مشاوره تلفنی کنکور – خدمات مشاوره تلفنی کنکور – مشاوره تحصیلی

بودجه بندی کنکور انسانی 1401 در درس زبان عربی شامل 20 سوال با 20 دقیقه زمان است . بله درست است گوشی موبایل، مثل همه وقت هایی که گوشی موبایل را در دست می گیرید و به خود می گویید ده دقیقه چک می کنم و کنار می گذارم و یکبار به خود می آیید که ساعت ها زمان خود را با گوشی هدر داده اید. این یک پست کنکوری و اینجا همه چیز در مورد کنکور است ولی هیچ چیز به اندازه خواندن نماز به شما آرامش و انگیزه در طی مسیر را نمی دهد. اگر شما هم در ابتدای راه کنکور تجربی هستید و بدنبال مشاوری مناسب که راه را برای شما هموار سازد , مشاور کنکور ارشد در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید. از قانون ده دقیقه ای استفاده کنید به خود بگویید فقط ده دقیقه مطالعه می کنم و بعد ازآن کتاب را می بندم و یک زمانی به خود می آیید می بینید ده دقیقه شما یک ساعت مطالعه شده است و حس خوب بعد از آن و ادامه مسیر…

مشاور کنکور 1400

در مسیر کنکور، هدف خود را یادآوری کنید ولی نیاز نیست به بقیه بگویید و یا خودتان را رسیده به هدف تصور کنید، وقتی به بقیه در مورد هدف هایتان می گویید یا خود را در موقعیت رسیده به هدف تصور می کنید به یک حس نیاز که حس محبوب بودن است دست پیدا می کنید و نیاز شما از قدرت برطرف می شود و دیگر احتیاجی برای ادامه دادن به مسیر سخت و رسیدن به هدف ندارید. اینحا اصلا قصد ندارم حرف هایی که داخل کتاب ها خوانده اید در انتخاب هدف را برای شما بنویسم، من اینجا می خواهم به شما بگویم برای انتخاب هدف، خودتان را دوست داشته باشید، درست متوجه شدید شما باید خودتان را دوست داشته باشید، کارهایی که می تواند شما را خوشحال کند را بشناسید و آن حس خوبی که باعث می شود خودتان را بیشتر دوست داشته باشید را پیدا کنید، انقدر در مسیرتان ذوق داشته باشید که ایمان بیاورید فقط زمانی که شما نباشید بقیه می توانند به این جایگاه برسند وقتی شما هستید این جایگاه و موقعیت فقط برای شماست، چون شما خود را دوست دارید و میدانید چه چیزی خوشحالتان میکند و چیزی که شما را خوشحال می کند باید برای شما باشد.

علاقه به مشاور کنکور

و این یک ایده تجاری بزرگ است که به کمک آن پول زیادی را صاحب می شوند. چرا یک نفر موفق و مدیرعامل یک شرکت است و دیگری نیست چرا کائنات باید بین افراد فرق بگذارد و به یک نفر هر چه می خواهد بدهد و دیگری خیر؟ اشتیاق و عشق کاملا متفاوت اند، فرض کنید یک لباسی را دیده اید، و تمایل دارید آن را بخرید، بارها می روید و به آن نگاه می کنید، سرانجام یک روز آن را می خرید، و می پوشید ولی بعد از مدتی برای شما عادی می شود و دیگر آن ذوق قبل را برای آن ندارید، این اشتیاق به هدف است با عشق به هدف فرق می کند، عشق به یک چیز هرگز تمام نمی شود. اگر هدف خود را دوست دارید باید زمان زیادی را برای آن بجنگید و انتظار نداشته باشید سریعا به هدف خود برسید، هرچه مسیر هدف طولانی تر باشد نتیجه ای که قرار است بگیرید جذاب تر و متفاوت تر است. مکان مطالعه برای کنکور باید دارای ویژگی های زیر باشد. ساعت مطالعه خود را معقول کنید و بعد از هر یک ساغت در برنامه خود ۱۰ دقیقه استراحت بگذارید ولی در هنگام استراحت به سمت گوشی و تلویزیون و آهنگ گوش دادن و کارهای جذابی که دوست دارید نروید ممکن است استراحت شما به جای ۱۰ دقیقه، یک ربع و به مرور بیشتر شود.

مشاور کنکور لاهیجان

برنامه مشاور کنکور (تجربی) - دانلود - کافه بازار یک زمان هایی داوطلب کنکوری انگیزه خود را از دست می دهد و دائما با دیدن کلیپ های انگیزشی تلاش می کند انگیزه خود را برگرداند، انسان یک ربات نیست که دائما انگیزه داشته باشد و با اشتیاق حرکت کند، یک زمان هایی که مطالعه می کنید انگیزه شما زیاد می شود و حس و حال خوبی دارید، زمان هایی که حس و حال خوبی ندارید با یک مطالعه کم شروع کنید و با ۲۰ دقیقه درس خواندن، به مرور انگیزه خود را برگردانید. این قانون ده دقیقه ای شما را یاد چه چیزی می اندازد؟ تا جایی که می توانید از اخبار دور باشید و حتی کنجکاوی برای دیدن آمار فوتی هر روز و شنیدن اخبار را کنار بگذارید، شما رعایت می کنید و حواستان هست برایتان مشکلی پیش نیاید، دیگر بیشتر از این نیاز نیست در مورد این موضوع دقیق شوید، با درس نخواندن شما مشکلات حل نمی شوند. اقدام به فراهم نمودن بستری مناسب برای ارتباط شما با مشاورین از سراسر ایران نموده ایم تا با راحتترین حالت ممکن به مشاور مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما