واقعی بودن آن باشد ما امکان برنامه ریزی رایگان کنکور در مشاوره کنکور ریاضی 1401 به وجود آورده ایم. شرایط و تفاوت ها هم مربوط به شرایط خانوادگی آنها و همچنین مربوط به شرایط تحصیلی آنها می باشد. حقیقت این است که منابع کنکور سراسری در رشته ریاضی بسیار به هم شبیه هستند که میتوان گفت تمام آنها فرمولی می باشند و همین مسئله باعث میشود به هنگام مطالعه داوطلبان برای آنان خسته کننده و نفسگیر باشند. داشتن تمرین کافی موجب می شود تا شما علاوه بر تسلط در تست زنی بتوانید با انواع راهکار ها برای حل مسائل آشنا شوید و به همین دلیل سرعت شما به هنگام کنکور بسیار بالا خواهد بود. پذیرش در رشته های مهندسی پرطرفدار بسیار سخت است. پس در این مرحله ما در دپارتمان بارسا آزمونهای روان شناختی معتبر و مرتبط خواهیم گرفت و با توجه به نتیجه آزمون، فرآیند مشاوره انتخاب رشته آنلاین کنکور ۱۴۰۰ رو ادامه میدیم. شرکت کنندگانی که متقاضی استفاده از سهمیه مناطق هستند، با توجه به ملاک های زیر جزو یکی از سهمیه های مناطق 1، 2 و 3 محسوب می شوند و این سهمیه در کارنامه نتیجه اولیه آزمون آن ها لحاظ می شود.

مشاور کنکور علی رضوانی

یک مشاور توانمند میتواند راهکارهایی را ارائه نماید که داوطلب بتواند بهترین نتیجه را به دست آورد ما در زیر ما به 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی اشاره خواهیم نمود. زمانی که ما این سوال را از داوطلبان در رابطه با هدفشان می پرسیم، برخی از آنها دانشگاه های سطح اول کشور همانند صنعتی شریف و همچنین دانشگاه تهران و یا امیرکبیر را مد نظر دارند اما آنچه در عمل اتفاق میافتد و ما شاهد آن هستیم تلاشی در هر دانشگاه های سطح پایین از تعیین هدف به تنهایی نمی تواند موجب می شود تا شما به آنچه می خواهی دست یابید. یکی از مشکلاتی که در روابط برنامه ریزی وجود دارد این است که نمی توانند به آن عمل کنند. در این نوع، ما قدم به قدم با داوطلب همراه می شویم و برای همین یکی از مشکلات او راه حل های مناسب را ارائه میدهیم. بنابراین در این اولین قدم، یک مشاور خبره باید از جوانب مختلف به بررسی مشکلات بپردازد و برای هر یک به دنبال راه حل های مناسبی باشد. چرا که هرگونه اشتباه در هرکدام از این موارد صدمات و خسارات زیاد و گاهی جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

عشق به مشاور کنکور نی نی سایت

چرا که یکی از اهداف طراحان این است که می خواهند توانایی شما را در حل مسائل جدید مورد امتحان قرار دهند. تطابق یعنی یک دبیر در حل تستهای تألیفی خود نکتهای را در جزوه یا تدریس خود بیان کند و در کنکور همان سال، دقیقأ از همان نکته سوال کنکور طرح شود. نوع دیگر مشاوره های ما به صورت بلندمدت و با پشتیبانی همراه هستند که در این شرایط ما از ابتدای راه یعنی در واقع از همان زمان ثبت نام کنکور تا زمان پس از کنکور و اعلام نتایج، با داوطلب همراه هستیم. زمان ثبت نام در سال های مختلف اندکی تفاوت دارد. تعداد و درصد قبولی هر کد حرفه محل از بخش ها سه گانه در هر کنکور سراسری متعدد هست و یک عدد از دلایلی که این تفاوت را رقم می زند، تفاوت میزان شرکت کنندگان هر حوزه در امتحان سراسری هر سال اهمیت سال های قبلی است. تبصره 3: داوطلبانی که در زمان ثبت نام برای پذیرش در رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور و دانشگاهها و موسسات غیرانتفاعی اعلام علاقمندی ننموده اند در این مرحله می توانند با پرداخت هزینه مربوط به علاقمندی به این دوره ها به مبلغ 138000 (این مبلغ به احتمال زیاد تغییر خواهد داشت و مربوط به سال 98 می باشد) ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش خرید کارت اعتباری) نسبت به انتخاب رشته از این دوره ها اقدام نمایند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما