مشاور کنکور سراسری – لیست متخصصان در نیازیتو

پشتیبانی سایت وادانا - شماره های پشتیبانی سامانه وادانا ... انتخاب مشاور تحصیلی خوب و آگاه همیشه یکی از بزرگترین دغدغههای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری بوده و هست. به همین دلیل تیم تخصصی “پاسخ با ما” با راه اندازی مشاوره انتخاب رشته کنکور در تبریز به صورت تلفنی مشکل این دسته از داوطلبان را حل کرده است. دماوندی: این افراد آنقدر تاثیری ندارند که بخواهند با این قضیه مقابله کنند، همچنین وضعیت طوری است که اگر کسی بخواهد شروع به انتقاد کردن کند به راحتی از سیستم خارج میشود. متقاضیان مرد برای شرکت در کنکور باید وضعیت مشمولیت سربازی مشخصی داشته باشند و در صورتی که غیبت خورده باشند اجازه شرکت در این آزمون را ندارند، در همین راستا سازمان سنجش برای این موضوع شرایط و مدارکی را در نظر گرفته است که به شرح زیر می باشد. ممنون می شم اگه جواب بدید . در واقع این جزئیات هستند که کنار هم نتیجه مطلوب را می دهند . در کنار این موضوع خود والدین نیز برای عبور از شرایط بحرانی و موفقیت بیشتر در کمک به فرزندانشان در این مدت نیاز به استفاده از خدمات مشاور و در تماس بودن با وی دارند.

مشاوره کنکور واتساپ

در ادامه پاسخ برخی از پرتکرارترین سوالاتی که در مشاوره رایگان پرسیده میشود را در اختیارتان قرار میدهیم. مشاوره کنکور زبان برای تمامی داوطلبان توسط مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در تمامی سال های اخیر با استفاده از مشاوره های تخصصی صورت پذیرفته است. استاد حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان اصفهان در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد. شما نمیتوانید به تنهایی و بدون آگاهی کافی یا کمک دیگران این موارد را به سرانجام برسانید، اینجاست که نیاز به مشاورین خبره که چندین سال است در این زمینه فعالیت میکنند احساس میشود. اصلا شرایطی به وجود آمده که باورش سخت است، برخی معلمها در کلاس خصوصی کاری میکنند که تا آخر سال با یک دانشآموز باشند، برای مثال آزمونهای سختی از دانشآموز میگیرد تا درصدش پایین بیاید و دانشآموز بیشتر به کلاس خصوصی احساس نیاز کنند.

محدوده کنکور انقدر کوچک است که هر کسی قابلیت معلم شدن در آن را دارد، به همین دلیل هم خیلی از دانشجویان تصمیم میگیرند که معلم کنکور شوند و متاسفانه این باعث میشود که در این مسیر مسئله تربیت گم بشود. متینی: خیلی زیاد، یک دانشجو به سادگی میتواند از کلاس خصوصی حداقل هر ماه ۱۵میلیون تومان درآمد داشته باشد.من مشاور هم حتما به دانشجو، دانشآموز معرفی میکنم چراکه یک معلم «برند» حداقل جلسهای یک میلیون شاید هم دو میلیون تومان پول میگیرد. با بررسی کارنامههای سالهای اخیر، به خصوص سال 98 – 99 میتوانیم به این نتیجه برسیم که، قبولی با میانگین 50 درصد دروس کنکور علوم تجربی در رشته داروسازی سراسری احتمالی خیلی ضعیف یا شاید غیرممکن را دارد. احتمال آن که شما در دروس پایه قوی تر از بقیه دانش آموزان باشید هست و احتمالا در کنکور دروس پایه را با درصد بهتر و بیشتری خواهید زد. پس بودجه بندی دروس عمومی کنکور 1401 باید شامل بودجه بندی دینی کنکور 1401 ، بودجه بندی ادبایت کنکور 1401 ، بودجه بندی عربی کنکور 1401 و بودجه بندی زبان کنکور 1401 باشه .

مشاور کنکور تجربی

در چه مواردی باید از مشاور کنکور کمک بگیریم؟ این مجموعهها باهوش هستند، آنها جای صداوسیما در بیلبوردهای شهر هزینه میکنند و از معلمان باسوادی هم استفاده میکنند تا کار حرفهای ارائه بدهند. متینی: صداوسیما واقعا به سیستم آموزش کشور ظلم میکند. چطور میشود که در کنکور پدیدهای به اسم معلم «برند» به وجود میآید؟ این مجموعه چند استودیو حرفهای دارد که آموزش معلمان در آن فیلمبرداری میشود. الان مجموعهای وجود دارد که بدون مجوز با گروهی از اساتید خوب به شکل مجازی کلاس برگزار میکند و سرمایهگذارش از دوستانمان است. تقریبا همه در سیستم مخالف این روند آموزش هستند، چطور است که همه آنها خودشان بخشی از این آموزش صنعتی هستند؟ البته آن سوی ماجرا گروهی هم ادعا دارند که مدرسه فرهنگی و زندگی هستند، اینها افراد باهوشی هستند که جور دیگری نقش بازی میکنند. در برخی مواقع فردی در صداوسیما که در حال تبلیغ است، ادعا میکند که روشهای کنکور را آموزش میدهد. وقتی کتابی برای نتیجه کنکور یک دانشآموز خوب است، نمیتوانیم برای مخالفت با مافیای کنکور آن را معرفی نکنیم.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما