مشاور رتبه ۴۲ تبریز چه کسی بود؟

به طور مثال اگر دانش آموز سال چهارم دبیرستان هستید باید قطعا یکی از اولویت های اصلی تان مطالعه دروس سال چهارم برای آمادگی حضور در کلاس درس و امتحانات روزانه و یا هفتگی باشد و اگر فارغ التحصیل هستید باز هم باید دقیقا برنامه زمانی مطالعه تان را مشخص نمایید. یکی از دغدغه های اصلی اکثر دانش آموزانی که مایل به شرکت در المپیاد هستند عقب افتادن از سایر دروس است! مضاف بر این که این ها همه منحرف کردن تاپیک اصلی و روند پرسش و پاسخی هست که هدف من از فعالیت توی این انجمن بوده. اگه هم نظرشون عکس این هست لطفا امتیاز این کاربر رو کم کنن یا هر واکنش مناسب دیگری که دوستان باتجربه تر انجمن بهتر بلدن. چون باید تست ها رو به حدی بزنید که از یادگیریتون راضی باشیو ببینید دیگه تست ها نکته جدید یا چالش جدیدی براتون ندارن و هیچ مشکلی با چند سوال پشت هم ندارید. از مواردی که شامل سهمیه کنکور می شود تاثیر سهمیه مناطق، ایثارگران، جانبازان، خانواده شهدا و رزمندگان است که به صورت مجزا آن ها را توضیح خواهیم داد.

سهمیه مناطق مربوط به محل زندگی و تحصیل داوطلبان است که برای تعیین سطح زندگی و رفاه داوطلب در نظر گرفته می شود و از محروم تا مرفه دسته بندی می شود. خانواده هایی که در آن پدر خانواده شهید یا جانباز و یا ایثارگر باشد نیز از سهمیه ای مشخص در کنکور برخوردار هستند. از طرف دیگر، تعداد افراد شرکتکننده در کنکور نیز بالا رفته و افراد زیادی به دنبال رشتههای پرطرفدار که رتبههای عالی میطلبد، هستند. مهم ترین عامل برای داشتن ساعت مطالعه بالا و مداوم، حفظ انگیزه است که مستلزم مشاوره انگیزشی تحصیلی می باشد. به ویژه در چند سال اخیر با افزایش چشمگیر تعداد داوطلبان کنکور و سخت تر شدن سوالات، رقابت برای قبولی در کنکور سنگین تر شده و اهمیت داشتن بهترین مشاور کنکور به منظور برطرف کردن اشتباهات و قرار گرفتن در مسیر درست مطالعه افزایش یافته است. موضوع برنامهریزی کنکور تجربی از سالهای پایه دبیرستان بایستی مورد توجه قرار بگیرد بسیاری از داوطلبان کنکور هنگامی که فرآیند ثبت نام کنکور سراسری آغاز میشود به فکر مطالعه و برنامهریزی کنکور می افتند بدیهی است که این زمان بسیار دیر است به ویژه برای رشته تجربی که رقابت در آن بسیار تنگ و نفس گیر بوده و موفقیت در آن نیازمند برنامه ریزی مدون و دقیق از ابتدای مسیر میباشد.

مشاور کنکور فرهادیان

2. متخصص بودن مشاور: داشتن اطلاعات کافی از روش های یادگیری و نظریات مختلف در مورد آن و استفاده از این دانش در جلسات مشاوره و نیز آشنایی کامل به مسیر تحصیلی که دانش آموز باید آن را طی کند. برای پیشی گرفتن از رقبا خود در میدان رقابتی رشته داروسازی، علاوهبر یک برنامهریزی دقیق و علمی، به یک منابع معتبر آموزشی نیز نیاز داریم. این کتاب درسنامه کاملی هم دارد و می تواند همه نیاز یک دانش آموز قوی را بر طرف کند. دهم رو بل نیستم اگه دهم رو بخونم امتحانات یازدهم رو نمیتونم پاس کنم واگه یازدهم رو بخونم نمیفهمم چون پیش نیاز ها رو بلد نیستم ت رو خدا جواب بدید دارم از مشاور کنکور جهرم ناراحتی میمیرم، ؟ مطمئن باشید میتونید. ولی خب یه عده هستن که پایه قوی دارن و تابستون رو خیلی نمیخونن… به های بی پایه و نامربوطی که به بنده زدن کاری ندارم ولی اگه قرار هست هر کسی که دانش و تجربه کمتری داره و در یک کلام تخصصی نداره توی یک زمینه ای بیاد و از همه بیشتر خودش رو صاحب نظر بدونه مشکل همه ما ایرانی هاست. جمع کل ساعت های مطالعه ی همه ی دروس به اضافه ی جمع کل تست های کار شده رو در قسمت جمع هفتگی بنویسید.

مشاور کنکور نامدار

علاوه بر این کنکور سال به سال پیشرفت می کند و دیگاه های جدیدی به آن اضافه می شود پس به روز بودن محصولات آموزشی نکته ی مهمی است. اما همانطور که گفته شد برای انتخاب این رشته باید علایق خود را در نظر بگیرید و همچنین با توجه به استعدادها و آگاهی کامل تصمیمگیری را انجام دهید. بنابراین شما باید اطلاعات کافی از سابقه کار مشاور و موسسه مورد نظرتون داشته باشید و به سادگی این انتخاب مهم رو به افراد مختلف نسپارید. با سرسری خوندن خودمون رو گول نزنیم. در مورد چنین دانش آموزانی مشاوره استاد حسن علیرضا نژاد برای فراگیری دروس پایه از نقطه ای که ضعف دارد برنامه ریزی خوبی را ارائه و با کمک پکیجهای حرف آخر ضعف پایه کاملا جبران میشود. زبان و ادبیات فارسی : برای درس ادبیات که تأثیر بسیار شگرفی در تراز داوطلبان گروه تجربی دارد بایستی به صورت موضوعی منابع را تهیه کنید و از داشتن یک منبع واحد برای مطالعه خودداری نمائید به عنوان مثال برای قرابت معنایی ، آرایه های ادبی و زبان فارسی منبع جداگانه تهیه شود اما می توان قسمت مربوط به لغات و تاریخ ادبیات را از روی کتاب درسی و یا کنکور سالهای گذشته مطالعه نمود پیشنهاد مشاوران مبدا جهت کتب کمک آموزشی قرابت معنایی ، آرایه های ادبی و زبان فارسی مجموعه نشر الگو می باشد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما