مشاور برای انتخاب رشتهشفیعی – صفحه 3

بلافاصله پس از ثبت نام در طرح مشاوره و برنامه ریزی بلندمدت، دوره مشاوره خصوصی کنکور برای شما آغاز خواهد شد و طی این مدت مشاور ما در زمینه های مختلفی به شما کمک خواهد کرد و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. از هر مجموعه انتشاراتی که در زمینه فروش کتاب های کمک آموزشی در حال فعالیت است، برای هر درس چند کتاب وجود دارد! تستهای مکمل کناره منابع کمک درسی از اهمیت بالایی برخوردارند و فرد میتواند بعد از مطالعه برای پی بردن به کیفیت آموختههای خود از تستهای مناسب استفاده کند. مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست دلسوز شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود و با ارائه خدمات مشاوره تضمینی کنکور به شما کمک خواهند کرد در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید. بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پرمتقاضی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … به طوری که فرد در نهایت متوجه نمی شود که راه و چاه چیست و چگونه باید برای انتخاب رشته در گروه های مختلف آزمایشی از جمله تجربی، انسانی و ریاضی اقدام کند.

اگه در جستجوی پیگیرترین و بهترین مشاور کنکور هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با مشاوره کنکور بلند مدت نیاز دارید، حتما مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ را به عنوان یکی از معتبرترین سایت های کنکوری ایران مطالعه کنید و ویدیویی که در ادامه قرار داده شده را مشاهده نمایید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامعتبر هدر ندهید. هر مبحث و هر درسی نوع مطالعهی خاص خود را میطلبد، که بدون توجه به آن یادگیری سخت خواهد بود و زمان زیادی را خواهد گرفت. کلید یادگیری دقیق و اصولی، تمرین و تکرار است. ایجاد فرصت مناسب برای داوطلبان و دانش آموزان به جهت یادگیری شیوههای حل مساله و تصمیم گیری سریع. روش دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شماست و می توانید بین روش های مختلف یعنی مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره آنلاین تحصیلی (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا واتساپ)، ارسال پیامک و … البته این بدین معنی نیست که شما با یک مشاوری در تماس بوده و ترس این را داشته باشید مبادا روزی این مشاور موسسه را ترک و فعالیت نکند در اینباره خدمت شما باید عرض کنم که خیر به هیچ گونه این اتفاق نخواهد افتاد زیرا شما با هر مشاوره که باشی به صورت ۱۰۰ درصدی حتی پس از لغو فعالیت خود با این موسسه می بایست شما را تا روز کنکور پشتیبانی کند یا شما می توانید در هر موقع پشتیبان خود را تغییر دهید و از خدمات دیگر تیم مشاوران کنکوری ما استفاده کنید بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مشاور کنکور هنر اصفهان

مزیت رشته های بدون کنکور هنر این است که دیگر نیازی به شرکت در آزمون های عملی وجود ندارد و پس از ثبت نام و انتخاب رشته ، در صورت پذیرش وارد دانشگاه می شوید. یکی از دلایلی که تلاش های ما تو درس خوندن بی نتیجه میمونه، اینه که نمی دونیم چه چیزایی در ما تاثیر گذاره و چه چیزایی نیست. بد نیست در این راه از مشاوران خبره نیز بهره ببرید. برای رشته روانشناسی ابتدا باید راه ورود به دانشگاه رو بررسی کنی. در واقع، اگر در درسی مشکل داشته باشید به مراتب نیاز به اختصاص زمان بیشتری برای مطالعه آن ها دارید و باید تمرکز بیشتری بر روی آن داشته باشید. در صورتی که مایل به مشاوره با رتبه های برتر مرکز ما می باشید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. آقای بهروز اسدی عزیز فارغ التحصیل دانشگاه تهران مشاور رتبه برتر و با سابقه ی کاری درخشان در زمینه کنکوری که به عنوان مشاور تحصیلی در شبکه آموزش حضور داشتند.

مدیرت زمان در جلسهی کنکور و اختصاص زمان کافی به هر کدام از دروس عمومی و اختصاصی و کم نیاوردن وقت بسیار مهم است که فرد با شرکت در این آزمونها میتواند در این زمینه تسلط کافی پیدا کند، که این امر از نقاط قوت شرکت در آزمونها بشمار میرود. کدام دروس کنکور ۱۴۰۰ تغییر کردند ؟ مطالعهی کتابهای درسی برای امتحانهای عادی در دبیرستان میتواند مفید باشد، اما برای کنکور بههیچوجه نمیتوان تنها با مطالعهی دروس انتظار موفقیت داشت. سالهای قبل، کنکور و مسائل مربوط به آن تا این حد پیچیده و مهم نبود و افراد برای موفقیت در کنکور یک راه بلد بودند، آن هم خواندن کتابهای درسی بهجای مانده از دوران دبیرستان بود. قبل از انتخاب رشتهی تحصیلی شناخت و کشف استعدادها یک امر ضروری است. ممکن است برخی افراد به دلیل مهارتهای بالا بتوانند بدون مشاور هم در کنکور موفق شوند اما اکثر افراد برای کنترل استرسها، داشتن برنامهریزی مناسب، شناخت تواناییهای فردی و انتخاب بهترین رشته به یک مشاور نیاز دارند.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما