مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر

اگر چیزی در جزوه های کیهان بود که نمی فهمیدم از یه کتاب رفرنس میخوندم، اگه باز نمیفهمیدم توی گوگل سرچ میکردم و مقاله میخوندم، اگه بازم نمی فهمیدم انگلیسی سرچ میکردم و در آخر اگه نمی فهمیدم از یکی از اساتید دانشگاه یا موسسه کیهان می پرسیدم. ترم سوم یه ماه رفتم دانشگاه بعد یه ماه دیگه نرفتم دانشگاه ترم چهارم انتخاب رشته نکردم می تونم از دانشگاه انصرافی بگیرم و چند سال محروم میشم اگه انصرافی بدن می تونم برای تربیت معلم کنکور بدم بدون داشتن نمرات ترم وآیا حاضر نشدن در کلاس وجلسه امتحان به عنوان انصرافی تلقی می شه. سلام استاد افشار،،،، ،،، من دازدهم رو ۱۴۰۰ تموم کردم،، یه سوال داشتم اگه پاسخ بدید خیلی ممنون میشم،،،من که پایه دهم رو سال ۹۷ خوندم،،، الان بعضی از کتاب ها تغییر کردن ،،، میخواستم اگه کتاب پایه دهم چاپ سال ۱۴۰۰ بگیرم مشکلی هست یا باید مال سال قبل باشه؟ وقتی آدم یه آزمون رو همون موقع تحلیل میکنه نکاتی که توشون ضعیف بوده یا بلدشون نبوده رو خیلی بهتر یاد میگیره. سوالاتی که اشتباه حل می کنید را تیک بزنید تا در زمانی دیگر به سراغ این تست ها بروید و مطمعن باشید به خوبی این تست ها را یاد گرفته اید.

سلام خداقوت.یازدهم کارودانش هستم وقصد دارم یک سال دیگه برای کنکور انسانی البته غیر حضوری بخونم .وضعیت مالی خوبی ندارم ودرتوانم نیست پول مشاور بدم.به شدت گیجم ومیخوام از همین الان شروع کنم به خوندن و برنامه ریزی لازم دارم کمکم میکنید؟ بنده دانشجوی ترم 2 ارشد هستم و یکبار در کارشناسی انصراف دادم ، میخواستم بدونم اگر الان انصراف بدم برای دوم با توجه به اینکه دیگه نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم و باید سربازی برم ، چقدر مهلت دارم تا اعزام ؟ و اینکه بنده لغو تهد رایگان نزدم برای آن موقع که روزانه بودم فقط انصراف دادم از دانشگاه دولتی. یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد و حفظ انگیزه بصورت مداوم، داشتن یک دوست و همراه پرانرژی و باتجربه است که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه برای کنکور باشد. جواب دادن به این سوال که آیا داشتن مشاور برای کنکور لازم است یا خیر خیلی هم ساده نیست. اما میخوایم بریم سراغ چنتا ویژگی دیگه از خدمات مشاوره که خیلی خیلی میتونن در طول سال بهتون کمک کنن. یکی دیگه از ویژگیهای مثبتی ک مشاور کنکور باید داشته باشه دلسوز بودن هست که متاسفانه این مورد خیلی کمیاب شده!

مشاور کنکور تجربی نی نی سایت

این باور خیلی کمکم کرد. شرکت در کلاس های نکته و تست برای جمع بندی خیلی میتواند مفید باشد از این جهت که طی چند ساعت نکات مهم در قالب وویس دوره میشوند. بخاطر تعویق چند باره کنکور و فاصله افتادن در درس آمار و بخصوص روش تحقیق نگران بودم برخی نکات را فراموش کرده باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم در کلاس نکته و تست آمار شرکت کنم که کمک کننده بود. و اینکه استاد همین 4 فصلو اوکی کنم درصد خوبی می تونم بگیرم؟ بله شما حتما به خدمات مشاوره ای نیازمند هستید، چون که در رشته های فنی محدودیت هایی وجود دارد و دیده شده است که بسیاری از داوطلبان با اینکه در کنکور نیز نتایج خوبی کسب کرده و در انتخاب رشته هم به خواسته هایشان رسیده اند نتوانسته اند وارد آن رشته و دانشگاه بشوند، زیرا در کنکور اشتباهی شرکت کرده اند که طبق قانون اجازه اش را نداشته اند، پس قبولی آنها لغو شده است. کافیست وارد این صفحه شده و نام مشاور خود را مشاهده کنید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در تهران استفاده نمایید. بهترین مشاور کنکور تجربی (برو به این بچه ها) از یک برنامه ریزی دقیق و حرفه ای بهره مند می شود.

مشاوره کنکور 1402

اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور ریاضی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب مهندسی معماری داخلی ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته مهندسی معماری داخلی بشود. اگر برنامه ای که توسط مشاور به شما داده شده، از استانداردهای لازم برخوردار باشد، باعث ایجاد تغییرات سازنده می شود و این تغییرات می بایست به طور مداوم توسط ارائه دهنده، رصد شود و توصیه های تکمیلی نیز در اختیار متقاضی شرکت در کنکور قرار گیرد. خوب به پایان ارائه اسامی مشاوران موسسه حرف آخر یا همان لیست مشاوران حرف آخر رسیدیم که به صورت کامل و جامع در رابطه با نحوه مشاوره ، ویژگی های مشاوره رایگان و … با استفاده از تکنیکهای حل مسائل شیمی میتوانید زیر 30 ثانیه به سوالات مسائل شیمی پاسخ دهید، در واقع اگر شیوه برخورد با سوالات مختلف را بیاموزید هیچ سوالی دشوار نخواهد بود، با استفاده از روشهای درست دشوارترین سوالات کنکور به سادهترین سوالات تبدیل خواهند شد در ادامه سوالی از کنکور 98 را میبینید که با استفاده از روش نقشه راه زیر 30 ثانیه، بدون آنکه محاسبات وقتگیر و دشوار را انجام دهید به راحتی حل خواهد شد به شیوه حل سوال و توضیحاتی که در ادامه ارائه خواهم داد دقت کنید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما