مشاوره کنکور نکات برنامه ریزی

مشاوره تحصیلی به دانش آموزان کمک می کند تا ارزش تحصیل و آموزش را فرا گیرند. پیشنهاد می کنم حتما برای پاسخ دقیق تر به نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید. من برای دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام غیر حضوری اول و انجام دادم و شهریه ثابتو پرداخت کردم ولی مدارکی به دانشکاه ندادم یعنی ثبت نام حضوریمو هنوز انجام ندادم و اینکه پشیمون شدم نمیخام برم و میخونم برای سال دیگه کنکور و دانشگاه دولتی حالا ایا باید برای انصراف اقدام کنم یانه ؟ سلام من ۱۷ سالمه و قصد دارم در دانشگاه در رشته کارگردانی تحصیل کنم ولی در حال حاضر در رشته انسانی درس میخونم به نظر شما شرکت در دوره های کارگردانی میتونه برای بنده مفید باشه و در قبول شدنم در رشته کارگردانی بهم کمک کنه؟ البته باید داوطلبان نیز این نکته را در نظر داشته باشند که اجرای با دقت شما از برنامه درست، ضامن موفقیت شماست.

دقيقا مشاور تو انتخاب رشته چيکار ميکنه؟

فقط به این نکته توجه کنید که چون شما درس های اختصاصی رشته انسانی را نخوانده اید باید تلاش بیشتری کنید و با یک مشاور متخصص همراه شوید. اگر دانش آموز باشید برای پذیرش در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان، اگر کنکوری باشید پذیرش در بهترین رشته ها و دانشگاه ها، اگر داوطلب دوره دکتری باشید هم نیاز به راهنمایی برای قبولی در مصاحبه دارید. خوب من قبلا هم گفتم.میشه گفت که خیلی بی برنامه بودم توی آزمون ها.و کاملا عقب افتاده بودم از برنامه درسی شون.و سریع کتاب ها رو تموم کردم و بعد از اون با تست زدن یادآوری شون کردم.یعنی سرعت ام رو بردم بالا و تا حدودی هم از آزمونا جلو زدم.اونطوری که باید نتونستم خودمو وقف بدم و به ترتیبی که موسسه برنامه چیده بود پیش برم. مدرک پیش دانشگاهی نظری (فرقینمیکنه انسانی یا تجربی یا ریاضی) را دریافت کنید ۲. یا دانشجوی پزشکی یا رشته های مرتبط که کار مشاوره انجام بده؟ دقيقا مشاور تو انتخاب رشته چيکار ميکنه؟ لامصب این تاپیکو میخونم تازه میفهمم اینهمه ادم چرا میزنن تو کار مشاوره . گاهی لازم است خانواده در جریان شرایط تحصیلی قرار بگیرند و بتوانند فرزندشان را در این راه یاری کنند، مشاور میتواند این کار را به راحتی انجام دهد.

آنها باید تمامی توجه خود را به مراجعین خود اختصاص دهند و بتوانند در آنها ایجاد اعتماد کنند. به طور کلی، می توان گفت كه هر یک از عوامل فردي، خانوادگي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و نهادي، بر ایجاد افت تحصيلي در دوره های مختلف تحصیلی از جمله دبيرستان تاثیر دارند. داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور 99 ،برای انتخاب رشته کنکور سراسری مجاز شده اند می توانند با توجه دفترچه انتخاب رشته برای تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نمایند. بچه ها براي انتخاب رشته به مشاور احتياج هست؟ در بیشتر موارد، عدم حصول موفقيت در مدرسه به شكست هاي دیگر در زندگی فردی و اجتماعی، تنفر از موضوع هاي درسي و معلمان و نهایتاً، ترك تحصيل منجر مي شود. عدم حصول موفقیت در محیط های آموزشی، عزت نفس دانش آموزان را کاهش می دهد و این مسئله، در مواردی به ترك تحصيل منجر می شود. کدام دانشگاه ها در مقطع ارشد رشته طراحی صنعتی را ارائه می دهند؟

مشاور کنکور علی میرصادقی

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 براساس آخرین تغییرات منابع درسی : کنکور هنر یکی از پنج زیر گروه آزمایشی کنکور سراسری است که هر ساله برگزار می شود و طرفداران و داوطلبان زیادی دارد لذا مرکز مشاوره ای تخصصی مشاور گروپ ، ارائه مشاوره و راهکارهای حرفه ای جهت قبولی در بهترین رشته های کنکور هنر را برای داوطلبان این رشته ضروری دیده است . شفقت و همدلی به مشاور و مراجعین کمک می کند تا فرایند مشاوره به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاوران باید دارای مجموعه ای از مهارت های بین فردی باشند تا بتوانند به سرعت با مراجعین خود ارتباط برقرار کنند و در ادامه، این ارتباط را استحکام ببخشند. یکی از مهمترین ویژگی های دانشآموزان المپیادی قدرت و توانایی حل مسئله آنان است.مسایل المپیادی رویکرد تفکر برانگیزانه دارند و همین باعث می شود تا دانشآموزان المپیادی با ایدهها و تفکرات نوآورانه و دیدی خلاقانه به مسایل نگاه کنند این عامل باعث می شود دانشآموزان المپیادی در سایر دروس هم از تمامی جوانب به مسائل نگاه کنند و بتوانند به سوالات سخت و چالش برانگیز پاسخ دهند. اگر تشخیص دانش آموزان در معرض افت تحصيلي به موقع انجام نشود و از این افراد، حمايت ها و مراقبت های لازم انجام نشود، آثار منفی آن در سراسر جامعه خود را بروز می دهد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما