مقالات روش مطالعه دروس کنکور و دبیرستان

آموزشگاه های کنکور اهواز در رشته های تجربی، ریاضی و انسانی و همچنین هنر و زبان در هر سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم(کنکور) کلاس های کنکور و تقویتی برگزار می کنند. دیدن فیلم به زبان اصلی تا حد زیادی به تثبیت لغات در ذهن شما کمک خواهد کرد. زیادی احمقانه نیست این مسیر؟ درحالی که این حرف کاملا نادرست می باشد زیرا عملا اثبات شده ما رتبه های برتر زیادی داشته ایم اما متاسفانه به هیچ جا نرسیدند یا خیلی از آنها دچار اعتیار یا افسردگی و خودکشی شدند یا حتی ساده تر بگیم نتوانستند شغل پیدا کنند و بیکار ماندند. اما صرف این که بهش بگیم این مهمه، نگهش دار فایده نداره. اینطوری هر بار که موضوعی رو استخراج میکنیم حافظه میگه اوه پس اینو کارش دارن سفت نگهش دارین. دیدین یه چیزایی هست هی یادتونمیره و قبل هر امتحان باید دویست بار مرورش کنید، بعد یه بار که تو امتحان غلط مینویسین یهو میره میچسبه وسط حافظه؟ یعنی با اومدنش تو امتحان و بلد نبودن ما، از هزار تا چیز دیگه که سعیکردیم حفظ کنیم متمایز شده، جاش خالی شده و حالا وقتی پُرش میکنیم دیگه فراموشنمیشه.

تا بخواین حرص نخورین خرس شما رو خورده.

Leckere Erdbeerspieße als fruchtiger Snack aus frischen Erdbeeren und Buttermilch-Pfannkuchen mit Nutella®. فقط یه چیز سر هم کردن که جالب باشه. پاسخ: در مورد کسی که تازه داره تست میزنه حتما باید سراغ کتابی بره که پاسخ تشریحی داشته باشه و تا بتونه رجوع کنه و اشکالاتش رو متوجه بشه و رفع شون کنه. تا بخواین حرص نخورین خرس شما رو خورده. یا شاید بخواین آمار کرونا رو چک کنین و یه سری به اینستا بزنین و بعد ادامه بدین. از اینایی که طرف باید یه طنابو بگیره از یه دریاچهای رد شه که زیرش تمساحای گرسنه ملق میزنن و از بالا رو سرش گوجه میباره و تماشاچیا هم هی جیغ و داد میکنن. و خب مشخصه که بعد از کنکور هم نهایت تلاششون اینه که با انگشت شستشون ویدیوهای رقصو لایک کنن. به جای این فکر کنید چقد مسخرهس، فکر کنید از این مسابقه های تلویزیونیه. پس همانا از من به شما نصیحت که در وقت استراحتتون برقصید و بعد چند لحظهای فقط ولو بشید و تو اینترنت نروید و به چیزی فکر نکنید و بعد برگردید به درس و ببینید که مغزتون چطور خمیازه میکشه و دستاشو باز میکنه و میگه: آخیییش تنم حال اومد.

به هر حال ممکنه به هر دلیلی کنکورتون خرابشه. وقتی سیستم احمقانهس دلیلی نداره خودتونو سرزنش کنید. اما وقتی تا حدی که تونستین درس خوندین و هر چی روی تمرکز و آرامشتون تاثیر داره رعایتکردین، سر جلسه هر چی بشه دیگه تقصیر شما نیست. دیگه خودتون میدونید که وقتی قراره روزی این همه وقت بشینید درس بخونید، چقدر بدنتون دلش میگیره و چقد نیاز به تحرک داره. کلا حافظه، مثل آدم عاقل، چیزی که واسش جالب باشه یا حس کنه قراره ازش استفادهکنه یادش میمونه. چجوری میان تمام گزینههای موجود، کتابی رو انتخاب کنیم که بهترین باشه؟ همین الان بردارین «بعد از کنکور» رو بیارین قبل کنکور! ✅ دسته ای از داوطلبان که جزو فارغ التحصیلان مقطع کاردانی رشته های پزشکی هستند، بایستی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه و یا 31 بهمن ماه 1400 مدرک مربوط به خدمات قانونی خود را دریافت کنند، چراکه در زمان ثبت نام ارائه گواهی پایان دوره طرح نیروی انسانی الزامی است. برخی داوطلبان نمیتوانند تا زمان کنکور تمام مباحث درسی را مطالعه کنند و در نهایت با اعتمادبهنفس کمی در جلسه کنکور حاضر میشوند و این امر میتواند حتی موجب فراموشی مطالب خواندهشده، استرس و ناامیدی آنها شود.

برای موفقیت در کنکور جمع بندی مناسب ضروری است چه برای داوطلبان قوی و چه برای داوطلبان ضعیف. یک مشاور کنکور ریاضی (https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) خوب علاوه بر اینکه در نوشتن یک برنامه ی مناسب که همه ی ابعاد مطالعاتی شما شمال تست ها، ددسنامه ها، جزوه ها، مدرسه و کلاس های کنکورتان را در بربگیرد موثر است، در بدست آوردن مهارت برنامه نویسی در شما نیز کمک کننده است. نمی توان گفت ظرفیت پذیرش در کدام یک از رشته های ریاضی، تجربی و انسانی بیشتر است. بنظر شما چگونه رتبه برتر کنکور سال اخیر که در اولین تجربه کنکور خود موفق شده است درک متقابل از شرایط و روحیات یک پشت کنکوری چندین ساله را دارد ؟ در ادامه فهرستی از مشخصات بهترین مشاور کنکور تجربی در اختیارتان قرار می دهیم که انتخاب را برای شما ساده تر می کند. این لیست شامل لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته با کنکور دانشگاه ازاد و لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه ازاد می باشد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما