مشاوره کنکور تجربی 1401، برنامه ریزی با تضمین پیشرفت و قبولی

موسسه ی کنکور آسان است بهترین مشاوران را در اختیار شما قرار خواهد داد . استاد امیر حسین شاهانی ، مدرس دروس ریاضی ، فیزیک ، هندسه کنکور آسان است را بهتر بشناسیم . آشنایی با زندگی نامه و بیوگرافی استاد امیر حسین شاهانی ، تدریس ها، نحوه مشاوره و برنامه ریزی، تحصیلات، رزومه کاری و لیست قیمت محصولات این استاد بزرگوار ، همه در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است به شما ارائه می شود . دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند جهت برقرای ارتباط ، دریافت برنامه ریزی و مشاوره مهندس شاهانی یا کسب اطلاعات لازم راجع به محصولات کنکور آسان است با شماره مستقیم ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشند و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنند. ایشان مدرس دروس ریاضی ، فیزیک ، هندسه در موسسه کنکور آسان است می باشد . موسسه کنکور آسان است این امکان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم کرده است که در دروس ریاضی ، فیزیک ، هندسه منابع جامع و مناسبی را در اختیار داشته باشند و از تدریس فوق حرفه ای و تکنیکی استاد برجسته ای چون استاد امیر حسین شاهانی بهره ببرند . تدریس ریاضی استاد شاهانی صفر تا صد تمام نکات آموزش و تست زنی را برای شما دانش آموزان یک جا به ارمغان آورده است.

مشاوره ی کنکور تجربی

منبعی که دانش آموزان را بی نیاز از هر منبع دیگری کند و همراه با آموزش تشریحی به نکات تست زنی کنکور نیز بپردازد. کتاب مهارتهای پرورش دانشآموزان، مجموعه نوشتارهایی با موضوع پرورش و تربیت دانش آموزان بر پایه تجربههای عملی در ارتباط با والدین و مدارس ایران است. داشتن مشاور و برنامه ریزی تحصیلی برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است زیرا مشاورین نقشه راه را برای رسیدن به موفقیت به آنها نشان می دهند. استاد شاهانی تدریس ریاضی خود را در قالب دی وی دی های آموزشی و تست زنی برای دانش آموزان تهیه کرده است. تدریس ریاضی و فیزیک مهندس امیرحسین شاهانی صفر تا صد تمام نکات آموزش و تست زنی را یک جا برای شما به ارمغان می آورد. هندسه تخصص اصلی مهندس شاهانی می باشد به نحوی که طولانی ترین و زمان برترین تست های مربوط به هندسه را به راحتی حل می کنید .

مشاور کنکور همدان

از جمله عواملی بود که موجب شد ، مهندس امیرحسین شاهانی ، به یکی از برترین و محبوب ترین مدرسان کنکور اسان است تبدیل شود. ۳- مشاوره روانشناسی و انگیزشی توسط برترین روانشناسان موسسه کنکور آسان است که تمامی مسیر های موفقیت تحصیلی را از صفر تا صد برای دانش آموزان عزیز ترسیم و افکار منفی و موانع ذهنی را دور می مشاور کنکور قادری (برای خواندن کلیک کنید https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) کنند. این مشاورین تا روز کنکور همراه با شما دانش آموزان هستند و اگر آنها در ادامه این راه دچار مشکل شوند ، علاوه بر مشاوره درسی ، مشاوره انگیزشی و روحی روانی نیز به آنها می دهند. توصیه های مشاوره ای و برنامه ریزی ایشان نیز به طور رایگان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور قابل مشاهده است. وی از مدرسان دروس ریاضی ، فیزیک ، هندسه کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در دروس اختصاصی بر هیچکس پوشیده نیست . یکی از راه های ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد شرکت در کنکور سراسریه ولی قطعا تنها راه ممکن نیست! همچنین اگر تمایل دارید که کد رشته های مربوط به دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور را در انتخاب رشته خود داشته باشید، باید برای آن ها نیز سریال علاقه مندی جداگانه خریداری کنید.

مشاور کنکور نی نی سایت

برای اطلاع از زمان پخش این برنامه به جدول پخش موجود در سایت صدا و سیمای استان مربوطه ی خود مراجعه کنید. ریاضی و فیزیک مهندس شاهانی برای رشته ریاضی و تجربی به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – همایش و جمع بندی تدریس شده است . در نتیجه تمام تکنیک های تست زنی انتشارات گیلنا را به نحوی یاد میگیرید که همه راه حل های سریع را در روز کنکور پیاده سازی می کنید . همچنین دفتر کنکور آسان است نیز برای افرادی که خواستار دریافت کد تخفیف هستند به صورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی می باشد. استاد امیرحسین شاهانی یکی از به نام ترین و برجسته ترین مشاوران کنکور و یکی از اسایتد به نام موسسه کنکور آسان است می باشد . در این قسمت قصد داریم گوشه ای از رزومه ی علمی و تحصیلات استاد امیر حسین شاهانی را در اختیارتان قرار دهیم تا شما نیز با درجه علمی این استاد برجسته آشنا شوید .

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما