مشاوره درسی تلگرامی رایگان – مشاور شما

۳۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور تجربی ۹۶ و ۹۷، بیش از ۷۳ مورد قبولی در رشته پزشکی، بیش از ۱۵ مورد قبولی در رشته دندان پزشکی و بیش از ۱۱ مورد قبولی در رشته داروسازی است. مشاوره کنکور در رشته تجربی در رشته ریاضی و رشته انسانی در صورتی می تواند مثمر ثمر باشد که مشاور کنکور متخصص آن رشته ها باشد . حال گروهی عمده از داوطلبان کنکور را درنظر بگیرید که تازه اقدام به مطالعه و تست زنی کرده اند ویا تحت تاثیر عوامل انگیزشی نظیر کتاب و کلیپ انگیزشی کنکور و یا تحت تاثیر شرایط خاصی از زندگی تصمیم به تلاش برای کنکور کرده اند و فی الحال در ابتدای راه هستند و انتظار دارند مثل ربات بتوانند به همه برنامه ها به موقع عمل کنند ! شما نمیتوانید به تنهایی و بدون آگاهی کافی یا کمک دیگران این موارد را به سرانجام برسانید، اینجاست که نیاز به مشاورین خبره که چندین سال است در این زمینه فعالیت میکنند احساس میشود. برای اینکه بهترین مشاوره کنکور ریاضی ستارخان را معرفی کنم لازم است بدانید که در سال کنکور، بایستی آزمون آزمایشی مناسب خود را بدهید. شما دوست عزیز می توانید جهت اطمینان از کیفیت بالای مشاوره کنکور و انگیزشی ما با ما در ارتباط باشید و چندی از سوالتان را بپرسید و رایگان از ما راهنمایی بگیرید و سپس آگاهانه در مورد انتخاب مشاور کنکور تصمیم بگیرید .

گپ زدن و صحبت با بقیه یکی دیگر از مشکلات گروه تلگرام کنکور است ؛ زیرا باعث دوری از فضای درس می شود و شما را وارد بحث های حاشیه ای می کند. در کل تمامی این مراحل مانند زنجیر به هم متصل هستند و باید در تمانی آن ها دقت کافی را داشته باشید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. برنامه ریزی انگیزشی کنکور ایجاب می کند در ابتدای شروع کار اصلا و ابدا محدودیت زمانی برای دانش آموز اجرا نشود . دوستان در نظر داشته باشید بعد از محک زدن و برگزاری مشاوره کنکور (https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) آزمایشی رایگان و مطمئن شدن از کیفیت مشاوره کنکور اقدام کنید و مطمئن باشید که هر هزینه ای در هر موسسه می کنید هزینه نیست و سرمایه گذاری است . این درس در کنکور 15 سوال دارد که معمولاً 60-50 درصد از انگیزش و هیجان و بقیه از روانشناسی فیزیولوژیک است. سعی کنید در ارتباط و مشاوره اول از مشاور چند سوال فنی مشاوره ای از رشته تان بپرسید و وی را محک بزنید تا مشخص شود آیا مشاور کنکور به صورت تخصصی در رشته شما حرفی برای گفتن دارد یا ندارد .

مشاور کنکور حضوری

رسالت گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی بر این است که تمامی تجربیات بدست آمده در این ده سال فعالیت در حوزه مشاوره کنکور را به صورت کاملا کاربردی که ضمانت اجرایی داشته باشد دراختیار دانش آموزان و داوطلبان عزیز قرار دهد . این دوره فوق العاده به شما روش ها و تکنیک هایی را یاد می دهد که سریعتر یاد بگیرید و بیشتر در حافظه خود نگه دارید. اگر مشکل انگیزشی دانش آموز کنکوری مداوم باشد که معمولا دچار بی انگیزگی و ناامیدی است و مداوم فرصت ها را از دست می دهد و اگر به صورت مقطعی دچار مشکلات انگیزشی باشد باز با نابودی فرصت های عالی برای مطالعه و تست زنی همراه است . این دانش آموز به مرور زمان استایل و سبک خاص خودش را پیدا می کند و در آن مقطع زمانی خاص که بهتر و بیشتر مطالب درسی را متوجه می شود اقدام به مطالعه می کند ولی دست پیدا کردن به این شناخت عالی مستلزم زمان و صبر است و یک شبه بدست نمی آید . در صورتی که این نگرش تحت تاثیر همان انگیزشی هایی است که بچه ها تصمیم می گیرند یک شبه ره چند ساله و چند ماهه را طی کنند خب شدنی است و باید صبور باشند و ظرفیت شکست خوردنشان را افزایش دهند .

مشاور کنکور 1400

لازم است گفته شود که در انتخاب کتاب ها دقت لازم را داشته باشید اما خیلی وسواس به خرج ندهید. یا شیخ خیلی از کسانی که مشاوره میگیرن پشت کنکوری نیستند. دوستان خوبم پیشنهاد می کنم اگر قصد دریافت مشاوره کنکور دارید باید از روش و روال کاری آن مشاور کنکور آگاه شوید بهترین راهکار برای این شناخت گرفتن مشاوره کنکور رایگان است . این روش برنامه ریزی برای شرایطی مناسب است که داوطلب کنکوری از سال دهم به صورت منظم مطالعه داشته و یا حداقل اگر در سال کنکور است به مدت چهار یا پنج ماه سختی های درس و مطالعه را تحمل کرده و الان به یک ثبات نسبی در مطالعه و اقدام به برنامه ریزی دست پیدا کرده است . چرا که اکثر دروس اختصاصی این رشته ها با هم از نظر محتوایی و ضرایب ارزشی متفاوت هستند و قطعا این موارد باعث ایجاد روش مطالعه های متفاوت برای هر کدام از دروس این رشته ها می شود . با عرض معذرت زیاد شد… توکنکور ۹۹ رتبم ۳۲۷۵ شد ولی به خاطر هدفم انتخاب رشته های پایین تر از فیزیوتراپی نزدم ..متاسفانه حتی فیزیوتراپی هم قبول نشدم… قبل آشنایی با بهترین مشاوره کنکور کرمانشاه باید بدانید که موفقیت شما دوست عزیز وابسته به دو فاکتور مهم استراتژی درست و شارژ انگیزشی است به صورت مداوم تا روز کنکور و حتی یک روز تعلل هم می تواند سبب تاثیرات منفی شود .

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما